320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Meistriliiga 2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mällar Vaata postitust
    Oh issand. Kle sa ikka ei jaga yldse biiti ju. Muidu ei ole ju seisund sel aastal kõige hullem võrreldes mõne varasemaga. Mu point antud hetkel oli hoopistükkis ikka selles, et kuna voor algas tööpäeval kl 16.45, siis ongi selline seisund paratamatu, et fänne nagu ka lihtsalt publikut pmst ei saagi olema.

    Peeglisse vaatama...irvv. Arvan, et olen Eesti vuti hüvanguks teinud küll ja küll, jrohkem kui siit enamus, ja teen kindlasti ka edasi ning mitte ainult ise kohal viibides vms.
    peace.
    räägime ilmselt mööda üksteisest.
    mis on muutunud eesti klubivutis selle 20 aastaga?
    võistkonnad on läinud paremaks, mäng kvaliteetsemaks, staadionid paremaks, isegi kohtunikutöö on läinud objektiivsemaks selle 20 aastaga.
    mis aga praktiliselt üldse pole muutunud selle 20 aastaga - on publiku osa staadionitel.

    no ei ole fännide hulgast kerkinud neid eredaid isikuid kes mõtleks laialt, suudaks organiseerida või tõmmata endaga kaasa kõik oma 100 sõpra ja 500 facebooki sõpra staadionile nagu üks mees. orgunniks 10 trummi 1 asemel, õpetaks selgeks laulud jne.
    suur kiitus muidugi kes teevad midagi, tehke julgelt edasi, aga kõrvalt ja kaugelt vaadates... no ei ole päris see võis ta VÕIKS juba olla selle 20 aasta peale.

    pmst võtke seda kui isiklikku s*tta irisemistuju, mitte liiga personaalselt.
    või siis tõesti - motiveerijana, teha midagi suuremat.
    Seisan üksi mere ääres
    jalas kollased sandaalid
    valged, merevahust sääred
    hüüan: "Elagu skandaalid!"

    Kommentaar


      Algselt postitas chac Vaata postitust
      peace.
      räägime ilmselt mööda üksteisest.
      mis on muutunud eesti klubivutis selle 20 aastaga?
      võistkonnad on läinud paremaks, mäng kvaliteetsemaks, staadionid paremaks, isegi kohtunikutöö on läinud objektiivsemaks selle 20 aastaga.
      mis aga praktiliselt üldse pole muutunud selle 20 aastaga - on publiku osa staadionitel.

      no ei ole fännide hulgast kerkinud neid eredaid isikuid kes mõtleks laialt, suudaks organiseerida või tõmmata endaga kaasa kõik oma 100 sõpra ja 500 facebooki sõpra staadionile nagu üks mees. orgunniks 10 trummi 1 asemel, õpetaks selgeks laulud jne.
      suur kiitus muidugi kes teevad midagi, tehke julgelt edasi, aga kõrvalt ja kaugelt vaadates... no ei ole päris see võis ta VÕIKS juba olla selle 20 aasta peale.

      pmst võtke seda kui isiklikku s*tta irisemistuju, mitte liiga personaalselt.
      või siis tõesti - motiveerijana, teha midagi suuremat.
      Aga mida sa siin foorumis sitsid? Tule ja tee siis. Selline foorumis sitsimine, inimese poolt, kes ise pole tõenäoliselt lillegi liigutanud selle jaoks, et asjad paremaks muutuksid on suht hale. Julgen väita, et tean rohkem kui pooltes Meistriliiga klubide fännklubides inimesi, kes on üritanud anda väga palju selle jaoks, et asi muutuks paremaks. Aga see, et sa siin foorumis sitsid on lihtsalt hale enne kui sa ise lillegi liigutanud ei ole.
      FC Flora

