320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viljandi JK Tulevik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Troppile siin üles kindlasti ei vasta, juba ammu ta on ignore list'is. Aga vaene laps otsib tähelepanu.

    Ivarikene, kui sa hakkad mõlisema et midagi on sinu artikli varastunud, noh tule taevas appi...kust te lugesite et Kink viibib Šotimaal testimisel, ah? Jah, pärast Googliga saite kenasti see Press&Journal ära mainida. Ära see teema üldse tõsta.

    Ja nüüd lõpp. Tean kuhu need postitused lähevad pruugile pärast. Head Vabariigi Aastapäev.
    Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
    Premium Liiga Clubs News
    Facebook
    Twitter

    Kommentaar


      Vaata, see, et sina välismaa meediast loo varastad ja seda ilma viitamata enda oma pähe müüa üritad, on lihtsalt inetu. Kui sul on tõesti oma lugu, siis oleme sulle ka viidanud.

      Et Poulakainen ja Kapper ametlikult Tulevikuga liitunud on, ei olnud sul võimalik kuskilt mujalt lugeda. Ja me mõlemad teame, et sa ei saanud seda infot Viljandist, eksole.

      PS! Sa üritasid neid vigu parandada, mis ma välja tõin, aga ei saanud sellega ikka hakkama.

      Kommentaar


        Parandamatuga pole mõtet vaielda. Peaks teine nagu rohkem oma urus olema!

        Kommentaar


          Kus Sander Kapper (Krainev?) enne Myllypurot mänginud on?
          Eestis kas ja kus?

          Kommentaar


            Algselt postitas kesa Vaata postitust
            Kus Sander Kapper (Krainev?) enne Myllypurot mänginud on?
            Eestis kas ja kus?
            Ma ei tea, infot pole kuskil. Vahemalt saime tema näo leida Myllypuro veebilehes.
            Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
            Premium Liiga Clubs News
            Facebook
            Twitter

            Kommentaar


              Algselt postitas ivar5lepik Vaata postitust
              Vaata, see, et sina välismaa meediast loo varastad ja seda ilma viitamata enda oma pähe müüa üritad, on lihtsalt inetu. Kui sul on tõesti oma lugu, siis oleme sulle ka viidanud.

              Et Poulakainen ja Kapper ametlikult Tulevikuga liitunud on, ei olnud sul võimalik kuskilt mujalt lugeda. Ja me mõlemad teame, et sa ei saanud seda infot Viljandist, eksole.

              PS! Sa üritasid neid vigu parandada, mis ma välja tõin, aga ei saanud sellega ikka hakkama.
              Kuule Aivar, või Ivar, ma ei tea kuidas täpselt...
              Välismaameediast pole midagi varastatud, allikas mulle ütles. Kui ei usu, ma ei tohi midagi siin parandada. Muidugi googlerisin ka ise pärast vihje, aga esialgus info tuli mulle kätte eraisiklikult. Selles, ma ei pea sulle ja sinu samasugulased mitte midagi seletama või pärast vabandan.
              Minevikus, kui info leiati meedias, ma olen mainitud, sul on lühike mälu vist või ei loe tihti RdS'i.

              Puolakainen ja Kapper oli juba Viljandiga mänginud, eks panustasin et liituvad kui tegu pole mingi suurte nimedetega.
              Sama asi on tehtud Ustaal'iga ja Junolaisenega kui siin ma pole niisama kindel sest Kalju on suurem klubi.
              Minu Viljandi tükk oli juba kirjutatud enne kui sinu tuli välja. Siin sama: usu või ei usu, ma ei saa mitte midagi teha.
              Meil on ka teised tükkid juba valmis, siis rahu maha ja ära loe kui tekitab sulle närvitsus. Elu on lühike, eriti Eestis, naudi.

              P.S.: oi! Kas äkki meil on uut RdS'i peatoimetaja? Sa ei saa ikka asjast aru.

              Noh, nüüd ootan aeg kui mazz tuleb ja liigub neid postitusi pruugile, eks Rumori topicusse.
              Aitäh kõigile...!
              Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
              Premium Liiga Clubs News
              Facebook
              Twitter

              Kommentaar


                Intervjuu Joonas Tammega!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Rumori di Spogliatoio Vaata postitust
                  Kuule Aivar, või Ivar, ma ei tea kuidas täpselt...
                  Ära Angela pahanda nii palju. Sa oled tubli poiss, või tüdruk, ma ei tea kuidas täpselt ...

                  (Vihjeks sulle, et meil oli Eestis üks poiss Andres, kes pärast oli Angela, niiet samasugune segane lugu ka sinu nimega)
                  Algselt postitas alehis
                  "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
                  Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Piksenool Vaata postitust
                    Ära Angela pahanda nii palju. Sa oled tubli poiss, või tüdruk, ma ei tea kuidas täpselt ...

                    (Vihjeks sulle, et meil oli Eestis üks poiss Andres, kes pärast oli Angela, niiet samasugune segane lugu ka sinu nimega)
                    Piksenool teise mehe nime kallal ei õiendata, eriti veel kui sa oma nime ei avalda.
                    Päris naiselik tegu sinu poolt.

                    Kommentaar


                      Kaspar Rõivassepp aitab Tulevikul tipus püsida!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas kesa Vaata postitust
                        Kus Sander Kapper (Krainev?) enne Myllypurot mänginud on?
                        Eestis kas ja kus?

                        Siit peaks saama vastuse+palju muud: Intervjuu uue äärepooliku Sander Kapperiga!

                        Kommentaar


                          Viimasel hetkel liitub Tulevikuga ka Jarmo Ahjupera!!

                          Kommentaar


                            Viljandi Tulevik saab ilmselt suvel Malaisiast rünnakule lisajõudu

                            Laupäeval võõrsil mänguga Tallinna Flora vastu Eesti jalgpalli meistriliigat Viljandi Tulevik võib ilmselt arvestada, et suvel täieneb meeskond Malaisiast saabuva ründajaga.

                            Kommentaar


                              Ahjupera uudis on küll positiivne!

                              Kommentaar


                                Ei tea kas alahindasin Florat või ülehindasin Viljandit või mõlemat, aga nii totaalset domineerimist ei osanud küll oodata. Midagi sellist ei meenu üldse kuskilt, et üks meeskond vajuks 10 mehega oma väljakuveerandile ja laseks vastastel segamatult karistusalast 10m kaugusele tõusta.

                                Pallivaldamine 78-22, pealelöögid 21:0 (neist postide vahele 7:0 ja vastu raame 1:0), nurgalöögid 10:0, ohtlikud rünnakud (mida iganes see täpsemalt ei tähendaks) 73:8. Viljandi mehed ei saanud Flora kastis vist ainsatki pallipuudet. Õnneks püstitas Sander Post ilmselt palliklaarimise maailmarekordi, vastasel juhul võinuks asi väga kurvalt lõppeda.

                                Aga jõudu edaspidiseks, edasi kohe Sillamäe ja Kalju.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X