320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rassism ja muud probleemid Meistriliigas!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Lammas, Rein. Kõik püro loobiti üle aia statkale sisse, levadia poistel polnud midagi kaasas ja jooksid jah kohe peale seda välja, ilmselt 'karistama'. Nägin nii väravas olnut kui levadia sektori juurde lennanud flaresid ja teisele poole (ehk seest väljapoole) ei lennanud küll midagi. Muidugi kes sealt väljastpoolt viskas, ei tiiiia.
    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

    Kommentaar


      Algselt postitas ericbana Vaata postitust
      vist sama vend, kes viimasel Flora-Kalju mängul Lillekülas kokku mingi 5 liitrit õlle suvaliste inimeste peale loksutada suutis.
      Selliseid on absull igal mängul absull igas linnas absull iga klubi juures.

      Kommentaar


        Mõni ei kannata seda jooki nii palju jah. Oma asi mida igaüks teeb, kuid nõustun, et ei ole mõtet käia mängul vaid selle jaoks, et end p***i juua ja siis kuidagi heal juhul koju kakerdada.

        Rääkides siin Leva-Kalju mängust, siis mulle tundus, et need olid Flora fännid, kes Leva omade juurde püro viskasid ja selle peale need maardu ultrad(?)/levadia fännid neile järgi jooksidki. Paar minutit hiljem oli ka tribkast vasakul pool olevalt tänavalt näha, et levaadikud seal jooksevad ja kedagi taga ajavad(?). See on muidugi ainult see, mis mulle tundus ja loogiline oleks...seega vabandan, kui sokki ajan

        Kommentaar


          Rääkides veel pipragaasi teemast.
          See blond turvamehike kes seal ringi tolgendas ja pürot vahekäikudesse loopis, oli küll väga ebaadekvaatne ja närvis, seda näitas juba see, kui ta seal fännide vahel jalutas pipragaasiballoon näppus ja valmis laskma. See oli lihtsalt nii faking haige, et ta lasi ilmselge põhjuseta ja veel nii ligidalt inimesele näkku (teades pipragaasi mõju, läheb see üle paari-kolme päeva pärast, näonahk on punane ja kestendab). Pluss oma osa said veel teisedki sektoris olnud fännid. Kuidas saab selline töötada turvafirmas kui närv ei pea vastu?
          Watch out! We got a Badass over here.

          Kommentaar


            Algselt postitas emergencyexit Vaata postitust
            Mõni ei kannata seda jooki nii palju jah. Oma asi mida igaüks teeb, kuid nõustun, et ei ole mõtet käia mängul vaid selle jaoks, et end p***i juua ja siis kuidagi heal juhul koju kakerdada.

            Rääkides siin Leva-Kalju mängust, siis mulle tundus, et need olid Flora fännid, kes Leva omade juurde püro viskasid ja selle peale need maardu ultrad(?)/levadia fännid neile järgi jooksidki. Paar minutit hiljem oli ka tribkast vasakul pool olevalt tänavalt näha, et levaadikud seal jooksevad ja kedagi taga ajavad(?). See on muidugi ainult see, mis mulle tundus ja loogiline oleks...seega vabandan, kui sokki ajan
            Ma olin püro sisse viskamise hetkel küll eemal, aga nägin kaugemalt, kui see välja lendas üle värava ja ma võin sulle kinnitada, et mitte keegi ei ajanud mitte kedagi taga, rahulikult liikus Flora punt Vesiväravasse, kust ma takso peale läksin ja mingit edasist jama ei toimunud ka peale seda.

            Kommentaar


              Algselt postitas kesa Vaata postitust
              "Kalju fännid ainult laulsid- püro pole kuritegu."
              Nii laulsid ka Flora fännid kui meite pürosüütule fännile oli pipragaasi silmadesse pihustatud.
              Fuck EJL, fuck USS....tra karm öelda aga ... fuck Flora, keda me andunult toetame, tõesti Sen, boikott kui see turvakamp jätkab...
              Perse, südamest rebitakse tükk... aga kui vaja, siis tühjad fännitribüünid!
              Ja boikott tuleb korralik! Istume siin minu juures kalju fännidega ja nemad on sama meelt !
              Kalju ja Flora poolt tuleb järgmisele mängule boikott ! Istuge oma tühjade tribüünidega DK ahvid !!!

