320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viljandi JK Tulevik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
    Öelge keegi üks kord veel, äkki ei saanud Martin aru.

    Aga eile oleks saanud lausa väljakul ennast pesta.
    Väljakule šampooni valamine on keelatud!

    Kommentaar


      kelle käest Tuleviku särki tellida saab - seda sinist v kollast? mis hinnaga?

      Kommentaar


        Algselt postitas kuramusevaim Vaata postitust
        kelle käest Tuleviku särki tellida saab - seda sinist v kollast? mis hinnaga?
        kirjuta helen@jktulevik.ee ja anna oma soovist ning eelistatud värv ja suurus teada. peaks 400 raha maksma.
        Viljandi Tulevik on meie endi kätes!

        Kommentaar


          Kuu aega plaanitust hiljem, aga sellegipoolest, ilmub Tuleviku hooajakalender 2009. Kalendris on kõigi 36 vooru Meistriliiga mängud ning kaunistuseks Tuleviku naispoolehoidjate alasti fotod. Lähemalt loe blogist: http://www.viljanditulevik.blogspot.com/

          Kommentaar


            three thumbs up!

            Kommentaar


              Algselt postitas käbike Vaata postitust
              Kuu aega plaanitust hiljem, aga sellegipoolest, ilmub Tuleviku hooajakalender 2009. Kalendris on kõigi 36 vooru Meistriliiga mängud ning kaunistuseks Tuleviku naispoolehoidjate alasti fotod. Lähemalt loe blogist: http://www.viljanditulevik.blogspot.com/
              Tähtis on,et valmis ta sai
              Olen see kes olen

              Kommentaar


                Hip-Hop Hip-Hop Tulevik on Tip-Top Taaskord kena punkt sai rõõvitud, lust vaadata kui tagumised esimestelt punkte röövivad

                Kommentaar


                  suurepärane uudis Kohtla-Järvelt! tubli tubli.

                  Kommentaar


                    ma uusn ka et 1p võõrsilt on muidugi hea , jälle viljandi parim ründaja sahistas võrku lõpueel (Y) positiivne

                    Kommentaar


                      Jüri Jevdokimov valiti märtsikuu parimaks ML mängijaks. Õnnitleme!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas zlatan13 Vaata postitust
                        Hip-Hop Hip-Hop Tulevik on Tip-Top Taaskord kena punkt sai rõõvitud, lust vaadata kui tagumised esimestelt punkte röövivad
                        Ma ei ütleks, et Tulevik sel hooajal tabeli tagumiste sekka kuulub. Ikka keskmikud!

                        Kommentaar


                          jh tulevik on seal 6-7 koha peal kuid ülatusi tulnud ju igaltpoolt, eriti kurelt. florat ja silamäed võita on siiski müstika

                          Kommentaar


                            No üle pika aja tulevikult midagi positiivset.Seline fännide kalender võiks kõigil klubidel olla aga tublid mulgid suutsid siis esimestena selle ära teha.mulle vist hakkab tulevik juba sümpaatseks muutuma...
                            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                            Ott Järvela

                            Kommentaar


                              Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                              No üle pika aja tulevikult midagi positiivset.Seline fännide kalender võiks kõigil klubidel olla aga tublid mulgid suutsid siis esimestena selle ära teha.mulle vist hakkab tulevik juba sümpaatseks muutuma...
                              Kas viimase vooru viik Transiga polnud siis positiivne ? No ja kui igal klubil oleks selline kalender siis kaoks effekt.
                              FCF Forever

                              Kommentaar


                                Kommentaarid ÕL-s sellele ettevõtmisele, on muidugi ootuspäraselt negatiivsed
                                Tüüpilised eestlased!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X