320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viljandi JK Tulevik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas eestimees Vaata postitust
    mulle pole kunagi Tulevik meeldinud aga peale tänast mängu muutusid nad oma südika esitusega väga sümpaatseteks!
    Ära muretse, küll see sümpaatsuse tunne üle läheb, kui parimad pojad Flora pingile siirdatakse.

    Kommentaar


      Tulevik vääris täna võitu aga õnn oli Kalju poolel ning väravapost päästis nad halvimast ehk kaotusest. Tulevik näitas lisaks ka ilusat mõttestatud mängu, nauditav oli kohati isegi vaatamata halvale platsile. Seevastu Kalju oli täiesti liimist lahti juba teist mängu järjest.
      FCF Forever

      Kommentaar


        Algselt postitas eestimees Vaata postitust
        Tulevik oleks pidanud mängu võitma 4-1! Väga hea mäng poistelt! Jätsid üldse väga sümpaatse mulje ja võitlesid koguaeg hingega. muljetavaldav mäng oli tegelt nende poolt! ja nad oleksid pidanud mängu võitma... mulle pole kunagi Tulevik meeldinud aga peale tänast mängu muutusid nad oma südika esitusega väga sümpaatseteks!
        Põhimõtteliselt täiesti nõus selle postitusega, vahe vaid selles, et mulle on Tulevik meeldinud juba ajast, kui neil õhtuleht särgisponsoriks oli ja kohalik Chilavert postide vahel möllas
        No ja väga heaks ei saa ka ikka tänast mängu pidada, sel lihtsal põhjusel, et sisuliselt kaotati 2 punkti, võit jäi ainult realiseerimise taha.

        Aga kossi sõideti täna ka muidugi parasjagu... hea, et peaele seda liulaskmist kedagi kiirabiga minema ei viidud.

        Mänguolud: +2, lumesadu lõppes. Kunstmuru heas seisukorras.
        Selle peale tahaks küll öelda: inspektor, mine persse!
        Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

        Kommentaar


          Algselt postitas budulojus Vaata postitust
          krt ma ei tohi siis tuleviku mänge vaadata,muidu hakkavad mulle ka veel meeldima...
          hoia eemale jah , sind pole vaja , kui sa midagi normaalset tuleviku kohta ei oska kunagi öelda ! või noh , üldse viljandi jalgpalli kohta .
          Nagu kaitz ka ütles - idu .

          Kommentaar


            ma ei saa aru sust, budulojus.
            millest selline ülbus ja viha Viljandi meeskonna vastu?
            asi selge ju, iga meeskond kasutab teise meeskonna nõrkusi ära ja loomulikult Tulevik vääris ülekaalukat võitu, mängupildi järgi. karta on et need brassid ja muud kohvikad ei seedi just eriti sellist lökast ja virtsast ilma, veel vähem selle ajal mängimist.
            Tulevik on see hooaeg salakaval.
            vaata vaata, budulojus, saate meie juures veel baki. mhmh.

            elagu mulgid!

            Kommentaar


              Algselt postitas norsk Vaata postitust
              Põhimõtteliselt täiesti nõus selle postitusega, vahe vaid selles, et mulle on Tulevik meeldinud juba ajast, kui neil õhtuleht särgisponsoriks oli ja kohalik Chilavert postide vahel möllas
              Keda mõtled Viljandi kohaliku Chilavert'i nime all ?
              http://www.jktulevik.ee/

              Kommentaar


                Rain "Vessu" Vessenberg. Lõi mingites mängudes tihti penalteid.

                Kommentaar


                  Minu õnnitlused Viljandi Tulevikule ja tema toetajatele. Väärisite iga osa sellest viigipunktist, ehk rohkematki. Järgmises ringis saame loodetavasti juba jalgpalli teile pakkuda.
                  "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                  www.facebook.com/jkkalju

                  Kommentaar


                    Ilus Tulevik!!! Laupäeval Levadiale vähemalt sama tulemus!

                    Kommentaar


                      Viljandit ikka hävitatakse nii mis kole...

                      7 minutiga Andrejevi hattrick, 8 minutiga 4 väravat...

                      Kommentaar


                        Seda tulemust ei tahaks oma vaenlasele ka :P

                        Kommentaar


                          0:7, miks siis niimoodi?

                          Kommentaar


                            mäng käib veel ja levadia 7 kotti juba tagunud
                            b-day

                            Kommentaar


                              nii palju siis Tuleviku sähvatusest

                              Kommentaar


                                Algselt postitas eestimees Vaata postitust
                                nii palju siis Tuleviku sähvatusest
                                tuletan meelde, hooaeg ei ole veel läbi! ka eelmine hooaeg saime ühe suure paki, kuid ikkagi tulime lõpp-tabelis seitsmendaks (see koht, mille poisid ise välja võitsid, sest tvmk loobumisega oli kuues tabelirida).
                                Viljandi Tulevik on meie endi kätes!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X