320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rahvaliiga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    20.07. Tartu-Illegaard 4-3.Ausalt,siis selliseid närvihaigeid pole enne kohanud,Mehed ei osanud väärikalt kaotada.

    Kommentaar


      Õismäe alagrupi liidrite omavaheline põnevuskohtumine lõppes JK Õismäe Tormi veenva 5-1 võiduga JK Roosad Pantrid üle.
      et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

      Kommentaar


        Stok.ile Alati on kohtunikud süüdi ja kui veel mäletad,olid just teie mehed ja poolehoidjad,kes töötlesid kohtunikku.Muide see vend vilistab ka kõrgemal tasemel mänge.Austusest teie meeskonna ja nn ühtede liidrite mängu pärast kutsusime korraliku venna,see,et te mängust ära ei löönud,pole nagu kohtuniku süü.See selleks.Olen ka teie teisi mänge näinud ja pole teie kohtunikud midagi paremad olnud.Seekord läks nii ja te mainisite,et ässad kohal spetsiaalselt,no ei olnud,ässad on tagataskus juhuks,kui edasi saame aga teised,kes pole veel Illekaga mänginud,siis kutsuge Kassai,või vana hea Gollina,või kes iganes,muidu olete kõiges süüdi.

        Kommentaar


          Algselt postitas in-the-stone Vaata postitust
          Käisin ükskord äksi mängu vilistamas ( olen litsentsiga) ja andsin kodumeeskonnale 2 punast kaarti! Leiad et see on ka koduvile?
          Ei ma ei leia seda. Väga tubli olid!

          Loe mu tekst uuesti läbi, ma ei viidanud kordagi, et KÕIK litsentsiga kohtunikud vilistavad kodumeeskonnale, vaid et kodumeeskonnale jääb ikkagi võimalus kohtunikku ära kasutada, kui leitakse sobiv isend.
          https://www.facebook.com/FellinJK

          Kommentaar


            Algselt postitas HenriP Vaata postitust
            Ei ma ei leia seda. Väga tubli olid!

            Loe mu tekst uuesti läbi, ma ei viidanud kordagi, et KÕIK litsentsiga kohtunikud vilistavad kodumeeskonnale, vaid et kodumeeskonnale jääb ikkagi võimalus kohtunikku ära kasutada, kui leitakse sobiv isend.
            Sellepärast ma kirjutasingi, et tuleb võtta neutraalne kohtunik, nagu mina olin ei mingit austust kummagi võistkonna vastu ja mõlema suhtes sama stabiilselt vilistada!
            EDU!

            Kommentaar


              Siin leht tagasi oli juttu kurikuulsast satsist, kes jäi vahele Esiliiga mängija kasutamisega. Nagu ma aru sain, oli ka ühel teisel meeskonnal sarnane juhtum, trahvideks said meeskonnad vastavalt 100 ja 200 euri. Tekkis selle peale üks küsimus - mis juhtub, kui meeskonnad oma trahve ära ei maksa? Kas EJL on selles osas tingimused sätestanud? Kas visatakse lihtsalt Rahvaliigast välja?

              Kommentaar


                Algselt postitas zip Vaata postitust
                Siin leht tagasi oli juttu kurikuulsast satsist, kes jäi vahele Esiliiga mängija kasutamisega. Nagu ma aru sain, oli ka ühel teisel meeskonnal sarnane juhtum, trahvideks said meeskonnad vastavalt 100 ja 200 euri. Tekkis selle peale üks küsimus - mis juhtub, kui meeskonnad oma trahve ära ei maksa? Kas EJL on selles osas tingimused sätestanud? Kas visatakse lihtsalt Rahvaliigast välja?
                Nii mõeldes, siis tõesti kummaline olukord. Ühtegi seadusliku alust vist trahvi tegemiseks ei ole? Trahvitakse lihtsalt inimeste hulka. Meeskond kui selline eksisteerib EJL jaoks ainult paberil\e-mailil, ühtegi ametlikumat vormi enamustel Rahvaliiga meeskondadel ei ole. Ei ole nad MTÜ'd ega muud.
                Küll aga saaks vist trahvida võistkonna esindajaid, kuid kas üldse on kontroll, et inimene, kes meekonna registreerib, ka reaalselt olemas on? Piisab ju tegelikult e-mailist ja kõik...


                Parandage, kui väga mööda panen.

                Kommentaar


                  ETTEPANEK..

                  Kommentaar


                    Virtsule üllatusvõit Tahkuranna üle !

