320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rassism ja muud probleemid Meistriliigas!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Rein Vaata postitust
    Kulla sõbrad, seal tehakse ilutulestikku, mitte ei lehvitata tormiküünaldega. Samuti teeb seda värki paberitega pürotehnik.
    Usun, et kui kesa suudab palgata sama venna ja täita samad tingimused, mis usklikud, siis saaks ka tema sellise paberi.
    Seda ma räägingi, et ehk leiab sealt üht-teist, millest malli võtta. Kogu šõu ei pea ju tormiküünaldega piirnema. Ja ma usun, et turvalise pürotegemise koolitust on lihtsam saada kui miinimumpalgalisele turvamehele jalgpallivõistluse turvamise kompetentsi kõrvade vahele ajada.
    I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

    Kommentaar


      Issand jumal, staadionil tahavad pürotehnikat kasutada??? Hulluks on mindud või??? Staadionile tuleb palju inimesi ja kasutatakse LENDAVAID pürotehnikatooteid!!! Mis ajast usk ja pürotehnika kokku käivad??? Kogu jalgpallikogukond kähku Arenale seda jubedust takistama...häbistavad kristlaseid niimoodi!!!!! AAAAAAAAAAPPPIIIIIIIIII........kirjutame nüüd kui perses kõik on tänu sellele üritusele....issand....kasutavad.....püro....ma suren ära.............ma juba tunnen kuidas peale esimest raketti minuni jõudev toss ärevaks ajab ja paanika tekitab ja infarkt tuleb....oeh....peab teisele poole Eestit kolima selleks päevaks.......muidu on surm kindel.......ja mina arvasin......et vaatan ainult kontserti rahulikult........oeh.........

      Kommentaar


        Rahu, rahu, ballack. Helista nüüd kiiresti oma arstile ja lase uued ning kangemad rohud välja kirjutada.
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          No tee mis tahad, paberitega pürothnik kõlab kahtlaselt,üldse kõik paberitega tondid on kahtlased.eriti need kes vabakäigul on! Ükspäev jälle kuskil mingid puukuurid põlesid!
          Invest In Africa

          Kommentaar


            Selle asemel, et jutust midagi kõrva taha panna, hakatakse mingite imeasjade kallal inisema. Uskumatu
            I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

            Kommentaar


              Algselt postitas ballack Vaata postitust
              Mis ajast usk ja pürotehnika kokku käivad??? .
              alates nõiajahist.

              Kommentaar


                nonii... pange nüüd usk ja jalgpall ka kokku
                Seisan üksi mere ääres
                jalas kollased sandaalid
                valged, merevahust sääred
                hüüan: "Elagu skandaalid!"

                Kommentaar


                  Huh, kui ma sel aastal parima trollija auhinda ei saa, siis ma enam ei mängi!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas chac Vaata postitust
                    nonii... pange nüüd usk ja jalgpall ka kokku
                    "Kirikunädala "Heartbeat Tallinn" raames toimub laupäeval A. Le Coq Arenal galaõhtu "Believe", mille tarvis on staadionile püsti pandud pirakas rist.

                    Kirikunädala korraldajad kingivad risti peale festivali lõppu FC Florale. "Jätame risti selle preagusesse asukohta. FC Flora kodumängudeks lisame ristile veel neli latti, et moodustuks üks iidne India õnnesümbol. Nii on meil praktiliselt kaks fännitribüüni", teatas Aivar Pohlakas."

                    Kommentaar


                      Räägitakse, et homme tehakse Tammeka kena mängu korral Tartus pürot. Ametlikult. Ja nii ka järgmise kahe mängu ajal.
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        Olen sama kuulnud...

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Martin Vaata postitust
                          Räägitakse, et homme tehakse Tammeka kena mängu korral Tartus pürot. Ametlikult. Ja nii ka järgmise kahe mängu ajal.
                          Issand halasta...PÜROOOOOO...PÕGENEGEEEEEE...fännidel on PÜROOOOOOO...viimne kui üks tavainimene vaadake mis neil on!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Põletavad terve staadioni maha!!!!!!!!!!!!!!!!! Rikuvad siin teiste inimeste tervist!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                          APPPIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                          Tegelt tahtsin öelda, et KÄI PUTSI kahepalgeline tegelane!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ballack Vaata postitust
                            Issand halasta...PÜROOOOOO...PÕGENEGEEEEEE...fännidel on PÜROOOOOOO...viimne kui üks tavainimene vaadake mis neil on!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Põletavad terve staadioni maha!!!!!!!!!!!!!!!!! Rikuvad siin teiste inimeste tervist!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                            APPPIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                            Tegelt tahtsin öelda, et KÄI PUTSI kahepalgeline tegelane!
                            Flora intelligence has spoken.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas keemiainsener Vaata postitust
                              Flora intelligence has spoken.
                              Tegin seda mis teised siin peale püroteemat alati...ainult "vähe" karjudes ja hüüumärke kasutades. martini kohta ütlesin kes ta on ja lisaks saatsin ka putsi (ta minuga niikuinii alati isiklikuks läinud ja väärib seda). Lihtne.

                              Kõik need pürovastased MINGE PUTSI! Miks ma ei näe teie sõimu kui halb ja mõtetu see on nüüd, kus lausa öeldakse ette, et püro tehakse??? Kui meie teeme siis on oi raisk kui ohtlik ja keegi saab vingumürgituse ja infarkti veel ja keegi saab põletushaavad ja miks ei või rahulikult istudes jalgpalli vaadata või midaiganes asju välja ei mõelda....debiilikud raisk.

                              Kommentaar


                                Mine putsi, ballack.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X