      Kommentaar


        Chac . Mängude taseme koha pealt ma ei oleks üldsegi nii kindel ,et see praegu parem on ,kui näiteks 7-8 aastat tagasi . Liiga on küll noorenenud kõvasti aga see ei anna alati kvaliteeti juurde .Noortega mängitakse vaid põhiliselt sellepärast ,et neile ei pea palka maksma . Tõeline sool oleks siiski vanemad , kogenud mängijad , endised koondislased ja noored koos . Kalhjuks ei vea jalgpalli sponsoritus seda välja . ML -is hakkab kaduma ka regionaalne huviprintsiip ,sest pikemata aega kadunud olnud Pärnule lisandub ilmselt ka Tartu . Tallinna klubide omavahelised mängud laiemat üldust ei huvita.
        FCF Forever

        Kommentaar


          Siinkohal ma tervitaks Tammeka fänne, Kallet, Martineid, Erkit ja teisi, keda ma nimeliselt ei tea. Ja et ei tea, on ju hea märk! Common sense ütleb, et positiivne, kaasav, tegutsev ja teisi aktsepteeriv fänlus on tee edasi. Humoorikas-vaimukas chant kaalub üles vastasfänni või kohtuniku vittusaatmise ja aitab tekitada positiivseid vaibe tavapealtvaataja jaoks jne. Ma loodan, et teiste klubide puhul tekib ka kunagi, loodetavasti lähiajal säärane edasiviiv rakuke nagu Tammekal, sest nagu keegi siin kunagi ütles, siis mängutaseme jm paljuski rahaliselt mõjutatava pärast rahvas tribkale nii kui nii ei tule. Tuleb sisu, väärtuste ja atmosfääri pärast ning seda on Tammeka punt minu arvates päris hästi korraldada suutnud. Ses mõttes on Tammeka tänavuste tulemuste ja fännirakukese aktiivsuse seni lausa pöördvõrdeline tasakaal ülim, mida Eestis seni saavutatud ehk isegi olukorras, kus tulemuste poolest tundub kõik persses, pole püssi põõsasse visatud ja läbi vahetu tegevuse tribüünil, toetantammekat.eu lehel jne on säilinud positiivne ja edasiviim mõttelaad. Kui pigem staadioniskeptiline inimene saab n-ö kõvakoor fännilt vaibe, et kõik on persses, taset pole, tribüünid on tühjad, turvad nussivad ja üldse on kõik mõttetu, siis ei juhtu miskit Lillekülas, Maarjamäel, Kuressaares, Keskstaadionil, Paides ega mujal. Ehk kokkuvõttes on Tammeka puhul hetkel käimas Eestis midagi seninägematut, kus vabatahtlikult on end klubiga sidunud "kõrvalt" tulnud inimesed ja aitavad klubile kaasa, sest nad usuvad sellesse. Ma loodan, et teil jaks otsa ei saa ja et ka teiste klubide juurde säärased pundid tekiks. Ja et hoolimata sellest, kuidas "välismaal" asjad käivad, siis teineteist respekteeritaks mitte ei mõnitataks ja seeläbi protsessi ei pidurdataks.
          www.jalgpall.ee
          http://www.last.fm/user/lennartk

          Kommentaar


            Ma ütleks, et kui nüüd Tammeka selle amazing escape'i ära teeb, on see ütlemata lahe reklaam kogu klubi ümber toimuvale. Pange tähele, täna tuleb Tammele nende hooaja publikurekord.
            Ise leian, et klubid ja nende tegevused tuleb teha igatpidi võimalikult kättesaadavaks laiskadele eestlastele, mistõttu tasub teha SUUUR kummardus neile, kes jaksavad tegeleda tammekaLIVE'iga jne. Kui kutsuda inimesi nö nullist staadionile, võib see tunduda liiga robustne samm. Kõik peab toimuma siiski inimeste poolt aktsepeeritavas arengutempos. Teha võimalikult palju mänge, informatsiooni, intervjuusid maksimaalselt internetis kättesaadavaks. Midagi HUVITAVAT, sest facebookis ürituste share'imine kogu listiga on lihtinimesele eemaletõukav, ilmselge ju. Kõik algab ju sellest, et inimesi hakkab meistriliiga huvitama ja sealt areneb kõik omasoodu. Ja mina küll neid 'foorumis sitsijaid' ei mõnitaks - kui nad siin juba on, tähendab et neile läheb siiski midagi korda ka!
            Ja kokkuvõtteks paari-kolme aasta pärast võiksid pooled mängud kojutoodud olla kas siis TV6 või fännistriimide poolt. Fännid käivad tribüünidel kohal niikuinii, lihtsalt seda kodust rahvast tuleks ka pisut äratada

