320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rahvaliiga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Värska Originaal 8:2 Tartu Tehased (1:2)

    Kommentaar


      Kuupäev: 9 november, Tabivere Gümnaasiumi võimla, kell: 10:00

      Võistkonna suurus (kokku kuni 10 mängijat):
      korraga väljakul 1+4 mängijat.
      Osavõtumaks 40eur


      Mänguaeg:
      12 minutit. Poolfinaalides viiki jäänud mängudele järgnevad kohe mänguaja lõppedes karistuslöögid (3), finaalis ja 3-4. koha kohtumises viiki jäänud mängule järgnevad penaltid (3).

      Turniiri süsteem:
      Võistkonnad jaotatakse 5 osavõtjaga alagruppidesse, kus mängitakse üks ring. Igast grupist jätkab 2 paremat play-off süsteemis. Paremus alagrupis määratakse järgmiselt, et enim punkte kogunud võistkond on esimene ja nii edasi.

      Punktide võrdsuse korral määrab paremuse:
      1. Omavaheline mäng;
      2. Omavaheliste mängude väravate vahe;
      3. Üldine väravate vahe;
      4. Löödud väravate arv;
      5. Distsiplinaarkaristused;
      6. Loos.

      Turniiri žürii:
      Võimalikud erimeelsused ja protestid lahendab žürii, kelle otsus ei kuulu edasikaebamisele. Žüriisse kuuluvad võistluste peakorraldaja ja peakohtunik.

      Mängureeglid:
      1. Võistkond on kohustatud enne esimest mängu esitama turniiri korraldajale registreerimislehe ja tasuma osavõtumaksu (40 euri-);
      2. Võistkonna suurus on max 10 mängijat;
      3. Vahetused on vabad, edasi-tagasi;
      4. Võistkond peab olema võistluspaigas 10 min enne mängu algust;
      5. Kollase kaardi saanud mängija eemaldatakse mängust 2 minutiks ja tema asemele teist mängijat väljakule saata ei saa. Punase kaardi saanud mängija eemaldatakse kohe mängust ning täiendavalt jätab ta vahele järgmise mängu;
      6. Ühevärviliste võistlusvormide puhul loositakse, kes kannab vesti.
      Võistkonna juhtidele:
      1. Isik, kes on nimetatud võistkonna juhiks, vastutab nii mängude kui muul ajal võistkonna eest;
      2. Turniiri korraldajad ei vastuta vigastuste, haigestumiste ja varguste eest.

      Auhinnad:
      I, II, III koha saanud meeskondi autasustatakse karikatega ja auhindadega. Parimaid mängijaid autasustatakse karikatega.

      Lisainfot saab siit, mokatubakas@hot.ee / 56287233 Kristo



      Registeerimine alaku!

      Kommentaar


        Viisakas email.
        https://www.facebook.com/FellinJK

        Kommentaar


          Algselt postitas HenriP Vaata postitust
          Viisakas email.
          Mis sellel emailil häda ? või tahtsid lihtsalt postitust!?

          Kommentaar


            FC Taritu - Värska Originaal 14:7

            Kommentaar


              Algselt postitas pr0zzu Vaata postitust
              FC Taritu - Värska Originaal 14:7
              mulle tundub , et see 14-7 muutub peagi -:7 ks
              299195

              Kommentaar


                Algselt postitas INCE Vaata postitust
                mulle tundub , et see 14-7 muutub peagi -:7 ks
                Igas mängus võib ühes võistkonnas osaleda kuni kaks Eesti täiskasvanute meistrivõistlustele registreeritud mängijat.

                Milles näeme probleemi, meistrivöistlustele on registreeritud kaks mängijat.

                Kommentaar


                  Algselt postitas pr0zzu Vaata postitust
                  Igas mängus võib ühes võistkonnas osaleda kuni kaks Eesti täiskasvanute meistrivõistlustele registreeritud mängijat.

                  Milles näeme probleemi, meistrivöistlustele on registreeritud kaks mängijat.
                  10.2 Ühes võistkonnas võivad mängida mehed, naised ja noored, kes on sündinud 1999.a või varem ning kes ei ole üles antud käesoleva aasta Eesti meistrivõistlustele.
                  299195

                  Kommentaar


                    Isegi Esiliiga mängijadel on keelatud osaleda rahvaliigas.

                    10.3 Erandina on lubatud ühe võistkonna igas mängus kaasa mängida kuni kahel
                    Eesti meistrivõistlustele ülesantud mängijal (välja arvatud Meistri- või Esiliigas
                    osaleval mängijal) ja kuni kahel mängijal, kes on sündinud 1999.a või hiljem.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas INCE Vaata postitust
                      10.2 Ühes võistkonnas võivad mängida mehed, naised ja noored, kes on sündinud 1999.a või varem ning kes ei ole üles antud käesoleva aasta Eesti meistrivõistlustele.
                      Käimasoleva hooaja Eesti meistrivöistlustele on FC Taritu meekonnast registreeritud Janek Meet ja Kristen Mere. Mina loen siit konkreetse sönastuse, kas mees on registreeritud vöi mitte. Pane asi teistpidi käima, kui mees pole registreeritud, siis ei tohi ta ka liigat mängida. Miks peab ühte meeskonda selle eest karistama, kui juhendi sönastus on ebatäpne?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas pr0zzu Vaata postitust
                        Käimasoleva hooaja Eesti meistrivöistlustele on FC Taritu meekonnast registreeritud Janek Meet ja Kristen Mere. Mina loen siit konkreetse sönastuse, kas mees on registreeritud vöi mitte. Pane asi teistpidi käima, kui mees pole registreeritud, siis ei tohi ta ka liigat mängida. Miks peab ühte meeskonda selle eest karistama, kui juhendi sönastus on ebatäpne?
                        Mina üldse ei vaidle. Mina loen tänasest protokollist välja :

