320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rassism ja muud probleemid Meistriliigas!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    HAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAH, pühade puhul hakkasid juba neljapäeval jooma?
    Mine lenda kultuuriministeeriumi oma põhjapaneva avaldusega. Kirjutaks ajaloo ka ümber. Et põhimõtteliselt polnud Eestis enne 1918 aastat midagi peale mere ja liivaranna.
    EESTI KULTUUR. PUUTUMATU, MÕJUTUSTETA JA MUUT(U)MATU.
    Aastast....
    JA aussie pm. hahahhahahhahahahha. Sissetoodud sunnitööline. Aborigeenidega ikka nõu pidas enne avaldust?

    Kommentaar


      PS. Ja see, et me lepikusse ei situ enam, ma ei tea, et kelle töö see on.

      Kommentaar


        P.P.S. Aa, õige, ametlik ajalugu on kirjutatud ainult selleks, et juutide vandenõu varjata, sest mingi tüüp tõestas, et mullas polnud mingeid jälgi gaasist. Järgmisena tõestab sama mees ära, et küüdistamist polnud, sest ta ei leidnud 40-ndate rongiaegadest ühtegi Tartu-Irkutsk rongiliini.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Keel ja grammatika on võetud suures osas Saksamaalt.
          krt minu tervis küll niipalju alkoholi välja ei kannata - jõudmaks staadiumisse kus eesti ja saksa keel + grammatika hakkaksid natukenegi sarnased tunduma.
          Seisan üksi mere ääres
          jalas kollased sandaalid
          valged, merevahust sääred
          hüüan: "Elagu skandaalid!"

          Kommentaar


            Algselt postitas chac Vaata postitust
            krt minu tervis küll niipalju alkoholi välja ei kannata - jõudmaks staadiumisse kus eesti ja saksa keel + grammatika hakkaksid natukenegi sarnased tunduma.
            sakslased hakkasid arendama, et tsaar liiga palju ei möliseks eestimaal
            ma võin muidugi päevad sassi ajada, aga enne vene võimu(pärast põhjasõda siis) sakse ei huvitanud siinne kultuur...
            eesti matsile meeldis ainult juua ja nikkuda- tegelt siiamaani
            tell your mother, we are hooligans!

            Kommentaar


              Algselt postitas chac Vaata postitust
              krt minu tervis küll niipalju alkoholi välja ei kannata - jõudmaks staadiumisse kus eesti ja saksa keel + grammatika hakkaksid natukenegi sarnased tunduma.
              Kui hakati eesti keele grammatikat paika panema, siis võeti aluseks saksa keele grammar. Kui ma nüüd õigesti mäletan.
              P.S. Vaatasin üle, et siiski 19. sajandil võeti senine kirikukeel, mis toetus saksa ja ladina loogikale, ja tehti herr Ahrensi poolt ümber soome keele grammatikale toetudes.

              Kommentaar


                Algselt postitas mg Vaata postitust
                eesti matsile meeldis ainult juua ja nikkuda- tegelt siiamaani
                üks vana hea anekdoot sel teemal:

                Indian Chief 'Two Eagles' was asked by a white government official, 'You have observed the white man for 90 years. You've seen his wars and his technological advances. You've seen his progress, and the damage he's done.'

                The Chief nodded in agreement.

                The official continued, 'Considering all these events, in your opinion, where did the white man go wrong?'

                The Chief stared at the government official for over a minute and then calmly replied. 'When white man find this land, Indians running it, no taxes, no debt, plenty buffalo, plenty beaver, clean water. Women did all the work, Medicine man free. Indian man spend all day hunting and fishing; all night having sex.'

                Then the chief leaned back and smiled.

                'Only white man dumb enough to think he could improve system like that.'
                Seisan üksi mere ääres
                jalas kollased sandaalid
                valged, merevahust sääred
                hüüan: "Elagu skandaalid!"

                Kommentaar


                  aga see, et sakslased meie naisi esimese öö õigusega sajandeid põrutas, see on igati dobroo
                  See on Bornhöhe aegadel alguse saanud ja nõukaajal ideoloogilistel põhjustel levitatud müüt millel tegelikkusega suuremat pistmist ei ole.