            Kommentaar


              7 FC Viljandi 33 6 7 20 28:75 25
              8 FC Kuressaare 32 4 10 18 25:75 22
              9 JK Tallinna Kalev 33 4 9 20 25:76 21
              10 Tartu JK Tammeka 33 3 7 23 24:72 16

              II voor
              FC Kuressaare-Nõmme JK Kalju 09.10, 16:30

              XXXIV voor
              JK Tallinna Kalev-Tartu JK Tammeka 20.10 14:00
              FC Kuressaare-Tallinna FC Levadia 20.10 14:00
              FC Viljandi-Narva JK Trans 20.10 14:00

              XXXV voor
              Tartu JK Tammeka-Paide Linnameeskond 27.10 14:00
              Tallinna FC Levadia-JK Tallinna Kalev 27.10 14:00
              FC Kuressaare-FC Viljandi 27.10 14:00

              XXXVI voor
              JK Tallinna Kalev-FC Kuressaare 03.11 14:00
              Nõmme JK Kalju-Tartu JK Tammeka 03.11 14:00
              FC Viljandi-JK Sillamäe Kalev 03.11 14:00

              Väljalangeja ja üleminekumängudele mineja võib selguda alles viimases voorus...

              Kommentaar


                Tammeka Tv on väga lahe!

                Kommentaar


                  Algselt postitas kesa Vaata postitust
                  Väljalangeja ja üleminekumängudele mineja võib selguda alles viimases voorus...
                  Ootan huviga, kuidas Prins tegutseb viimases ringis Tammeka vastu, kui tiitel juba kotis ja mängida on vaid lõbu peale. Loodetavasti paneb pingipoisid ja ehk mõne oma noore platsile, siis Tartul veel võimalus. Pft, vähetõenäoline..

                  Küsimus on lihtsalt selles, kas minna vaatama heitlust Keskstaadionil või riskida Kadrioruga

                  Kommentaar


                    Algselt postitas lennu Vaata postitust
                    Siinkohal ma tervitaks Tammeka fänne, Kallet, Martineid, Erkit ja teisi, keda ma nimeliselt ei tea. Ja et ei tea, on ju hea märk! Common sense ütleb, et positiivne, kaasav, tegutsev ja teisi aktsepteeriv fänlus on tee edasi. Humoorikas-vaimukas chant kaalub üles vastasfänni või kohtuniku vittusaatmise ja aitab tekitada positiivseid vaibe tavapealtvaataja jaoks jne. Ma loodan, et teiste klubide puhul tekib ka kunagi, loodetavasti lähiajal säärane edasiviiv rakuke nagu Tammekal, sest nagu keegi siin kunagi ütles, siis mängutaseme jm paljuski rahaliselt mõjutatava pärast rahvas tribkale nii kui nii ei tule. Tuleb sisu, väärtuste ja atmosfääri pärast ning seda on Tammeka punt minu arvates päris hästi korraldada suutnud. Ses mõttes on Tammeka tänavuste tulemuste ja fännirakukese aktiivsuse seni lausa pöördvõrdeline tasakaal ülim, mida Eestis seni saavutatud ehk isegi olukorras, kus tulemuste poolest tundub kõik persses, pole püssi põõsasse visatud ja läbi vahetu tegevuse tribüünil, toetantammekat.eu lehel jne on säilinud positiivne ja edasiviim mõttelaad. Kui pigem staadioniskeptiline inimene saab n-ö kõvakoor fännilt vaibe, et kõik on persses, taset pole, tribüünid on tühjad, turvad nussivad ja üldse on kõik mõttetu, siis ei juhtu miskit Lillekülas, Maarjamäel, Kuressaares, Keskstaadionil, Paides ega mujal. Ehk kokkuvõttes on Tammeka puhul hetkel käimas Eestis midagi seninägematut, kus vabatahtlikult on end klubiga sidunud "kõrvalt" tulnud inimesed ja aitavad klubile kaasa, sest nad usuvad sellesse. Ma loodan, et teil jaks otsa ei saa ja et ka teiste klubide juurde säärased pundid tekiks. Ja et hoolimata sellest, kuidas "välismaal" asjad käivad, siis teineteist respekteeritaks mitte ei mõnitataks ja seeläbi protsessi ei pidurdataks.
                    Ole sa Lennart samuti tervitatud ja ma pean ütlema, et mõistan vägagi sinu sõnumit, mis sa antud postitusega öelda soovid. Kuna ma ise ka toetan/vaatan Eesti vutti laiemalt, siis mõtlen samamoodi ja jagan sinu mõtet. Ega rohkem polegi väga lisada siia midagi - kõik on öeldud. Räägid absoluutselt õiget juttu!