                        Martin Prostang - Saaremaa JK aameraaS - 1237, 16 mängu
                        Kristen Mere - Sörve JK - 696, 8 mängu
                        Raimond Salong, 0, 0
                        Peeter Jaak Ait - 0, 0
                        Priit Salong - SJK Leisi - 1364 minutit 17 mängu
                        Veiko Tasa - Sörve JK, 143, 6 mängu
                        Kaarel Raamat - 0,0
                        Tiit Juulik - 0, 0
                        Karl Grepp - 0, 0
                        Andri Kasela -0, 0
                        Janek Meet - Saaremaa JK aameraaS, 1581, 23 mängu

                        Kui ma nüüd vähegi arvutada oskan, siis viis meest koosseisus, erandina kahe lubatud asemel ??? Võib olla saite juhendist valesti aru ja mötlesite, et kaks meest ei tohi liigat mängida
                        299195

                        Kommentaar


                          Algselt postitas INCE Vaata postitust
                          Mina üldse ei vaidle. Mina loen tänasest protokollist välja :

                          Martin Prostang - Saaremaa JK aameraaS - 1237, 16 mängu
                          Kristen Mere - Sörve JK - 696, 8 mängu
                          Raimond Salong, 0, 0
                          Peeter Jaak Ait - 0, 0
                          Priit Salong - SJK Leisi - 1364 minutit 17 mängu
                          Veiko Tasa - Sörve JK, 143, 6 mängu
                          Kaarel Raamat - 0,0
                          Tiit Juulik - 0, 0
                          Karl Grepp - 0, 0
                          Andri Kasela -0, 0
                          Janek Meet - Saaremaa JK aameraaS, 1581, 23 mängu

                          Kui ma nüüd vähegi arvutada oskan, siis viis meest koosseisus, erandina kahe lubatud asemel ??? Võib olla saite juhendist valesti aru ja mötlesite, et kaks meest ei tohi liigat mängida
                          Minu arust on väljenditel 'on üles antud' ja 'on olnud üles antud' märkimisväärne vahe. Tänase päeva seisuga ei kuulu ei Martin Prostang, Priit Salong ega Veiko Tasa ühegi meeskonna nimekirja, vaata kustpoolt heaks arvad.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas pr0zzu Vaata postitust
                            Minu arust on väljenditel 'on üles antud' ja 'on olnud üles antud' märkimisväärne vahe. Tänase päeva seisuga ei kuulu ei Martin Prostang, Priit Salong ega Veiko Tasa ühegi meeskonna nimekirja, vaata kustpoolt heaks arvad.
                            Hr. või provva pr0zzu.
                            Esiteks:
                            ei ole olemas sõnastust 'on üles antud' ja 'on olnud üles antud' , vaid ... juhendis p.10.2 sõnastus on - Ühes võistkonnas võivad mängida mehed, naised ja noored, kes on sündinud 1999.a või varem ning kes ei `ole üles antud` käesoleva aasta Eesti meistrivõistlustele.
                            Teiseks:
                            Kui te veel aru ei saa mis vahe on sõnastuses 'on üles antud' ja 'on olnud üles antud' või `ei ole üles antud` , siis tulge Põlvasse ja me seletame teile selle eesti või setu keeles lahti
                            Kolmandaks:
                            Rahvaliiga on siiski eelkõige nende jaoks, kes tahavad mängida jalgpalli kui on aega ja on tahtmist ja mängu lihtsalt nautida. Minu isiklik soov oleks, et järgmisel aastal mängiksid Rahvaliigat need kes ei ole litsenseeritud mängijad ja kes ei sea eesmärgiks saada ihaldatud karikas iga hinna eest.
                            Peace
                            ja minge kõik homme valima
                            maailm muutub paremaks ...
                            299195

                            Kommentaar


                              Enda kogemustele toetudes saab edasi Värska, sest käesoleval hooajal on mänginud 5 meest liigat ning jalgpalliliidu portaalis nende litsents kehtib.

                              Ma hooaja alguses uurisin A.Juhveltilt, kas inimene saab mängida, kui ta pole kaasa teinud ühelgi mängul, kuigi on meeskonnanimekirjas ja litsents kehtib. A. Juhvelt väitis, et enne peab olema KINDLASTI litsents lastud tühistada, kui ta saab mängida!

                              Ei tasu selliste asjadega eksperimenteerida. Oleksite pidanud enne helistama ja järele uurima. See on Taritu poolne viga!

                              Edu Värskale!
                              https://www.facebook.com/FellinJK

                              Kommentaar


                                Algselt postitas HenriP Vaata postitust
                                Enda kogemustele toetudes saab edasi Värska, sest käesoleval hooajal on mänginud 5 meest liigat ning jalgpalliliidu portaalis nende litsents kehtib.

                                Ma hooaja alguses uurisin A.Juhveltilt, kas inimene saab mängida, kui ta pole kaasa teinud ühelgi mängul, kuigi on meeskonnanimekirjas ja litsents kehtib. A. Juhvelt väitis, et enne peab olema KINDLASTI litsents lastud tühistada, kui ta saab mängida!

                                Ei tasu selliste asjadega eksperimenteerida. Oleksite pidanud enne helistama ja järele uurima. See on Taritu poolne viga!

                                Edu Värskale!
                                Kas mees peab KINDLASTI olema meeskonnast maha registreeritud või tühistama litsentsi?

                                10.5 Mängijal on soovitav omada kehtivat jalgpalluri litsentsi.

                                Mis möte on helistada ja küsida, kui juhendis köik selgelt kirjas?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X