320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rassism ja muud probleemid Meistriliigas!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Algselt postitas markofkin Vaata postitust
    Kõva! Ja siis see atribuutika mängupäevadel läbigu linnaruumi ka, laulumöirete ja fun'i saatel!
    Eks seda oleme teinud ka...aga praegu on sellega keerulisem...see koht mis vabaka ja Kosmose vahelise nurga juures oli (välikohvik) on kinni Oli hea lipp suurelt üles panna nii, et iga autojuht nägi ja laulda ja õlut juua. Nüüd on selleks Opera pizza...ainult, et läbi linna ei lähe statale...see kohe teisel pool raudteed...pole statalt kaugele minna Bamba samamoodi...õlu oli ka väga odav...peale mänge ähvardati alati välja visata kui rõdul veel laulame...kästi sees laulda...miskine hotell pidavat kõrval olema.

    Kommentaar


      #77
      Eks seda oleme teinud ka...aga praegu on sellega keerulisem...see koht mis vabaka ja Kosmose vahelise nurga juures oli (välikohvik) on kinni
      Ilmad lähvad soojemaks, küll varsti saab jälle.

      Bamba samamoodi...õlu oli ka väga odav...peale mänge ähvardati alati välja visata kui rõdul veel laulame...kästi sees laulda...miskine hotell pidavat kõrval olema.
      See on jälle omaette nõrk koht. Mingit mõtleva kõrtsiomanikuga ei anna läbi rääkida, et teha a la "ametlik" fännide stardiplatvorm sinna, kuhu nädalas korra-kaks vajuks korraga paarkümmend kärssa sisse, kes õlut ja viina nõuaks, laulu lööks ja paari tunni pärast platsi jälle vabaks teeks? Ma olen ise Frankfurdis istunud kõrtsis, kui sajapealine seltskond end sisse pressis, sallid, lipud, mingid kuramuse täispuhutud huijoobinid nööri otsas, clapperid, täismäng - kõrts oli sekundiga maast laeni rahvast täis, poolteist tundi käis ilmatu vahva möll, rahvas oli rahulik ja tsill, lauldi kaasa, õlut voolas nagu muda - ja siis oli plats tühi, kogu kari pani laulu lastes kuhugisuunda ajama (ise olin seal tööasjus messil, süda tilkus verd, et ei saanud kaasa tilbendada...)
      Ergo - kõrtsiomanik, kui ta vähegi peaga mõtleb, ei saaks ju olla selle vasta, et kord-paar nädalas paarikümmet (kui hästi, siis rohkematki) fänni joota ja sööta?

      Kommentaar


        #78
        Algselt postitas ballack Vaata postitust
        UEFA ja FIFA mängudel on see keelatud. Iga riigi liiga ise teab mis teeb kas keelab või mitte.
        Kui nii, siis suhelge liiga juhtkonnaga (ehk liiduga) vöi konkreetselt klubiga. Kui liiga juhtkond lubab, siis annab ta edasi ka vastavad käsud-keelud turvameeskonnale. Mis ma tahan öelda on see, et turvade kallal ei ole mötet iriseda, nemad täidavad etteantud reegleid ja seda ei saa neile kuidagi ette heita.

        Hetkel, nagu ma aru saan, on Eesti liigas igasugune püro keelatud ja seadus on seadus ning selle mittetäitmise eest on ettenähtud sanktsioonid (mis iganes need siis ka ei oleks).