                  Ma ütlen, et meie kultuur on sisuliselt see, mis meile mingil hetkel kuskilt väljamaalt sisse on toodud.
                  Keel ja grammatika on võetud suures osas Saksamaalt.
                  Grammatika paikapanemine küll aga asja puutub see, et eesti keel on soome-ugri, saksa keel aga läänegermaani keel. Kultuur laiemalt on muidugi saksa, vene, skandinaavia jms mõjutustega aga see ei tähenda, et "sisuliselt sisse toodud."

                  Haldusjaotus sisuliselt NSV Liidu ajast.
                  Mis jutt see nüüd on? Minu teada vallad ja maakonnad koos piiride ja struktuuridega jooksevad suht samamoodi nagu eesti ajal. ENSV ajal muudeti nad vastavalt külanõukogudeks ja rajoonideks. Võib-olla midagi ka liideti või lahutati aga see ei puutu asja. Näiteks minu vanaisa sündis Keila vallas Harju maakonnas ja mõlema piirid pole tänasega võrreldes minu teada oluliselt muutunud.

                  Ajakirjanik...

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                    Mis jutt see nüüd on? Minu teada vallad ja maakonnad koos piiride ja struktuuridega jooksevad suht samamoodi nagu eesti ajal. ENSV ajal muudeti nad vastavalt külanõukogudeks ja rajoonideks. Võib-olla midagi ka liideti või lahutati aga see ei puutu asja. Näiteks minu vanaisa sündis Keila vallas Harju maakonnas ja mõlema piirid pole tänasega võrreldes minu teada oluliselt muutunud.

                    Ajakirjanik...
                    Antud teemal rääkisin ma mõned kuud tagasi Tartu ülikooli ajaloo osakonna õppejõudude Tannbergi, Lauri ja Mäesaluga, kelle sõnul ei vasta piirid Eesti aja piiridele, vaid on siiski pigem külanõukogude järelmid.

                    P.S. Ja muidugi on kõik kiiksuga päris nõukaaja propagandamasinast. Saksa mõisnikega said eestlased kenasti läbi ja pidasid siin blondide põhjamaalaste musterriiki.

                    P.P.S. Ja ajakirjanik on minu amet. Ülikoolis sai aega veedetud sootuks teist ainet läbides. Algab ka tähtedega aja, aga kirjandust seal taga pole.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Antud teemal rääkisin ma mõned kuud tagasi Tartu ülikooli ajaloo osakonna õppejõudude Tannbergi, Lauri ja Mäesaluga, kelle sõnul ei vasta piirid Eesti aja piiridele, vaid on siiski pigem külanõukogude järelmid.

                      P.S. Ja muidugi on kõik kiiksuga päris nõukaaja propagandamasinast. Saksa mõisnikega said eestlased kenasti läbi ja pidasid siin blondide põhjamaalaste musterriiki.

                      P.P.S. Ja ajakirjanik on minu amet. Ülikoolis sai aega veedetud sootuks teist ainet läbides. Algab ka tähtedega aja, aga kirjandust seal taga pole.
                      Toomemäel õllejoomisega saadud diplom tuleks sul küll tagastada... noh kui sul muidugi südametunnistust on või nii! Ja ära aja oma nina püsti ajakirjanikuks on sul vara end pidada võida Bonnier preemia( laureaadid

                      1995 Tarmo Vahter (Eesti Ekspress)
                      1996 Enno Tammer (Postimees)
                      1997 Kaja Koovit, Väinu Rozental (Äripäev)
                      1998 Kärt Karpa (Eesti Päevaleht)
                      1999 Peep Sooman (Äripäev)
                      2000 Taivo Paju (Postimees)
                      2001 Anneli Ammas (Eesti Päevaleht)
                      2002 Mihkel Kärmas (Eesti Ekspress)
                      2003 Sulev Vedler (Eesti Ekspress)
                      2004 Birgit Püve (Eesti Ekspress)
                      2005 Peeter Raidla (Äripäev)
                      2006 Kadi Heinsalu (Äripäev)
                      2007 Krister Kivi, Janar Filippov (Eesti Ekspress)
                      2008 Tarmo Vahter (Eesti Ekspress)
                      2009 Piret Reiljan (Äripäev)
                      2010 Tuuli Koch (Postimees)
                      2011 Rasmus Kagge, Mihkel Kärmas (Eesti Rahvusringhääling)
                      siis räägime edasi. Ja Eesti Vabariigi haldusjaotust saad googlist otsida- pildid üleval ja puha.
                      ROHE-VALGE SURMANI

