320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rassism ja muud probleemid Meistriliigas!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Levadia- Kalju mängul tõmbasid Levadia "ultrad" 35 minutil ka mingid asjad põlema. Ühe viskasid rajale ja teise asfaldile. Siis panid ise värava poole jooksu. Päris arad vennad, pazor, pazor. Julged teha, julge ka tunnistada ja vastutada. Jooksid siis väravast välja, tegid majade vahel ümber staadioni tiiru ja olid teisel poolajal tribkal tagasi.
    10 minutit enne seda intsidenti loobit staadioni väravas üle aia kaks samasugust põlevat junni. Tõenäoliselt Flora fännidest see kaugelt mööda ei lähe.
    Kalju fännid ainult laulsid- püro pole kuritegu.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      Kes need seal distsiplinaarkomisjonis olidki? Mingi võrkpalluriplika, Sirel (kes nägi meeletut turvariski juba selles, kui me Jansaga enne Iiri pleioffi plagu üles panime staadonile), Tutk (kelle täpne funktsioon on üleüldse mis, peale tark olemise?) ja mingi inkassofirma jurist.

      Jeebus.

      Te saate veel näha, ei ole kaugel see aeg, kui ka koondisefännid ette võetakse. Väga varsti.

      Kommentaar


        Algselt postitas football2u Vaata postitust
        Nkvd?
        Nõukogude Liidu Siseasjade Rahvakomissariaat (Narodnõi Komissariat Vnutrennõh Del). Repressiivorgan, mida preseneteeriti nõukogude kodanikele, kui nende ohutuse, julge- ja heaoleku eest seisjaid.

        Täna tuntud ka kui Jalgpalliliidu Distsiplinaarkomisjon ja USS käsikes.

        Kommentaar


          Algselt postitas markofkin Vaata postitust
          Kes need seal distsiplinaarkomisjonis olidki? Mingi võrkpalluriplika, Sirel (kes nägi meeletut turvariski juba selles, kui me Jansaga enne Iiri pleioffi plagu üles panime staadonile), Tutk (kelle täpne funktsioon on üleüldse mis, peale tark olemise?) ja mingi inkassofirma jurist.
          Pakun omapoolse komisjoni teile välja- Alarikh, kesa, mällar ja romario. Sillamäelt võiks samuti keegi olla.
          Selline sobiks teile kindlasti Ärge olge nüüd kurjad. Tehke mõni mõdu ja nautige suve. Mõnus soe suveõhtu täna.
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Algselt postitas Rein Vaata postitust
            Tehke mõni mõdu ja nautige suve. Mõnus soe suveõhtu täna.
            Täpselt seda ma kavatsengi teha, sest mul on homme puhkuse esimene päev. Kurb lihtsalt mõelda, et Eesti jalgpall enam puhkuse sisse ei mahu, sest mul ei ole üldiselt kombeks ronida sinna, kuhu mind ei oodata.

            Paide, Kure ja Viljandi mänge vaatama vast ikka lubatakse? Noisse kantidesse on tihtipeale asja ja Paide on ka päris sümpaatne sats...

            Kommentaar


              "Kalju fännid ainult laulsid- püro pole kuritegu."
              Nii laulsid ka Flora fännid kui meite pürosüütule fännile oli pipragaasi silmadesse pihustatud.
              Fuck EJL, fuck USS....tra karm öelda aga ... fuck Flora, keda me andunult toetame, tõesti Sen, boikott kui see turvakamp jätkab...
              Perse, südamest rebitakse tükk... aga kui vaja, siis tühjad fännitribüünid!

              Kommentaar


                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                Levadia- Kalju mängul tõmbasid Levadia "ultrad" 35 minutil ka mingid asjad põlema. Ühe viskasid rajale ja teise asfaldile. Siis panid ise värava poole jooksu. Päris arad vennad, pazor, pazor. Julged teha, julge ka tunnistada ja vastutada. Jooksid siis väravast välja, tegid majade vahel ümber staadioni tiiru ja olid teisel poolajal tribkal tagasi.
                10 minutit enne seda intsidenti loobit staadioni väravas üle aia kaks samasugust põlevat junni. Tõenäoliselt Flora fännidest see kaugelt mööda ei lähe.
                Kalju fännid ainult laulsid- püro pole kuritegu.
                oot,oot. niipalju kui mina aru sain, siis olid need florakad, kes üle aia Levadia fännide poole püro viskasid... või ei olnud nii?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Rein Vaata postitust
                  Levadia- Kalju mängul tõmbasid Levadia "ultrad" 35 minutil ka mingid asjad põlema. Ühe viskasid rajale ja teise asfaldile. Siis panid ise värava poole jooksu. Päris arad vennad, pazor, pazor. Julged teha, julge ka tunnistada ja vastutada. Jooksid siis väravast välja, tegid majade vahel ümber staadioni tiiru ja olid teisel poolajal tribkal tagasi.
                  10 minutit enne seda intsidenti loobit staadioni väravas üle aia kaks samasugust põlevat junni. Tõenäoliselt Flora fännidest see kaugelt mööda ei lähe.
                  Kalju fännid ainult laulsid- püro pole kuritegu.
                  Kalju fännid on okei.
                  Levadikud, kui nad tõesti jooksid minema peale oma aktsiooni - nõrk, nõrk!
                  See oligi siis see, mida ma kuulsin, kui ma persesaadetuna värava tagant takso peale vantsisin - staadioniteadustaja värisev hääl:"Pürotehnika toob kaasa probleemid klubile. Õige fänn ei kasuta pürotehnikat!"

