320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rassism ja muud probleemid Meistriliigas!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    millal sa seda viimati nägid muidu?

    Kommentaar


      Algselt postitas ballack Vaata postitust
      No lisaks veel selle, et arvestades mis kell mängud on ja kus päike tol hetkel on siis....mängu oli ikka väga raske vaadata...õnneks leidsin ühe posti kuhu taha pugeda, et päike otse madalalt silma ei paistaks...kahjuks kõik selle posti taga olla ei saa...nokamüts oleks pidanud ka täesti silmadeni olema, et päike silma ei paistaks. Küsige vähemalt mõnelt tuttavalt inseneriltki nõu kui kuhugi midagi paigutate või ehitate. Ennem vaataks mängu seal kõrval kunstmurul kui päris murul või vaataks aia tagant kus päike otse silma ei paista. Nagu tavapubliku peale irvitamine oleks. Ega Kadrioru staadioni põhitribüün niisama sellisena ei ehitatud nagu ta praegu on (kummale poole siis ehitati).
      See lihtsalt on nii hindamatu. Peab säilitama! Isegi ilm mängib flora fännidele mäkra. Köik kiusavad.

      Kommentaar


        No igal asjal on ikka kaks poolt. Kadriorus võib ilusa päikeselise ilmaga põhitribüünil vägagi külm hakata. Aga kuna see pole Flora kodustaadion, siis see probleemiks ei ole.

        Kommentaar


          Algselt postitas yheksa Vaata postitust
          See lihtsalt on nii hindamatu. Peab säilitama! Isegi ilm mängib flora fännidele mäkra. Köik kiusavad.
          Peaks piisavalt vana inimene olema, et postituse mõttest aru saada. Kirjutasin isegi põhjuse eraldi välja aga no kui aru ei saa siis pole midagi teha.

          Kommentaar


            No nendel staadionidel, kus tribüünid ümber väljaku, on ikka probleeme päikesega. Insenerid ei suuda veel päikest ellimineerida.

            Kommentaar


              Algselt postitas urmar Vaata postitust
              No nendel staadionidel, kus tribüünid ümber väljaku, on ikka probleeme päikesega. Insenerid ei suuda veel päikest ellimineerida.
              Päikest ei elimineerita jah...aga saab teha nii, et ei paistaks silma...Maarjamäel ei ole tribüünid ümber väljaku...seepärast tõin ka Kadrioru näite. Tundub, et vanasti osati looduslikke eripärasid arvestada erinevalt praegusest...või on kõigil pohui lihtsalt. Aga no tegelikult pole minu asi kommenteerida seda Maarjamäe teemat...mingi klubi mängib seal...kõlakad räägivad, et miskine levadia nimeline pidavat olema...mida ma ikka kommenteerin...parem kui jääbki kõik sitasti sel klubil.

              Kommentaar


                Ma arvan, et neid poste, kuhu taha ballack varjus, oleks vaja juurde püstitada.
                BVB - Vaprus

                Kommentaar


                  vaadates teema pealkirja - diskrimineeritud päikese poolt

                  ps.
                  staadioni ehitusküsimuste kohta oleks minu arust hea teha terve eraldi teema, päris probleemivabu staadione meil vist polegi...
                  Seisan üksi mere ääres
                  jalas kollased sandaalid
                  valged, merevahust sääred
                  hüüan: "Elagu skandaalid!"

                  Kommentaar


                    Algselt postitas chac Vaata postitust
                    vaadates teema pealkirja - diskrimineeritud päikese poolt

                    ps.
                    staadioni ehitusküsimuste kohta oleks minu arust hea teha terve eraldi teema, päris probleemivabu staadione meil vist polegi...
                    Ideaalset asja ei ole olemas. Küll aga saab midagi tehes mõelda mida miski teeb ja miks just nii teha mitte teisiti.

                    Kommentaar


                      Rein, sul on sõber: http://www.soccernet.ee/politseimajo...pohineda-vihal

                      Kommentaar


                        Ehk ühesõnaga meie klubivuti staatus peaks seisnema inimestes, kellel ei ole võistkondade identiteedist, ajaloost ega klubilisest kuuluvusest aimugi. Ma lisaks veel tähtsa aspekti, hea publik on, kes tuleb mängule mõne suurklubi atrituubikas, kaasas sülearvuti, kus ta kogu kohtumise vältel vaatab streami, kui samal ajal mängu ei ole, siis vaatab varasemate kohtumiste highlightse, kuid kõige tähtsam on see, et oleks nullemotsioon atraktiivsete momentide ajal. Ma ei usu seda jama enam, see on nii absurdne, kui ma oleks tavaline klubivuti külastaja, kellel ei oleks seoseid ühegi jalgpalliklubiga, siis ma loobuks päevapealt, sest see on nii idiootlikult naljakas juba.

                        PASUNAD KAASA, MU HISPAANIA EESTLASTEST FÄNNID, MAALIGE PÕSKEDELE HISPAANIA LIPUD NING ELAGE SÜDAMEST KAASA, HISPAANIA VAJAB TEIE TOETUST!

                        Kommentaar


                          Mökmökmök, mida muud üks kitseke ikka mökitada oskab:/

                          Viva la tennisepublik.
                          Flora Parem Tiib #1..... Against modern football...

                          Kommentaar


                            Florale 4x järjest trahv määratud
                            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                            Ott Järvela

                            Kommentaar


                              Nagu näha, siis polnud julgust statat kinni panna, kuigi eelmisel korral lubati.

                              Eelmine: http://jalgpall.ee/docs/DK18-21.06.2012.docx.pdf
                              Nüüd: http://jalgpall.ee/docs/DK19-18.07.2012.pdf
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Martin Vaata postitust
                                Nagu näha, siis polnud julgust statat kinni panna, kuigi eelmisel korral lubati.

                                Eelmine: http://jalgpall.ee/docs/DK18-21.06.2012.docx.pdf
                                Nüüd: http://jalgpall.ee/docs/DK19-18.07.2012.pdf
                                Aga samas,kellele sa selle stata ikka kinni paned kui publikut niikui nii ei ole
                                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                                Ott Järvela

                                Kommentaar

                                Working...
                                X