                      Kommentaar


                        Mõnukas, miks sa seda asja nüüd nii keeruliseks hakkasid ajama? Minu meelest tuleb ju ballacki postitusest selgelt välja, et tema jaoks tähistab Eesti kultuur seda, et ta saab kasutada iidset ürgugri sõna "neeger" siis kui ta tahab ja keegi ei kobise. Ehk siis Eesti kultuur = neeger, ja kõik kuradi jannsenid või remanid või tammsaared vms ei puutu antud juhul absoluutselt asjasse.

                        Kommentaar


                          No see et mingeid külanõukogude piire ei hakatud muutma, ei tähenda, et haldusjaotus on pärit nõukogude ajast. Vallad ja maakonnad enam-vähem praegusel kujul ( ei mõtle ainult piire) kujunesid välja siiski EW ajal.
                          Ja keegi pole öelnud, et saksa mõisnikega saadi hästi läbi ja blablablaa.

                          Kommentaar




                            Eesti haldusjaotus 1939. Mida me näeme? Jõgevamaad pole (Jõgeva rajoon oli puhas NL moodustis), Põlvamaad pole, Raplamaad pole, Virumaad on koos. Vot siis enam-vähem. Taastagem muinasmaakonnad!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Diftong Vaata postitust
                              Toomemäel õllejoomisega saadud diplom tuleks sul küll tagastada... noh kui sul muidugi südametunnistust on või nii! Ja ära aja oma nina püsti ajakirjanikuks on sul vara end pidada võida Bonnier preemia( laureaadid

                              1995 Tarmo Vahter (Eesti Ekspress)
                              1996 Enno Tammer (Postimees)
                              1997 Kaja Koovit, Väinu Rozental (Äripäev)
                              1998 Kärt Karpa (Eesti Päevaleht)
                              1999 Peep Sooman (Äripäev)
                              2000 Taivo Paju (Postimees)
                              2001 Anneli Ammas (Eesti Päevaleht)
                              2002 Mihkel Kärmas (Eesti Ekspress)
                              2003 Sulev Vedler (Eesti Ekspress)
                              2004 Birgit Püve (Eesti Ekspress)
                              2005 Peeter Raidla (Äripäev)
                              2006 Kadi Heinsalu (Äripäev)
                              2007 Krister Kivi, Janar Filippov (Eesti Ekspress)
                              2008 Tarmo Vahter (Eesti Ekspress)
                              2009 Piret Reiljan (Äripäev)
                              2010 Tuuli Koch (Postimees)
                              2011 Rasmus Kagge, Mihkel Kärmas (Eesti Rahvusringhääling)
                              siis räägime edasi. Ja Eesti Vabariigi haldusjaotust saad googlist otsida- pildid üleval ja puha.
                              Oot.
                              Gallagher: ajakirjanik...
                              mina: see on mul töö
                              sina: ära aja nina püsti

                              Mida hekki?

                              Kommentaar


                                Aga Anžori Barkalaia võrdles kunagi eestlast James Bondi lausega "Segatud, aga mitte loksutatud" ehk meist on sajandite jooksul üle käinud nii mitmed erinevad rahvused ja jätnud jälje meie genofondi ja ka kultuuri. Sellega seoses tekkib mul ikkagi küsimus, et kuidas saab pidevalt väga drastilisi muutuseid, seda just erinevate võimude tõttu, olnud rahvuse esindaja öelda, et meie kultuuri nurgakivi on öelda sõna "neeger", kui näiteks Suurbritannia, kus riigi- ja ühiskonnakorraldus on püsinud sajandeid, mille kirjakeelt ja kirjandust võib viia sajandite taha ja keda pole ligikaudu tuhat aastat keegi vallutanud, sai loobutud enda keeles sellistest sõnadest, aga meil hävitaks see koht kultuuri?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X