                  Fuck püro, olen seda ennegi öelnud ja ütlen ka nüüd, aga samas - fuck klubid, kes ei suuda ega taha fännidega koostööd teha. Flora ja Levadia on mingil kuradi põhjusel selles osas esirinnas. Miks?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                    oot,oot. niipalju kui mina aru sain, siis olid need florakad, kes üle aia Levadia fännide poole püro viskasid... või ei olnud nii?
                    Ausalt öeldes, siis ma ei näinud kes viskas, aga ei usu, et Flora omad seda tegid. Miks need Levadikud siis jooksu panid? Hakkasid Florakaid taga ajama?
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Rein Vaata postitust
                      Ausalt öeldes, siis ma ei näinud kes viskas, aga ei usu, et Flora omad seda tegid. Miks need Levadikud siis jooksu panid? Hakkasid Florakaid taga ajama?
                      Ma rääkisin telefoniga eemal, kui nägin üht flare'i üle värava staadionilt välja lendamas. Eeldusel, et turvad ise püro ei teinud, siis võib arvata jah, et see Flora pundist oli. Ja üks neid oli, mitte kaks.

                      Ja värava juurest abitribüünile püro visata... No ei mätsi välja. Nii-et kes iganes selle legendi välja mõtles, pingutage vähe paremini.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                        oot,oot. niipalju kui mina aru sain, siis olid need florakad, kes üle aia Levadia fännide poole püro viskasid... või ei olnud nii?
                        Kui viskasid, siis vähe viskasid, oleksid pidanud vaippommitamisega ja napalmiga kogu Kadrioru stata maha põletama, sest see oli esimestkordne pretsedent, kus Eesti oi-oi kui publiku- ja pinevuserohkel vutistseenil neutraalseid fänne staadionile sisse ei lastud.

                        Fuck EJL, Fuck USS, Fuck Levadia!

                        Järgmine kord tuleb A. Le Coqi uksel teostada meelsuskontroll, sisse saavad ainult Flora toetajad, Hohlov närigu isiklikult muru, kuradi Levadia tibla!
                        Tibla jääb tiblaks elu lõpuni, õppigu eesti keelt või võtku eesti lisanimi, tibla jääb tiblaks, Serjoga.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                          Ma rääkisin telefoniga eemal, kui nägin üht flare'i üle värava staadionilt välja lendamas. Eeldusel, et turvad ise püro ei teinud, siis võib arvata jah, et see Flora pundist oli. Ja üks neid oli, mitte kaks.
                          Kaks korda oli flarede viskamine. Esimene kord 25 minuti paiku staadioni väravas ja teine 10 minutit hiljem levadikute pundi juures. Nad pesitsesid abitribkal seal kõige taga nurgas. Mina rääkisin levadikute juures toimunud insidendist.
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                            Ma rääkisin telefoniga eemal, kui nägin üht flare'i üle värava staadionilt välja lendamas. Eeldusel, et turvad ise püro ei teinud, siis võib arvata jah, et see Flora pundist oli. Ja üks neid oli, mitte kaks.

                            Ja värava juurest abitribüünile püro visata... No ei mätsi välja. Nii-et kes iganes selle legendi välja mõtles, pingutage vähe paremini.
                            Seda kuulsin ma tribüünil. Hovlov-Simson rääkis seda tribüünil oma mingitele sõpradele, et need kes viskasid olid florakad aia tagant. sellepärast ka küsimus. ise mingeid legende ei mõelnud lampi välja.

                            Kommentaar


                              Kalju fännide hulgas oli täna mingi töll, kes oli nii umbes kui umbes. Targemad inimesed teadsid rääkida, et ta ongi iga mäng selline. Küll jääb enne mängu lõppu magama või siis ei jõua üldse tribüünile ja istub terve mängu kuskil trepil. Kole on sellist venda vaadata ja mis naudingu ta sellest saab, kui mängu enivei ei mäleta?
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                                Kalju fännide hulgas oli täna mingi töll, kes oli nii umbes kui umbes. Targemad inimesed teadsid rääkida, et ta ongi iga mäng selline. Küll jääb enne mängu lõppu magama või siis ei jõua üldse tribüünile ja istub terve mängu kuskil trepil. Kole on sellist venda vaadata ja mis naudingu ta sellest saab, kui mängu enivei ei mäleta?
                                vist sama vend, kes viimasel Flora-Kalju mängul Lillekülas kokku mingi 5 liitrit õlle suvaliste inimeste peale loksutada suutis.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X