                    Kommentaar


                      JK Nirvaana lükkas ka Tahkurannale sama skooriga ära. Lihtsalt tekkis küsimus, kas noorte regamine ei ole tõesti regamine ning kas noortekoondislased võivad mudaliigas mängida ning kas ... kas me sellist Eestit tahtsimegi?

                      Lihtsalt natuke masendav on see olukord noorjalgpallurite hulgas. Suuvärk oli ka õõvastav. Treenerid, tehke tööd!
                      “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                      Kommentaar


                        Muide ma siin uurisin Ants Juhveldilt selle sama küsimuse osas ning tema vastus oli selline , et noorte meistrikas ei ole arvestatav , kuid sellegi poolest polevat noored ka antud rahvaliiga sihtgrupp.
                        Kuid ses osas oli ka meievaheline mäng suht kole , et noored raiusid meie meestele jõhkralt vigu ning suuvärk samuti selline , et ühele selle eest ka kollast näidati.

                        Kommentaar


                          Kiri 1:

                          Tere!

                          Meie hinnangul rikkusid FC Elva Linnamehed Rahvaliiga Juhendit.

                          10.2 - Ühes võistkonnas võivad mängida mehed, naised ja noored, kes on sündinud
                          1999.a või varem ning kes ei ole üles antud käesoleva aasta Eesti
                          meistrivõistlustele.

                          10.3 - Erandina on lubatud ühe võistkonna igas mängus kaasa mängida kuni kahel
                          Eesti meistrivõistlustele ülesantud mängijal (välja arvatud Meistri- või Esiliigas
                          osaleval mängijal) ja kuni kahel mängijal, kes on sündinud 1999.a või hiljem.

                          FC Elva Linnameeste rivistuses tegid kaasa mängijad: 1) Oliver Kütt, 2) Evert Soonberg, 3) Kerdo Puusalu,
                          kes on tegevad FC Elva jalgpalliklubi all ning omavad litsentsi.
                          Kiri 2:
                          Tere Henri.

                          Piirang kehtib meeste madalamate liigade kohta.

                          Tervisi
                          Ants
                          Kiri 3:

                          Tere

                          Kahjuks pole seda reeglit võimalik kuidagi Rahvaliiga juhendist välja lugeda. Kirjas on ainult:

                          10.2 - Ühes võistkonnas võivad mängida mehed, naised ja noored, kes on sündinud
                          1999.a või varem ning kes ei ole üles antud käesoleva aasta Eesti
                          meistrivõistlustele.

                          Juhendis on selgelt kirjas, et mängija ei tohi olla üles antud Eesti meistrivõistlustele, pole täpsustatud, kas meeste või noorte meistrivõistlustele. Lisaks pole välja toodud ka erandit noortele. Mille alusel ja kes sellise otsuse tegi?

                          Kui meie, rahvaliiga meeskond FC Õieke, lähtume Juhendist, siis oleks õiglane, kui seda teeksid ka vastased, mitte nii, et osad kasutavad ära Jalgpalli Liidu poolseid (ametnike tekitatud) "musti auke", millest saame teada alles teiega kontakti võttes.

                          Teie väljaöeldust võiks põhimõtteliselt järeldada, et meie nime all saaks Rahvaliigas osaleda ka näiteks JK Viljandi Tulevik (97) mängijad, kas see on tõesti Rahvaliiga eesmärk?

                          Ma olen enam kui kindel, et see küsimus vajab arutamist distsiplinaarkomisjoni poolt, sest teie vastuses puudub õiguslik alus ja järjepidevus.
                          Rohkem Ants mulle ei vastanud. Juriidiliselt on minul õigus. Kelle poole peaksin pöörduma, et see teema üles võetakse?
                          https://www.facebook.com/FellinJK

                          Kommentaar


                            Kutsu Võsapeeter!


                            Vahepeal Õismäe alagrupis...
                            Vaba Tallinna Kodanik 1 - 21 JK Roosad Pantrid

                            Kommentaar


                              Algselt postitas HenriP Vaata postitust
                              Kiri 1:



                              Kiri 2:


                              Kiri 3:



                              Rohkem Ants mulle ei vastanud. Juriidiliselt on minul õigus. Kelle poole peaksin pöörduma, et see teema üles võetakse?
                              3 septembrist alustab " Kaua Võib" sealt leiad küll abi

                              Kommentaar


                                Algselt postitas in-the-stone Vaata postitust
                                3 septembrist alustab " Kaua Võib" sealt leiad küll abi
                                Saan aru kuidas sa selle üüratu arvu postitusi oled kogunud.Täielik kloun.

                                Antud arupärimine on igati õigustatud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X