                    Igatahes Aitähh_teeme endast parimat ja mine sa tea, ehk õnnestub veel see ime teha. Ja isegi kui ei, siis püssi põõsasse ma ei tahaks uskuda et viskab..ma räägin hetkel muidugi ainult enda eest! Aga see on juba tulevikumuusika, ja elame praegu olevikus nii nagu oskame.
                    Algselt postitas keemiainsener Vaata postitust
                    Küsimus on lihtsalt selles, kas minna vaatama heitlust Keskstaadionil või riskida Kadrioruga
                    Kindlasti võta Kadriorg jalge ette. Sest et..usun, et kui hambad ristis, ja isegi kui on veel teoreetiline võimalus meil olemas, siis sini-valged võivad mängus elu ja surma peale, teha midagi uskumatut.

                    Lisaks näed võimast (tule)möllu kahest fännisektorist, võõrustajate meistriks kroonimist, selle pidustusi ja võibolla ka Tartu kamanda imelist kammbäkki tabeli viimaselt realt Kõledal, lagunenud ja tuulisel Kalevi keskstatkal aga puist amatöörvutti yheskoos mõnekümne pealtvaatajaskonnaga .D

                    Olee ole ole ole Tartu Tammeka! Olee ole ole ole Me sinised-valged!


                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mällar Vaata postitust
                      Lisaks näed võimast (tule)möllu kahest fännisektorist, võõrustajate meistriks kroonimist, selle pidustusi ja võibolla ka Tartu kamanda imelist kammbäkki tabeli viimaselt realt. Kõledal, lagunenud ja tuulisel Kalevi keskstatkal aga puist amatöörvutti yheskoos mõnekümne pealtvaatajaskonnaga .D
                      Viimase koha meeskonnast sai ühtäkki profisats?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
                        Viimase koha meeskonnast sai ühtäkki profisats?
                        Suhtumise, fännide, lisaväärtuste poolest küll

                        Kommentaar


                          Algselt postitas lennu Vaata postitust
                          Kui pigem staadioniskeptiline inimene saab n-ö kõvakoor fännilt vaibe, et kõik on persses, taset pole, tribüünid on tühjad, turvad nussivad ja üldse on kõik mõttetu, siis ei juhtu miskit Lillekülas, Maarjamäel, Kuressaares, Keskstaadionil, Paides ega mujal.
                          Nii on.

                          Kommentaar


                            Kui nii läheb nagu ennustatakse,siis meistriliiga hooaeg lõppeb järjekordselt lumes.
                            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                            Ott Järvela

                            Kommentaar


                              Hooaja lõpetame siis samamoodi nagu alustasimegi- hangede vahel
                              ROHE-VALGE SURMANI

                              Kommentaar


                                millal viimati on oktoobrikuine lumi jäänud kevadeni? paar päeva ja see lumi on läinud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X