320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rassism ja muud probleemid Meistriliigas!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ah, mis nende Flora tiblade pärast ikka pead vaevata. Las marutavad.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      Ettepanek modedele kolida teema siia http://foorum.soccernet.ee/forumdisplay.php?61-L%C4BU - sest mingit konstruktiivset arutelu siin ei toimu.

      Sulle kulla mõnuagent:

      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Antud teemal rääkisin ma mõned kuud tagasi Tartu ülikooli ajaloo osakonna õppejõudude Tannbergi, Lauri ja Mäesaluga, kelle sõnul ei vasta piirid Eesti aja piiridele, vaid on siiski pigem külanõukogude järelmid.

      P.S. Ja muidugi on kõik kiiksuga päris nõukaaja propagandamasinast. Saksa mõisnikega said eestlased kenasti läbi ja pidasid siin blondide põhjamaalaste musterriiki.

      P.P.S. Ja ajakirjanik on minu amet. Ülikoolis sai aega veedetud sootuks teist ainet läbides. Algab ka tähtedega aja, aga kirjandust seal taga pole.
      Ajaloolase ja mingi reporteri( sest ajakirjanik on sinusuguste jaoks kompliment) kohta on sul ikka äärmiselt kitsarinnaline maailma nägemus. Sugugi mitte kõik flora fännid ei ole kiilakad, sugugi mitte kõik flora fännid ei ole rasssistid-ksenofoobid- see et sina ei suuda teha vahet rahvuskonservatiividel ja skinheadidel on juba sinu isiklik probleem mida võid arutada kuskil baarides, kus tolerantsi on tuba täis ja nokud kõigil kakased.
      ROHE-VALGE SURMANI

      Kommentaar


        Algselt postitas Diftong Vaata postitust
        Ettepanek modedele kolida teema siia http://foorum.soccernet.ee/forumdisplay.php?61-L%C4BU - sest mingit konstruktiivset arutelu siin ei toimu.

        Sulle kulla mõnuagent:



        Ajaloolase ja mingi reporteri( sest ajakirjanik on sinusuguste jaoks kompliment) kohta on sul ikka äärmiselt kitsarinnaline maailma nägemus. Sugugi mitte kõik flora fännid ei ole kiilakad, sugugi mitte kõik flora fännid ei ole rasssistid-ksenofoobid- see et sina ei suuda teha vahet rahvuskonservatiividel ja skinheadidel on juba sinu isiklik probleem mida võid arutada kuskil baarides, kus tolerantsi on tuba täis ja nokud kõigil kakased.
        Olen ma kusagil midagi öelnud Flora fännide kohta suures plaanis, et nad on rassistid? Ütlesin lihtsalt ballacki järjekordse neegrilaulu kohta, mis on läinud eriti tugevaks pärast seda, kui Flora fännide sekka tekkisid inimesed, kelle kohta rahvuskonservatiiv on küll väga kahtlane öelda.

        Kommentaar


          Viimast korda siin teemas siis aitab reaalne elu vajab elamist!

          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Olen ma kusagil midagi öelnud Flora fännide kohta suures plaanis, et nad on rassistid? Ütlesin lihtsalt ballacki järjekordse neegrilaulu kohta, mis on läinud eriti tugevaks pärast seda, kui Flora fännide sekka tekkisid inimesed, kelle kohta rahvuskonservatiiv on küll väga kahtlane öelda.
          Loe läbi enda kirjutatu: ei ole rassitid, aga on mingid inimesed- the fakk.
          Ja väga paljude lapsepõlve lemmik autor Lindgren on ka siis rassist oma Pipi isa on neegrikuninga.
          Pluss ei näe sinupoolset initsiatiivi: neeger siin- neeger seal.
          Võta ÕS lahti ja vaata selle sõna tähendust- tahaks siin ballack kedagi solvata kasutaks ta pigem väljendeid pigi, murjam või ahv
          ROHE-VALGE SURMANI

          Kommentaar


            Inglismaad, kus suurepärane Benny Hill usinate poliitkorrektorite inisemise tõttu ära keelati ja sisuliselt maha tapeti, kus treeneripingile kvootide alusel neegreid soovitakse vägisi istutatada, kus krimisarju süüdistatakse, et neegernäitlejaid ei kasutata, kus tühiste spontaansete sõnakõlksude ja žestikeste eest mängijaid ja fänne kohtu alla saadetakse, pole meile küll vaja eeskujuks tuua.

            Rõve riik, mis andis küll maailmale jalgpalli aga nüüd läbi tänapäevase rahajalgpalli ja sellega kaasnevate (nn. turva)reeglite levitamisega seda sama jalgpalli usinasti hävitab.

