320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Meistriliiga 2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Martin Vaata postitust
    Mäletan ja käisin lausa mitu korda meelde tuletamas ning küsimas, et kas ikka võetakse ette.
    Hmmm...olles ajakirjanik, kes on jalgpallist ja selle arengust väga huvitatud käib lihtsalt meelde tuletamas, et kas ikka keegi viitsib kirjutada midagi aga teistelt, kes ei tööta meedias nõuab, et fännid isiklikult kirjutaks artikleid (no muidu pole mingi fänn ju)???

    Kommentaar


      Algselt postitas Martin Vaata postitust
      Lahmime edasi!
      Minugipoolest, kui seda tarviliseks pead. Sinu viidatud artiklid... Tõsist tööd, pingutust, huvi ja motivatsiooni õhkub neist. Ühes loos lausa 11 rida. Hästi tehtud, ajakirjanduse kvintessents tõepoolest.

      Kommentaar


        äkki võtaks nüüd tooni vaiksemaks ja selle asemel et peksta neid kes veel midagigi teevad, mõtleks parem välja mida ja kuidas edasi minna ja mida ette võtta.

        kuidagi peaks ju jalgpall suutma konkureerida õllesummerite, rabarockide, viljandi folkide ja kasvõi lihtsalt rannas varbad vees lebotamise vastu (suvilas rohimast inimesi vist ei ole võimalik sealt välja meelitada). ei ole lihtne ülesanne.
        Seisan üksi mere ääres
        jalas kollased sandaalid
        valged, merevahust sääred
        hüüan: "Elagu skandaalid!"

        Kommentaar


          just sayin'.. Soovisin anda panust, liitusin Soccerneti kollektiiviga, olen väga rahul ! PS! Loomulikult kõik ei saa olla ajakirjanikud, aga koostööd ajakirjanikega saavad kõik teha.

          Kommentaar


            Ma küsin osalt retooriliselt ja puhtteoreetiliselt: kas eri klubide fännide vahel on mingi koostöö või teineteisemõistmine üldse võimalik? EJL tegevus ML publikunumbri suurendamise suunas on olnud... Noh, seda polegi olnud ju. Kogu aeg räägitakse sellest, kuidas me läheme step by step ja see step on selline chicken step, aga see-eest väga kindlalt astutud chicken step. Et me oleme kõike alustanud nullist ja meilt ei saagi midagi kiiresti ja kohe nõuda. Aga kuidas saab seda siis klubide toetajatelt nõuda? Kuidas saab neilt nõuda, et nad tribüünid täidaksid, teeksid, mõtleksid välja ja teostaksid jott enn ee? Publikunumber ju kahaneb, viimase Jalka ülevaadet lugege. Kahaneb kuhu, olematusse? Loogiliselt ta ju kõlab...

            MTÜ Eesti Jalgpalli Toetajate Selts, näituseks.
            Konkreetsed nõudmised, ettepanekud, soovitused ja palved. Reklaamitoetus, toitlustus, pürotehnika ja kõik-kõik muu.
            Tähelepanu juhtimine ML-s esinevatele probleemidele, ebavõrdsele kohtlemisele, kitsaskohtadele.
            Fokuseeritud tegevuskava.
            Omavaheline infovahetus: kes, kuidas, mida tegi, mis sai, kuidas sai, mida teha, mida mõelda. Kuhu kirjutada, kes kirjutab, kuidas kirjutab. Tööalaste kontaktide vahetus ja selleläbi lisandväärtuse loomine fänninduse arendamise käigule.

            Kõlab? Ei? Oleks mõeldav, tulemuslik ja ülepea tehtav, ei?

            Kommentaar


              Markofkin, mis sul viga on? Vanasti sa nii vaenulik polnud, jätsid väga asjaliku inimese mulje isegi. Viimased su väljaütlemised ei lähe kuidagi sellega kokku.
              Järjest enam jääb mulje, et oled liiga palju kesa ja co ga koos olnud.
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Vabandan Martini ees. PM-s ilmus BT eel lugu: http://sport.postimees.ee/861518/koo...mitut-auvolga/

                Ei ilmunud see aga Tartu PM-s, mida ootasin ja lootsin, selle asemel susisesid Tartu PM-s nupukesed, mida looks nimetada oleks kärbsest kondori tegemine. Martini käed Tartu PM-s avaldatava osas osutusid liialt lühikeseks ja nii jäi tartlaste lehes tartlaste vutipidu sisulisest ja süvitsi kajastamata. Minu süüdistused olid alusetud, reljeefse väljendusviisi eest ei leia vabandust asjakohase olevat - otsene aktsioon kutsub nüüd ja ka edaspidi esile otsese reaktsiooni.

                PM sporditoimetuse nõrkuse osas säilitan oma arvamuse, ent pole see koht, kus selle üle arutlema hakata. Faktiks jääb ka, et kuni Pahv ja Pullerits PM-s sporti teevad, ei muutu seal midagi.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Rein Vaata postitust
                  Markofkin, mis sul viga on? Vanasti sa nii vaenulik polnud, jätsid väga asjaliku inimese mulje isegi. Viimased su väljaütlemised ei lähe kuidagi sellega kokku.
                  Järjest enam jääb mulje, et oled liiga palju kesa ja co ga koos olnud.
                  Rein, ma ei ole kaugeltki vaenulik. Mitmed siinsed foorumlased teavad-tunnevad mind ja usutavasti võivad seda kinnitada.

                  Jupike käremeelsust kulub aga sitas olukorras ära. Ja iga kell enne käremeelsus diskussioonialgatajana, kui tuhanded postitused Off Topic threadis, absoluutselt.

