320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rassism ja muud probleemid Meistriliigas!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    EJL ja DK peamine eesmärk on vist inimesi Eesti jalgpallist eemale peletada. Kehva mängukorralduse nagu näiteks toitlustus, teadvustaja jne puudumise eest ei trahvita, aga tulihingelisi fänne trahvitakse ja ähvardatakse staadionikeeluga. Kui siiani on olnud Eesti jalgpall üksikute hullude pärusmaa, siis nüüd tahetakse need hulludki ära peletada.

    Kommentaar


      Nüüd astuti küll ikka korralikult ämbrisse. Täiskasvanud inimesed, aga mõistust pole kopika eest ka mitte. Las koerad klähvivad.. vanker liigub ikka edasi!
      Parem georg otsas kui Paul keres.

      Kommentaar


        Samas kui püro kui selline oleks lubatud, siis võiks ju ka näiteks ilutulestiku patarei staadionile kaasa võtta ja seda lasta seal. Üks asi on muidugi, et kas seda tehtaks, kuid kunagi ei või teada, mis kellegi peas toimub. Väheke kõhedust tekitav on selline mõte ausalt öeldes.

        Kommentaar


          Kas keegi on EJL-lt otse ja konkreetselt küsinud, millised on olnud sanktsioonid Narva Transi vastu, kus on fännidele toitlustuse, istekohtade ja kõige muu kaasneva organiseerimisele juba ammu (ja eriti sel hooajal) kõrges kaares varba peale lastud?

          Praegu situtakse fucking otse, varjamatult ja mõnuga krae vahele ühele KAHEST Eesti klubivuti Meistriliigas eksisteerivale organiseerunud fänkonnale (jah, ma olen endiselt seisukohal, et klubivutis ei ole täna endiselt rohkem organiseerunud fänkondi kui Floral ja Kaljul). Ma olen olnud suht jahe püro kasutamise osas ja olen seda ausalt öeldes tänagi, aga mingite kuradi stalinistlike repressioonidega ähvardama hakata... See on nii kuradi lame, kui üldse olla saab. Keelame, keelame, keelame ja lõpuks keelame ära, selle asemel, et... Ah, minge perse, ma ei viitsi enam.

          MIDA te, seltsimehed Eesti Jalgpalli Liidust, tahate?

          Kommentaar


            Algselt postitas markofkin Vaata postitust
            MIDA te, seltsimehed Eesti Jalgpalli Liidust, tahate?
            Võib olla kindel, et foorumis sellele küsimusele vastust ei saa
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Silver, mitte kusagilt ei saa, sest kellelgi pole mune, aega ega tahtmist vastamisega tegeleda. Mihkel Uiboleht on mulle mõnikord vastanud foorumis teravatõmbamise peale, suhteliselt viisakalt ja rahulikult, aga no kaua tema ka jõuab ja kui jätkusuutlik see iga fänniga eraldi suhtlemine ikka olla saab? Ja kõigele lisaks ei ole see ka otseselt tema töö, sisuliselt tema ju ei otsusta.

              Kommertsosakond meil EJL-s on? On. Suured ideed ja kuradima ajurünnak, millest Jalkas kirjutati, oli? Oli. Plaane on igast nurkade alt välja köhitud? On.

              Ja tulemus? Persekukkunud publikuhuviga Starmani vutipäevade edasiveeretamine (palju Kures vaatajaid oli ka, sõbrad? Võin teie eest vastata - 102 - sada fucking kaks).

              Ainukese klubina omavahenditest ja missioonitundest oma laupäevaseid mänge äkšniga vürtsitav meeskond on endiselt Kalju. Missioonitundest veel: Tammeka poisid (respect, Kalle) punnitavad vabast ajast ja ilma rahata fänniportaali teha (EJL on teile oma tuge pakkunud? Ei usu hästi). Flora fännid, kes on igal mängul kohal olenemata geograafilisest punktist. Ja kõik.

              See on nüüd küll õige koht hakata kedagi või midagi tühjade tribüünidega ähvardama. Õnnetu, õnnetu organisatsioon.

              Head võidupüha ja jaanilaupäeva, sõbrad. Viljandimaal igatahes tuleb paduvihma.

              Kommentaar


                Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                Ma olen olnud suht jahe püro kasutamise osas ja olen seda ausalt öeldes tänagi, aga mingite kuradi stalinistlike repressioonidega ähvardama hakata... See on nii kuradi lame
                100% nõus. Pole minagi mingi pürofänn, aga hakata siin ühe lendu lastud õlletopsi ja püro pärast tühjade tribüünidega ähvardama... No täielik absurdikomöödia.

