320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viljandi JK Tulevik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Rootsi Kunn, ma võtan Sulle kaasa paar kalendrit siis laupäeval! Kas enne mängu saame kokku? Kui tahad varem kalendreid, helista mulle 51917480. Tore igaljuhul!

    Kommentaar


      Njha 0-1 võõrsilt Floralt,aga eks kohalolijad räägivad ise.
      Olen see kes olen

      Kommentaar


        Flora vastu võitu oodata, oli muidugi paraku ebareaalsus. Aga punkt polnud täna kaugel, mängupilt oli võrreldes eelmise kahe mänguga palju kenam. Teine poolaeg mängiti kui võrdne võrdsega. Värava puhul tahaks küll teada, millest mõtles Orgla, et sellise pehme kaarpalli sisse lasi. Eks peab õhtul uudistest üle vaatama.

        Kommentaar


          nja...kahju.

          Kommentaar


            Pilte mängust: jktulevik.multiply.com

            Kommentaar


              50 inimest statal? Päriselt?
              LFC

              Kommentaar


                Algselt postitas suvakas555 Vaata postitust
                50 inimest statal? Päriselt?
                säästusektoris oma 70-80 või no autode rida oli ikka oma ~12 autot.
                mis teha kui nii soga ilm ja läbimärjane passid seal.

                muidu oli tore 3:0 võit . Tore just et enda värav puhtana hoitakse . ega kuressaare ei säranud ka mitte millegiga .

                Kommentaar


                  Võib-olla on kusagilt läbi käinud, aga miks Tulevik endiselt kunstmurul mängib?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                    Võib-olla on kusagilt läbi käinud, aga miks Tulevik endiselt kunstmurul mängib?
                    tribüünidele paigaldatakse istumiskohti , alles olid seal betoon read vms. pealegi luuakse seal tingimused ka kergejõutliklastele ( rajakate jne.)
                    ja kui staadion juba normilt valmis , küll siis tulevik sinna üle kolib .
                    murukate on muidugi supper mis seal on .

                    Kommentaar


                      Esimene mäng uuel staadionil peaks (kasutan EJL kalendrit) olema 18. juulil Floraga. Varem ei saa, sest siis mängitakse kolm mängu jutti võõral väljakul.

                      Kommentaar


                        Kas keegi oskab mulle seletada, miks, te Tuleviku fännid nii vait olete? Teid oli täiesti arvestav hulk ju staadionil. Uued sallid olid teil küll ilusad

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Elari#3 Vaata postitust
                          Kas keegi oskab mulle seletada, miks, te Tuleviku fännid nii vait olete? Teid oli täiesti arvestav hulk ju staadionil. Uued sallid olid teil küll ilusad
                          Ma ei näe vajadust ,et me peaks iga natukenegi ohtlikuma võimaluse peale trumme pelama või hõikama "TULEVIK VÕIDAB NAGUNII SELLES POLE KAHTLUSKI" mulle küll ei meeldi ,lärmi sees mägu jälgida :/ piisab sellest ,et oleme südamega asja juures mitte hääle või pasunaga .

                          Kommentaar


                            Aga mulle tegi väga nalja ikka see, et tiim mängib teil tumesinises kodus ehk see on siis neil põhivärviks? Ja te olite kõik nagu Kure poolehoidjad . Ja see lause, mida te seal hüüdsite, et Kure võidab nagunii, selles pole kahtlustki . Mis point sellel oli? Kas see, mida me kodus irooniaga hüüdsime, sai teile nii armsaks võI

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Katzuu Vaata postitust
                              Ma ei näe vajadust ,et me peaks iga natukenegi ohtlikuma võimaluse peale trumme pelama või hõikama "TULEVIK VÕIDAB NAGUNII SELLES POLE KAHTLUSKI" mulle küll ei meeldi ,lärmi sees mägu jälgida :/ piisab sellest ,et oleme südamega asja juures mitte hääle või pasunaga .
                              oh jumal...................................
                              FC Flora

                              Kommentaar


                                Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                                oh jumal...................................
                                mis sulle muret teeb ?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X