            Kommentaar


              Algselt postitas Diftong Vaata postitust
              Ja väga paljude lapsepõlve lemmik autor Lindgren on ka siis rassist oma Pipi isa on neegrikuninga.
              Sellega seoses meenus, et üks Saksa teoloog soovibki "Pipi Pikksuka" rassistlikuks teoseks tembeldada.
              "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

              Kommentaar


                See on muidugi tüüpiliselt tore lähenemine, et võtame üksikud äärmuslikud idiootsused nagu see Pipi Pikksukk, tembeldame selle najal kõik rassismivastased ideed poliitkorrektseks antifade inisemiseks ja võitleme tulihingeliselt neegrite sissetungi vastu. Siin, Eestis, kus meil on ju teatavasti somaallastest pagulaste kolooniad iga nurga peal.
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  Algselt postitas kesa Vaata postitust
                  Inglismaad, kus suurepärane Benny Hill usinate poliitkorrektorite inisemise tõttu ära keelati ja sisuliselt maha tapeti, kus treeneripingile kvootide alusel neegreid soovitakse vägisi istutatada, kus krimisarju süüdistatakse, et neegernäitlejaid ei kasutata, kus tühiste spontaansete sõnakõlksude ja žestikeste eest mängijaid ja fänne kohtu alla saadetakse, pole meile küll vaja eeskujuks tuua.

                  Rõve riik, mis andis küll maailmale jalgpalli aga nüüd läbi tänapäevase rahajalgpalli ja sellega kaasnevate (nn. turva)reeglite levitamisega seda sama jalgpalli usinasti hävitab.
                  Kas inglismaal on see jalgpalli hävitanud? pean silmas turvaprobleeme. Mul tunne,et sind ennast jalka üldse ei huvitagi vaid see,et saaks nosu likku tõmmata ja siis kärtsu-mürtsu teha. Naudi parem seda mis väljakul toimub! Aga seda on vist palju soovitud. Kui inimesele mustad mehed ei meeldi siis seda ei pea siin foorumis kuulutama vaid võiks enda teada ikka jätta!
                  Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                  Ott Järvela

                  Kommentaar


                    Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                    Kas inglismaal on see jalgpalli hävitanud? pean silmas turvaprobleeme. Mul tunne,et sind ennast jalka üldse ei huvitagi vaid see,et saaks nosu likku tõmmata ja siis kärtsu-mürtsu teha. Naudi parem seda mis väljakul toimub! Aga seda on vist palju soovitud. Kui inimesele mustad mehed ei meeldi siis seda ei pea siin foorumis kuulutama vaid võiks enda teada ikka jätta!
                    Mängul nosu likku tõmbamise teemat võid arendada oma Koeru Lauaviina parmudega, pole minu teema aga kärtsu ja mürtsuta on vutt tõesti poolik.
                    Mustad mehed pole probleem kuniks neid käputäis ja rassism pole ka Eesti vutis mingi probleem, mida rõhutada.
                    Kui soovite võõrviha tunda, kobige Sillamäele jm Ida-Virusse, saate teada, mida nii mõnigi Tšingis-khaani 16 miljonilisest otsesest järeltulijast eestlastest ja Eesti Vabariigist arvab.

                    Kommentaar


                      ära Kesa raiska ennast politrukkide peale, lähme parem homme mängule
                      ning teeme mõned õlled ka - et lojused ikka viriseda saaksid
                      huvitav mis kõiki muid probleeme ta oma pealkirjas veel mõtleb - alkoholitarbimine kindlasti, äkki pederastia, seksism, shovinism ja igasugu võrdõiguslikkuse puudumine - mis on probleem tänapäeva poliitkorrektorile ?
                      ag üks lugu ka niggadelt endilt

                      Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga

                      Kommentaar


                        Lugu algas nagu "17 kevadist hetke"-noh selline raadiomix Kurat mu No Maam särk on kadunud,ei saagi sellele zoovolinikule meelehead teha! Skool!
                        Invest In Africa

                        Kommentaar


                          aga ebaterve Inglismaa kohta ka paar lugu

                          mõned aastad tagasi tegid kohalikud fännid valiku maa parimate mängijate osas, millest pandi kokku DVD - ning siis miskit kohalikud FA politrukid avastasid et ühtegi neegrit pole !
                          säärane toodi koristati muidugi kiiresti müügilt ära !!!

                          The FA has scrapped thousands of copies of a DVD claiming to feature the best post-war England internationals as it did not include a single black player.

                          Football: The Football Association have apologised after a DVD which claimed to feature the greatest post-war England internationals did not include a single black player



                          või tänapäevasemat - mingid peded saavutasid et Blackpoolis keelati kristlikul kohvikul näidata ekraanil piibliteemalisi filme, need olevat homofoobilised
                          nagu sellel seltskonnal mujal poleks kohta kus käia ; nii peaks olema võimalik ka pedebaaride kui heterote jaoks ebameeldivate suhtes midagi algatada

                          Kommentaar


                            No samamoodi nagu on igas inimeste grupis idioote ja värdjaid, on ka 'õiguslaste' grupis idioote ja debiilikuid. Sellele ei vaidle keegi vastu. Aga ühtegi gruppi ei saa iseloomustada nende äärmuslaste pärast.

                            Kommentaar


                              Ma ei pidanud vastu...panen siis lingi ka: http://www.youtube.com/watch?v=BNgbjTcD6hc

                              Olen Ballack ja Sen-i arvutis !

                              Kommentaar


                                Püro eest siis esimesed trahvid kirjas!
                                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                                Ott Järvela

                                Kommentaar

                                Working...
                                X