                  Loe parem mu üleminevast postitust ja mõtle kaasa.

                  Edit: Kesa ja Co-ga, nagu sa väljendud, satun kokku keskmiselt korra kuu jooksul. Seda esiteks. Teiseks - olen alati öelnud ja ütlen ka edaspidi, et mõningase möödapaneku kõrval räägib Mati rõhuvas enamuses täiesti õiget juttu ja nagu jaalugu on näidanud, on tal sageli olnud õigus ja tema jutud suht prohvetlikud. Kelle "inina" tulemusena saab ML mängude ajal staadioni kesvamärga osta? Ja mitu probleemi sellest on tulenenud neist tuhandeist, mida väideti tekkivat? Mh? Tuleb ka aeg, kui Kesa praegune ristikäik saab oma loogilise jätku ja retrospektiivselt tunnistatakse, et võideldi varjudega.

                  Kommentaar


                    Eks ma mõtlengi kaasa ja mina kui ka juba varsti kuldses keskeas inimene käiks heameelega meistriliigat vaatamas. Kahjuks olen ma nn "tennisepublik" ja kohe olen ma hambus nn "ultratel". Mind isiklikult häirib kui minu ees terve mängu räusatakse roppusi ja vahel lauldakse. Arenal on see ok, sest Viies sektor on kaugel ja see pole nii häiriv. Kadriorus viimasel Kalju- Levadia mängul häiris küll Kalju fännigrupp. Mõtlesin isegi mingi hetk mujale istumise peale. Ei teagi miks ma ei teinud seda? Istusin selles sektoris enne lapsfänne ja koht oli hea, kuskil nurgas ka ei tahtnud vaadata.
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      markofkin - MTÜ Eesti Jalgpalli Toetajate Selts

                      pigem meil ikkagi murelaps klubiline jalgpall. koondist ju reeglina käiakse vaatamas.
                      küsimus ongi miks see kes käib koondist vaatamas ei tule klubi mänge vaatama. ja kuidas teda sinna meelitada.

                      mingis mõttes on see minuarust identiteedi küsimus. eestlaseks ennast peetakse, kuid seotuks mõne klubiga mitte.
                      huvitav kas on ka mingi statistika selle kohta kes käib klubijalgpalli vaatamas ja kes koondist? kuidas on näiteks kasvõi sooline ja vanuseline jaotus? nii visuaalselt huupi pakuks et klubijalgpalli käib vaatamas a) keskmiselt noorem publik b) keskmiselt maskuliinsem publik. kas arvate sama?
                      kuidagi peaks selgeks saama kelle suunas seda reklaamitööd teha. kes on see sihtgrupp. mehed >30, naised? võibolla mängib haridustase rolli? või pereliikme keskmine sissetulek? kui suur on perekondlik seotus klubiga (a la laps vms sugulane käib seal jalgpallitreenis näiteks)?
                      Seisan üksi mere ääres
                      jalas kollased sandaalid
                      valged, merevahust sääred
                      hüüan: "Elagu skandaalid!"

                      Kommentaar


                        Algselt postitas chac Vaata postitust
                        markofkin - MTÜ Eesti Jalgpalli Toetajate Selts

                        pigem meil ikkagi murelaps klubiline jalgpall. koondist ju reeglina käiakse vaatamas.
                        Klubijalgpallist ikkagi jutt käibki. Teema pealkiri ju Meistriliiga 2012
                        Koondise jaoks on omad seltsigud ja minumeelest ei ole koondisemängude publikuga nii suurt muret, kuigi, jah, Moldova või Ekvatoriaal-Guinea vastu täismaja saamine jääb ilmselt pikaks ajaks unistuseks veel...

                        Kommentaar


                          küsiks ka olemasolevatelt fännidelt, eelkõige siis flora, kalju ja levadia omadelt.

                          1. kuidas leidsite et just see klubi on teie nö "koduklubi"? kui kerge või raske see tee oli?

                          2. mis on teie klubi identiteet, kuidas teie seda näete ja defineerite? kui näiteks kalju oma ma kuidagi suudan ette kujutada (nõmme on ikka suht eriline linnaosa, eks) siis flora oma küll mitte eriti selgesti. flora on mis klubi - lilleküla, kesklinna, kogu tallinna, või üle kogu eesti käomune täis munenud klubi? koondise baasklubi, sellisena nagu ta omal ajal ennast defineeris pole ta ju juba ammu enam.
                          Seisan üksi mere ääres
                          jalas kollased sandaalid
                          valged, merevahust sääred
                          hüüan: "Elagu skandaalid!"

                          Kommentaar


                            Intriigide puudumine on probleem, muud ei midagi.
                            Kui ühel ja samal ajal toimuks Flora- Tammeka ja 4 idas mängivate Suema ja Pokkeriprode mängi, siis läheksin iga kell vaatama viimast mängu, sest seal on rohkem intriigi kui esimeses mängus. Intriigi, intriigi, intrigi rohkem.
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                              Mis see siia puutub?
                              No abirahad on hoopis teisest mastist kui eestis, siis ka on paljud muud asjad iseloomulikud.

                              Kommentaar


                                tv3play.ee pealt näitab justkui, et saab tänast mängu laivis vaadata, aga olen ma ainuke jofendoller, kes seda kuradi nikerdust sellel aadressil kuidagi jooksma ei saa? Netiparameetrid on kõik korras, brauseritega ei ole mingit vahet - ühtmoodi kannikas ikka... Krt küll

                                Kommentaar

                                Working...
                                X