                Loomulikult oli see õlletops valel ajal vales kohas ja see intsident oleks võinud üldse olemata olla, aga seda pole vaja ka üle dramatiseerida ja püüda jätta muljet kui staadionil lokkavast huligaansusest. Kainet mõistust, EJL!
                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                Kommentaar


                  Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                  100% nõus. Pole minagi mingi pürofänn, aga hakata siin ühe lendu lastud õlletopsi ja püro pärast tühjade tribüünidega ähvardama... No täielik absurdikomöödia.

                  Loomulikult oli see õlletops valel ajal vales kohas ja see intsident oleks võinud üldse olemata olla, aga seda pole vaja ka üle dramatiseerida ja püüda jätta muljet kui staadionil lokkavast huligaansusest. Kainet mõistust, EJL!
                  Vihma sajab, jaanilaupäev on perses, lapsed vaatavad toas telekat ja mida mul teha? Valada välja oma kibestumust, muidugi!

                  Tekkis lihtsalt küsimus, hüpoteetiline - EJL hävituspataljonlased ja KaPo ei pea mulle sappa tulema selle pärast - MIS saab siis, kui näiteks 21.juulil nii Flora kui Kalju fännid korraliku mürgli korraldavad tribüünidel, protestiks selle lausidiootsuse vastu, mis praegu toimub? Mida EJL ette võtab? Likvideerib ka Kalju fänluse?

                  Levadikud on igasuguse fänluse minetanud juba ammu, kuuldavasti just nimelt kaudselt EJL sanktsioonide tõttu, mis klubil ekskremendid jahedaks võttis ja fännidele kammi turja lükkama sundis. Tulemus? Tulemus on see, et sel kurikuulsal mängul, kus Smiško õlletopsiga "Luikede järve" tantsis ja Flora fännikas kaks susinatoru põlema pandi, oli Levadia "ultraid" kohal täpselt 5 (VIIS) tükki. Järjekordne peatükk raamatus "Nii kukkus perse Eesti klubivutt" on lõpetatud, edukalt sealjuures.

                  Aga tõesti, mis saab siis, kui Flora ja Kalju fännid panevad seljad kokku, laovad lagedale pinutäie EJL-i solvavaid plagusid, skandeerivad protestiloosungeid terve mängu selle asemel, et meeskondi toetada, pistavad pisut püro põlema, ütleme, et lendab pisut peldikupaberit ja ehk muudki väljakule jne? Mida EJL siis teeb? Kas kehtestab Kaljule ka kuiva tribüüni ja suretab sellega Flora fännide tasalülitamise järel ka viimase fännide kantsi? Või teeb silmad lahti ja hakkab UEFA ettekirjutuste pimesi jälgimise, musklidemonstreerimise ja jabura ülbitsemise asemel ka fännidega koostööle?

                  Nüüd on see öeldud. Kui siit sellest minu postitusest peaks pisutki diskussiooni järgnema, siis võime suhteliselt kindlad olla, et nimetatud 21.juuli mängul kõik staadionile sisenejad korralikud sõrm-pärakus-läbiotsimist saavad nautida.

                  Kibe tõde on Kesa väljaütlemistes. Need võivad meeldida või mitte meeldida, Kesa võib pidada totakaks keskealiseks poolhuligaaniks - aga kõik, mis praegu toimub, on tema poolt juba AMMU ette kraaksutud. Kõik läheb plaanikohaselt.

                  Ja nüüd ei olegi oodata muud, kui seda, et millal hakatakse koondisemängudel fänne ahistama. Pole kaugel seegi aeg, saate näha.