        Kommentaar


          #79
          Algselt postitas ballack Vaata postitust
          Lihtne näide: "kui staadionile tulen, siis kardan, et mind visatakse sellega ja on vaid ajaküsimus millal see juhtub"...no mitte päris täpne lausestus aga nii loeb välja nii mõnestki postitusest. Selle suhtumise pärast tunnen kaasa neile...majast välja minnes kardavad, et jäävad auto alla, iga hetk võib meteoriit pähe sadada, lühisest võib keset ööd maja maha põleda ja ise sisse jääda jnejne...kamoon. Kopp ees juba sellest.
          Asja juures on oluline, kes selle eest vastutab. Avalikul üritusel vastutab korraldaja, kui midagi juhtub. Kui tänaval auto ette jooksed, oled ise süüdi. Mina isiklikult püüdsin selgitada, kuidas võivad ürituse korraldajad mõelda, ning nagu Stok välja tõi, on asi kinni riskide hindamises. Kui korraldajad neid ülehindavad, ei jäägi muud üle, kui püüda lobitööd teha või mujale minna. Samas jääb mulje, et tihtipeale ei hinnatagi riske, sest miks muidu paistab välja, et turvad on nt püro suhtes koolitamata. Lobitöö tegemine võib olla sama aeganõudev protsess kui rahva staadionile saaminegi - mõnest ebaõnnestunud koosistumisest ei saa numbrit teha. Ka korraldajad tahavad midagi vastu saada (lihtsaim valem: rohkem pealtvaatajaid=raha), aga kui nad ei ole valmis või võimelised end (püro)teemasse pühendama, tuleb järjepidevalt püüda seda neile tutvustada. Foorumis pahandamine ei anna efekti.

          Isiklikult pole mul püro vastu midagi, peaasi et hingamiseks õhku jääks. Suitsu ma ka ei tee ja pean tihti "põgenema" värske õhu poole, siiani olen ellu jäänud.

          Ma saan aru, et flare'ide põletajate eesmärk ei ole kellelegi kahju teha ning kui keegi väga tahab, võib võtta seljast särgi, selle põlema panna ja kellelegi kaela visata. Turvarisk jällegi missugune, eks.

          Halenaljakas on muidugi see, et (enamikel?) meie kunstmurustaadionitel asub aed paari meetri kaugusel väljaku piiridest ning hea tahtmise korral võib suvaline tont sealt mida iganes väljakule loopida, tossava lõkke teha ja neegreid sõimata. Korraldajal on aga suva, sest nemad ei vastuta ja trahvi ei saa. Heal juhul saadetakse turvameeskond (kellel ilmselt ei ole ürituse territooriumist väljaspool voli sekkuda) või korrakaitseorganid (kelle kohalesaamine võib võtta aega) pahalasele kaela.
          I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

          Kommentaar


            #80
            Novotsis. Tammeka napsas selle väikese nodihunniku, mis ma välja pakkusin, ära. Ja mõtted on neil kõvad. Foorumlane Mortan ehk ise on nii hea ja valgustab neid siin avalikkusele ka, kui soovib? Ma ei julge kõike välja rääkida, võib-olla on midagi sellist, mida tahetakse esialgu endale hoida (noh, et nii hea idee või nii). Aga plaanid on neil võimsad ja võimas töö on juba ära tehtud juba ainuüksi portaaliga www.toetantammekat.eu - ostke ära või tehke järgi!

            Jõudu fännidele!

            Kommentaar


              #81
              Kõike ei tahaks tõesti kohe avalikkuse ette tuua. Muidugi mitte kadedusest, vaid seepärast, et hea meelelahutus lihtsalt peab inimest üllatama ja kes siis enam videot viitsiks vaadata, kui me piltidega illustreeritud stsenaariumid enne üles riputame Üldiselt on need mõtted seotud uue portaaliga: kas veebipõhise loovuse ja osaluse utsitamisega või teisalt sõna otseses mõttes jalgpalli linnaruumi toomisega.

              Markofkini välkkampaania on aga minu arvates väga hea näide, kuidas isegi digitaalselt võivad eri osapooled kokku sattuda ja väikeste stiimulitega ehk suurematele asjadele hea aluse panna. Aitäh!

              Kommentaar


                #82
                Algselt postitas ballack Vaata postitust
                UEFA ja FIFA mängudel on see keelatud. Iga riigi liiga ise teab mis teeb kas keelab või mitte.
                Tegelikult keelab seda seadus ja läbi selle politsei ja päästeamet mitte jalkaliit. Lisan väljavõtte Postimehe artiklist mis just ilmus:

                "Eesti Jalgpalli Liit püüab koostöös fänniorganisatsioonide, klubide, politsei ja päästeametiga leida kompromissi mõistlike ja teisteski maades lubatud emotsiooni võimendavate vahendite kasutamiseks, kuid oluline on mõista, et jalgpalliliit saab olla küll protsessi vahendaja, ent otsustusõigus nendes küsimustes on riiklikel struktuuridel ja teises etapis klubidel."
                http://ufa-gruztaxi.ru/16154

                Kommentaar


                  #83
                  Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                  Ilmad lähvad soojemaks, küll varsti saab jälle.