              Kommentaar


                Algselt postitas HolaYea Vaata postitust
                Rääkides veel pipragaasi teemast.
                See blond turvamehike kes seal ringi tolgendas ja pürot vahekäikudesse loopis, oli küll väga ebaadekvaatne ja närvis, seda näitas juba see, kui ta seal fännide vahel jalutas pipragaasiballoon näppus ja valmis laskma. See oli lihtsalt nii faking haige, et ta lasi ilmselge põhjuseta ja veel nii ligidalt inimesele näkku (teades pipragaasi mõju, läheb see üle paari-kolme päeva pärast, näonahk on punane ja kestendab). Pluss oma osa said veel teisedki sektoris olnud fännid. Kuidas saab selline töötada turvafirmas kui närv ei pea vastu?
                See fakt iseenesest on IDIOOTNE ja HAIGE, et turvad keset mängu täiesti rahulikku sektorisse kambakesi sisse lendavad. Vittu küll, mida nad ootasid siis, et kõik kummardavad, naeratavad ja laulavad Eesti Tenniseliidu Hümni Sõõrumaa auks või? Sellist asja EI TEHTA, samamoodi nagu EI LASTA gaasi OTSE NÄKKU ja eriti veel inimesele, kes EI OLE turvale ohtlik, ja ERITI VEEL tribüünil inimeste keskel.

                Midagi sellist Saksamaal kujutate ette? Sauerkraut in lederhosen oleks sellisest turvast jäänud seal. See meie "kangelane" taganes turvalindi taha ja oli nii kohkunud näoga nagu oleks läbi noku sünnitanud just... Kellegagi rääkima ta ei olnud igatahes võimeline ei enne ega pärast intsidenti.

                Kommentaar


                  Et turvad või Sergei viskasid flare teile tagasi v?
                  We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                  Kommentaar


                    no selge, siis ma ootasin asjast liiga palju actionit vist. Aga see on kindel, et levadia omad seal tänava peal pärast jooksid - seda võivad mitmed teisedki kinnitada. Mida nad sealt otsisid, seda ei tea küll öelda, kuid ca 10-15min pärast need vennad tagasi igatahes olid.

                    Samuti oli ka kuulda, et Levadia omad ütlesid Kaljukate kohta, et "you are next"..mida iganes..

                    Kommentaar


                      Algselt postitas fitti Vaata postitust
                      Lammas, Rein. Kõik püro loobiti üle aia statkale sisse, levadia poistel polnud midagi kaasas ja jooksid jah kohe peale seda välja, ilmselt 'karistama'. Nägin nii väravas olnut kui levadia sektori juurde lennanud flaresid ja teisele poole (ehk seest väljapoole) ei lennanud küll midagi. Muidugi kes sealt väljastpoolt viskas, ei tiiiia.


                      Algselt postitas emergencyexit Vaata postitust
                      Rääkides siin Leva-Kalju mängust, siis mulle tundus, et need olid Flora fännid, kes Leva omade juurde püro viskasid ja selle peale need maardu ultrad(?)/levadia fännid neile järgi jooksidki. Paar minutit hiljem oli ka tribkast vasakul pool olevalt tänavalt näha, et levaadikud seal jooksevad ja kedagi taga ajavad(?). See on muidugi ainult see, mis mulle tundus ja loogiline oleks...seega vabandan, kui sokki ajan
                      Kuidas kommenteerite, kesa ja teised?
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Sen Vaata postitust
                        Ja boikott tuleb korralik! Istume siin minu juures kalju fännidega ja nemad on sama meelt !
                        Kalju ja Flora poolt tuleb järgmisele mängule boikott ! Istuge oma tühjade tribüünidega DK ahvid !!!
                        Rein, meid kui neutraalseid vutifänne keelduti staadionile sisse laskmast, ainult Eestis, turvafirmavõim, Fuck USS, Fuck tiblajunn Hohlov! Kui tiblakeelne turvatšmo küsis, kelle poolt oled, siis vastates Flora, sisse ei saanud.

                        Sen, täiesti nõus boikotiga, närige banaane, EJL DK ja USS ahvid!

                        PÜRO POLE KURITEGU!

                        Levitame infot, BOIKOTT !!!!

                        Kommentaar


                          Seda pakun ma ainult sellepärast, et kalju omad seal 100% kindlalt ei olnud ja ega levaadikud endale aia tagant paska loopima ei hakka...aga no, jumal seda teab, äkki sadas taevast püro?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas fitti Vaata postitust
                            Et turvad või Sergei viskasid flare teile tagasi v?
                            Justament.

                            Kommentaar


                              Kumb siis? Mis see DK on?
                              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas emergencyexit Vaata postitust
                                Seda pakun ma ainult sellepärast, et kalju omad seal 100% kindlalt ei olnud ja ega levaadikud endale aia tagant paska loopima ei hakka...aga no, jumal seda teab, äkki sadas taevast püro?
                                Kalju omasid keegi ei süüdistagi. Kalju omad on täiesti normis sellid!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X