                  Kommentaar


                    On teada fakt, et klubide juures töötavad sellest hooajast (oli vist sellest?) fännikoordinaatorid. Mis nende funktsioon on?
                    Minumeelest praeguses olukorras on neil paras aeg näidata ennast lülina fännide ja EJL vahel, et sihuke keberniit saaks enam-vähem asjalikult ja suuremate tülideta-aktsioonideta lahendatud, kas pole?
                    Selliseid asju on võimalik sirgeks rääkida kõigi vajalike osapoolte juuresolekul. Vastavad argumendid tuleb ära kuulata ja kompromissini jõuda (konsensus vist antud olukorras võimatu). Intelligentsed inimesed on selleks vast võimelised.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas keemiainsener Vaata postitust
                      On teada fakt, et klubide juures töötavad sellest hooajast (oli vist sellest?) fännikoordinaatorid. Mis nende funktsioon on?
                      Minumeelest praeguses olukorras on neil paras aeg näidata ennast lülina fännide ja EJL vahel, et sihuke keberniit saaks enam-vähem asjalikult ja suuremate tülideta-aktsioonideta lahendatud, kas pole?
                      Selliseid asju on võimalik sirgeks rääkida kõigi vajalike osapoolte juuresolekul. Vastavad argumendid tuleb ära kuulata ja kompromissini jõuda (konsensus vist antud olukorras võimatu). Intelligentsed inimesed on selleks vast võimelised.
                      Neid koosolekuid EJL ja fännide vahel on olnud küll ja küll. Jutt on alati ilus aga tegelikult ei muutu mitte midagi.
                      FC Flora

                      Kommentaar


                        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                        Kommentaar


                          Nende corefännide hulgas pole intelligente, vähemalt mängu ajal.

                          Kui venelased Eestisse tulid, skandeeriti: pätid vabariigist välja. Nüüd tuleks pätid staadionidelt eemaldada. Kümmekond pätti ei tee ilma, ärge end liiga suureks ka mõelge. Publikut jätkub ilma teieta umbes sama palju, te ei tee ilma. Võtke roosed prillid eest, 90% pealtvaatajatest jääb alles.

                          Kommentaar


                            obvious troll is obvious
                            I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas keemiainsener Vaata postitust
                              On teada fakt, et klubide juures töötavad sellest hooajast (oli vist sellest?) fännikoordinaatorid. Mis nende funktsioon on?
                              Minumeelest praeguses olukorras on neil paras aeg näidata ennast lülina fännide ja EJL vahel, et sihuke keberniit saaks enam-vähem asjalikult ja suuremate tülideta-aktsioonideta lahendatud, kas pole?
                              Selliseid asju on võimalik sirgeks rääkida kõigi vajalike osapoolte juuresolekul. Vastavad argumendid tuleb ära kuulata ja kompromissini jõuda (konsensus vist antud olukorras võimatu). Intelligentsed inimesed on selleks vast võimelised.
                              Herr insinöör, niipalju, kui mina tean, on fännikoordinaatorid järjekordne peatükk saagas "EJL täidab UEFA nõudeid" ehk siis tegemist on vormitäitega, tegemisega tüüpi "sest peab", millest oli ette teada, et see mingit toimet omama ei hakka, sest tegelikult ei ole plaanis kellelgi neid kuulata. Siiani on ka nii läinud, Sir.Nuutu võib sellest täpsemalt rääkida. Kevadel kui levadikutele püro eest küünarnukid kurku aeti, käis meediast läbi EJL pressikas, millest oleks võinud justkui miskit head tahet välja lugeda, aga juba siis oli valitsev arvamus, et sisuliselt ei kavatse püro ega muude fännindusse puutuvate probleemidega tegelikult keegi tegeleda. Nii on ka läinud, mitu kuud on möödunud ja järgmine uudis samalt rindelt oligi see, et fännikas lastakse tühjaks, kui te, raisk, peaksite veel midagi korraldama...

                              Vot sulle koordinatsiooni.

                              Kommentaar


                                Liit, fännid ja politsei võiks vabalt regulaarselt kokku saada, aga sealne jutt on kahjuks tõesti nii ühemõtteliselt üksluine, kus oma jutu "tõestuseks" kasutatakse alati samasid ja väga halva kokkusattumuse tõttu juhtunud olukordi. Põhimõte on alati sama - see võib olla tervisele ohtlik.

                                Eelmisel aastal õnnestus mul Lillekülas tekitada jalga nii sügav haav, mis oleks vajanud õmblemist (kuhu ma muidugi ei jõudnud, sest kuidas ma mängu ajal õmblema peaks veel minema), sest mingid poldid vmt olid betooni peal lahtiselt. Seetõttu on arm selline, mis jääb eluks ajaks ilmestama turvariski ja ohtlikkust meie vutiliigas. Kus te sel hetkel olite, kui staadionil kordi tervist kahjustavam kui väike tossumürgel?

                                On tõesti juhtumeid, mida ei saa ümber lükata, nagu on ka selliseid juhtumeid, kui NHLs kahetsusväärsel kombel mõned aastad tagasi üks pealtvaataja litriga pihta sai ja hukkus. Nagu on ka sama suur tõenäosus, et ma pärast jalgpallikohtumist auto alla jään vmt. Erand kinnitab alati reeglit!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X