                  See on jälle omaette nõrk koht. Mingit mõtleva kõrtsiomanikuga ei anna läbi rääkida, et teha a la "ametlik" fännide stardiplatvorm sinna, kuhu nädalas korra-kaks vajuks korraga paarkümmend kärssa sisse, kes õlut ja viina nõuaks, laulu lööks ja paari tunni pärast platsi jälle vabaks teeks? Ma olen ise Frankfurdis istunud kõrtsis, kui sajapealine seltskond end sisse pressis, sallid, lipud, mingid kuramuse täispuhutud huijoobinid nööri otsas, clapperid, täismäng - kõrts oli sekundiga maast laeni rahvast täis, poolteist tundi käis ilmatu vahva möll, rahvas oli rahulik ja tsill, lauldi kaasa, õlut voolas nagu muda - ja siis oli plats tühi, kogu kari pani laulu lastes kuhugisuunda ajama (ise olin seal tööasjus messil, süda tilkus verd, et ei saanud kaasa tilbendada...)
                  Ergo - kõrtsiomanik, kui ta vähegi peaga mõtleb, ei saaks ju olla selle vasta, et kord-paar nädalas paarikümmet (kui hästi, siis rohkematki) fänni joota ja sööta?


                  ... 10kond aastat tagasi oli selline MEIE pubi olemas - Wellingtoni Pubi Maakri tänaval.... kurat, oli ikka väärt staap kust võis jalgpallisõpru (ja ka koondislasi) näha olenemata päevast või kellast koguaeg kui uksest sisse astusid. Olid ajad! Peaks nendest vuti-üritustest videod Youtubesse ülesse laadima ...
                  RummaBastards!

                  Kommentaar


                    #84
                    Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                    Kahtlemata solvang aga küsimus, et miks peab üle reageerima mingi paari häälitsuse peale?
                    Pealegi veel topeltstandardid. Ma olen kindel, et kui mõnda lätlast oleks sõimatud terve mängu kiluvargaks, kuuevarbaliseks ja üldse munniks, poleks pooltki sellist vingumist järgnenud.
                    ... ja ära unusta : "Kohtunik on peeeede!" solvangut referii aadressil (annaks Jumal et ta veel neeger pole!)
                    RummaBastards!

                    Kommentaar


                      #85
                      Algselt postitas yheksa Vaata postitust
                      annab ta edasi ka vastavad käsud-keelud turvameeskonnale. Mis ma tahan öelda on see, et turvade kallal ei ole mötet iriseda, nemad täidavad etteantud reegleid ja seda ei saa neile kuidagi ette heita.
                      Siin on ka see, et turva peab ka ise oma peaga mõtlema Põhimõtteliselt kui 5 relvadega tegelast lähevad poodi röövima siis ilma relvata üks turva peab nad kõik kohe kinni võtma kuna säädus nõuab? Hetkel tegeldakse sellega igatahes...mitte mõtlemisega siis. Pürot ei ole ainult üks kord tehtud, et mingi uudis oleks turvadele mis asi see on. Turvafirmade enda tegemata töö. Kui kogemustest ei õpita siis mis turvafirma see on, mis ühe ja sama ämbri otsa astub ja iseendile ohtu tekitab kuigi peaks just ära hoidma mitte tekitama?

                      Kommentaar


                        #86
                        Eelmine kuum teema, mis publikuarvu kasvada segas, oli õllemüügi keeld staadionitel. Nüüd on see vist lubatud, kas publikunumbrid läksid paremaks?

