320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viljandi JK Tulevik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas budu Vaata postitust
    Nu kahjuks ei ole ma Eestis, ma lihtsalt olen siin läinud kommenteerijate ohvriks,kes on Posti tegutsemist maha teinud!
    Samas mul heameel,et Tulevik on väga konkurentsivõimeline!
    Nu vot, Budu Ära usu purjus hülge möla
    Tamm on kahtlemata praegu meeskonna hing, aga Posti ja tema kogemuse najal seisab praegu Tuleviku kaitseliin. Olen kõik Tuleviku selle hooaja kodumängud ära näinud ja võõrsil ka kolm lisaks ja Post on kõigis mängudes olnud autoriteet platsil. Tamm muidugi on ultraterav praegu, ootan huviga järgmist Tuleviku tõsisema vastasega madinat. Veel tooks esile Ilvese, Flora poisid Maari ja Juhkami. Paide vastu oli ka Loigo väga hea. Kapper läheb paremaks iga mäng, mil teda näen. Meeskonnas on kvaliteeti küllaga. Relegatsioonist on praegu veel vara rääkida, aga kui Tamm alles hoida suudetakse ja Ilves ja Maar veel juurde panevad, siis Viljandist kui kindlast relegatsionistist rääkida küll enam ei saa.

    Paidega muidugi on asjad puhta persses ja kui Pärnu oma kaitset pidama ei saa, siis...

    Kommentaar


      Marek, kui tulen Eestisse,siis luban,et tulen koos sinuga ühele Tuleviku mängule !
      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
      Ott Järvela

      Kommentaar


        Algselt postitas budu Vaata postitust
        Marek, kui tulen Eestisse,siis luban,et tulen koos sinuga ühele Tuleviku mängule !
        Sobib. Esimene võimalus selleks on reedel, kui Tulevik võõrustab Tammekat, kelle fännid aeti võõrsilt napsatud 1:1 viigiga vihaseks. Tuleb vihane andmine!

        Kommentaar


          Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
          Sobib. Esimene võimalus selleks on reedel, kui Tulevik võõrustab Tammekat, kelle fännid aeti võõrsilt napsatud 1:1 viigiga vihaseks. Tuleb vihane andmine!
          Ma see reede alles astun saksast laeva ,ehk siis järgmine nädal .
          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
          Ott Järvela

          Kommentaar


            Naised saunas rääkisid, et Tamm olevat Ungaris testimas käinud.

            Kommentaar


              Kuna Ahjupera tagasi tuleb?

              Kase statistika teeb natukene murelikuks. Floraga 22 mängu ja 2 väravat. No kuramus, kui floraga ei suuda Tammekatele, Tallinna Kalevitele ja Paidetele väravat lüüa, siis mida me Viljandi eest tugevamatele löömisest räägime.

              Kommentaar


                Algselt postitas xrip55 Vaata postitust
                Kase statistika teeb natukene murelikuks. Floraga 22 mängu ja 2 väravat. No kuramus, kui floraga ei suuda Tammekatele, Tallinna Kalevitele ja Paidetele väravat lüüa, siis mida me Viljandi eest tugevamatele löömisest räägime.
                No mitmed need 22-st mängust tal täispikad mängud on olnud, mõni üksik, kui sedagi vast. Ning tänavu kaitseväe kõrvalt jalkavärki teha, pole ka kaugeltki mitte see. Elame, näeme.

                Kommentaar


                  Algselt postitas xrip55 Vaata postitust
                  Kuna Ahjupera tagasi tuleb?

                  Kase statistika teeb natukene murelikuks. Floraga 22 mängu ja 2 väravat. No kuramus, kui floraga ei suuda Tammekatele, Tallinna Kalevitele ja Paidetele väravat lüüa, siis mida me Viljandi eest tugevamatele löömisest räägime.
                  Algselt postitas Andres. Vaata postitust
                  No mitmed need 22-st mängust tal täispikad mängud on olnud, mõni üksik, kui sedagi vast. Ning tänavu kaitseväe kõrvalt jalkavärki teha, pole ka kaugeltki mitte see. Elame, näeme.
                  Meistriliigas:
                  2013, Flora eest 12 minutit. Täismänge 0.
                  2014, Flora eest 327 minutit. Täismänge 1.
                  2015, ajateenistus preseasonil ja hooaja alul, peale seda Flora eest 143 minutit. Täismänge 0.