                        Kommentaar


                          #87
                          Algselt postitas optiums Vaata postitust
                          Eelmine kuum teema, mis publikuarvu kasvada segas, oli õllemüügi keeld staadionitel. Nüüd on see vist lubatud, kas publikunumbrid läksid paremaks?
                          Oot, õllet võib müüa??? MIKS SELLEST KEEGI FB-S REKLAAMI POLE TEINUD!?!?

                          Kommentaar


                            #88


                            UEFA distsiplinaarkomisjon määras Krakowi Wisla ja Eesti jalgpallikoondise väravavahile Sergei Pareikole kolme mängu pikkuse eurosarjades osalemise keelu.

                            Euroopa liiga mängus võõrsil Liege'i Standardi vastu ründas Belgia klubi ründaja üleminutitel ohtlikult Pareikot, kuigi Wisla väravavaht oli juba palli kätte saanud, kirjutab Ekstraklasa.net.

                            Vastase tegu ajas Eesti koondislase närvi ja järgnenud rüseluses teenisid mõlemad mehed kollase kaardi. Pärast lõpuvilet oli Pareiko aga ikka endast väljas ja hullema ärahoidmiseks pidid meeskonnakaaslased teda taltsutama.

                            Rahul ei olnud ka teised Wisla mängijad ja nii läks veel väljaku keskel meeskondade vahel õiendamiskoosolekuks, mis mõne minutiga siiski laiali valgus.

                            Komisjon karistas 80 000 euroga ka Wisla klubi, sest viimaste fännid ei pidanud end Liege'is hästi üleval. Samuti tuleb poolakatel kinni maksta Standardi staadionile tekitatud kahjud. Ka ei saa Wisla poolehoidjad kaks järgmist kohtumist omasid võõrsile toetama sõita.
                            http://ufa-gruztaxi.ru/16154

                            Kommentaar


                              #89
                              Algselt postitas ballack Vaata postitust
                              Siin on ka see, et turva peab ka ise oma peaga mõtlema Põhimõtteliselt kui 5 relvadega tegelast lähevad poodi röövima siis ilma relvata üks turva peab nad kõik kohe kinni võtma kuna säädus nõuab? Hetkel tegeldakse sellega igatahes...mitte mõtlemisega siis. Pürot ei ole ainult üks kord tehtud, et mingi uudis oleks turvadele mis asi see on. Turvafirmade enda tegemata töö. Kui kogemustest ei õpita siis mis turvafirma see on, mis ühe ja sama ämbri otsa astub ja iseendile ohtu tekitab kuigi peaks just ära hoidma mitte tekitama?
                              Turvafirma tegemata töö vöib küll olla selle koha pealt, et kui löpuks see löke ikka tribüünile tehakse, siis ei osata öigesti käituda, aga kindlasti ei saa turvat süüdistada lökke tegemise keelamises, sest nii näeb ette seadus.

                              Endiselt - kui niiväga tahate tossu teha, siis kontakteeruge liiduga (kutsuge ka politsei ja turvafirmade esindajad) ning proovige kokkuleppele jöuda. Kui ei jöua, siis ei ole ka lubatud. Harjuge ära.

                              Mind konkreetselt ka häirib see, et miks ei saa ma alati oma peegelkaameraga koondise mängule (konkreetselt on keelatud vahetatavate objektiividega kaamerad), aga üldiselt väravas turvaga vaielda ei ole mötet. Kui see aparaat on ikka tema arvates profikaamera, siis palumine ja veenmine teda ümber mötlema ei pane - ta järgib juhiseid. Keeld tuleb ikka körgemalt ja minu arvates on see absurdne keeld.

                              Kommentaar


                                #90
                                Algselt postitas BlueSupport Vaata postitust
                                http://sport.err.ee/jalgpall/f1b907b...d-7891f7f86740
                                UEFA distsiplinaarkomisjon määras Krakowi Wisla ja Eesti jalgpallikoondise väravavahile Sergei Pareikole kolme mängu pikkuse eurosarjades osalemise keelu.
                                Vähe vale teema? Või oli kohtunik afroeurooplane? Või tegi Pareiko väravas püro? Või juhtus see kõik paralleeldimensioonis mingis teises Eesti Meistriliigas?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X