                  Punktuaalsele täpsusele ei pretendeeri, kiirelt silmad statsist üle lastes said sellised numbrid. Mehe vanust arvesse võttes vast vähe vara veel mingeid eeldusi või järeldusi teha. Las kutt saab vormi tagasi (kaitseväes toidetakse endiselt hästi). Vaist on tal alles, nagu ta näidanud on. Tulevikus mänguaega saada stabiilselt - ma loodan, et seal nii läheb - on igatahes parem kui Floras vahetusmees olla. Seda on näidanud kasvõi Florast Tulevikku laenatud Maar (hetkel vigastet paraku), kes (küll duublist Tulevikku läinuna) on Tulevikus väga väärt mängumehena end tõestanud ja ma küll tahaks väga loota, et järgmisel hooajal see mees Florasse tagasi kutsutakse.

                  Kommentaar


                    Tarvas peaks mäletama, kuidas Kase neile kolm tükki lõi ja kuidas lõi. Flora esinduse mängustiil ei sobi Kasele.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Jaan95 Vaata postitust
                      Tarvas peaks mäletama, kuidas Kase neile kolm tükki lõi ja kuidas lõi. Flora esinduse mängustiil ei sobi Kasele.
                      Toda vahvat comebackiga lõppenud mängu ise ei näinudki, aga eks ta on meile varemgi vajutanud. Meenub kohe kodune üleminekumäng Tallinna Kaleviga.

                      Kommentaar


                        (€) Enamiku karjäärist välismaal ja Tallinna Floras veetnud 30aastane Sander Post naasis käimasolevaks hooajaks kodulinna Viljandi klubisse Tulevik. Profijalgpalluri elu amatööri oma vastu vahetanud Post ei kahetse otsust põrmugi.

                        Enamiku karjäärist välismaal ja Tallinna Floras veetnud 30aastane Sander Post naasis käimasolevaks hooajaks kodulinna Viljandi klubisse Tulevik. Profijalgpalluri elu amatööri oma vastu vahetanud Post ei kahetse otsust põrmugi.

                        Kommentaar


                          Post on siis mõned voorud väljas.

                          Sander Post, kui ma õigesti aru sain, siis oli vahetusse minek valu tõttu vältimatu. Kui hull vigastus on?

                          Juba mõnda aega olen jalas valu tundnud. Kui varem see väga ei seganud, siis laupäeval mängu ajal muutus see talumatuks. Nüüd tean, et mul on kõõlusepõletik. Arsti sõnul võib ravile kuluda kaks kuni neli nädalat. Ma ise loodan siiski paari nädalaga terveks saada.

                          Seega jääte järgmistest mängudest kõrvale.

                          Jah, eeloleval reedel Narva ja esmaspäeval Tartu vastu ma ei mängi. Millal tagasi väljakule pääsen, näitab aeg.

                          Tuleviku meeskonnal pole viimasel ajal kuigi hästi läinud. Milline meeleolu valitseb meeskonna riietusruumis ja treeningutel?

                          Töine meeleolu. Tõsi, rõõmustada pole põhjust, aga omavahelist hõõrumist ja näpuga näitamist meil pole.

                          Teeme tööd. Ega palju enam kuhugi kukkuda ole. Olukorras, kus meil on selg vastu seina, saame vaid tõusta ja paremaks minna. Näeme selle nimel vaeva ja loodame tagasi võidulainele pääseda.

                          Ega me Pärnu vastu halvasti mänginud. Meie valukoht oli realiseerimine, nagu on ka varasemates voorudes ette tulnud.


                          Laupäeval koduväljakul Pärnu meeskonna vastu mängides ootamatult vara vahetusmeeste pingile istunud ja kaptenipaela sõbrale ulatanud Sander Post on hädas jalavaluga ning jääb vähemalt paaris järgmises voorus väljakult eemale.

                          Kommentaar


                            Kui väravavahid ikka stabiilselt küpsetavad, siis nii on raske rallit sõita

                            Kommentaar


                              Miks Viljandi neid väravavahte nii tihti vahetab?

                              Kommentaar


                                Räägitakse - ma ei tea, kui tõsi see on - et Viljandil seisab väravas kiiper, kes eelmises mängus nulli hoidis. Kui see nii on, siis see on üks väga rumal süsteem... Mina tahaks heameelega näha, mis Oja suudab. Puolakainen ja Nõmm on mõlemad ajuti kärsanud ikka nii, et õitseb...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X