320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viljandi JK Tulevik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas urmar Vaata postitust
    No tegelikult ei tõesta see ju midagi? Liigahooajal on paus, olukord on peaaegu sama, nagu Ustaalil, kes esindas vahepeal Kaljut, aga läks ikkagi Paidesse tagasi.

    Ma ei taha kuidagi vihjata Flora ja Tuleviku suhetele, tahan lihtsalt öelda, et see mängimine ei tõesta midagi. Romario on küll terava taibuga, aga seosed, mis leiad, ei ole alati lõpuni loogilised.
    Ustaali situatsioon on minu hinnangul ikka üpris teise iseloomuga. Ustaal oli Kaljus kahe hooaja vahel testimisel, et teenida profileping, mille ta suure tõenäosusega oleks ka teeninud kui viimasel hetkel ei oleks Lindpere Kaljuga liitunud.

    Ei ole mina varasemalt kuulnud, et keset hooaega toimuksid taolised testimised kui mängija on teise iseseisva klubiga seotud, mis sest et ilma lepinguta.

    Kommentaar


      Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
      Ustaali situatsioon on minu hinnangul ikka üpris teise iseloomuga. Ustaal oli Kaljus kahe hooaja vahel testimisel, et teenida profileping, mille ta suure tõenäosusega oleks ka teeninud kui viimasel hetkel ei oleks Lindpere Kaljuga liitunud.

      Ei ole mina varasemalt kuulnud, et keset hooaega toimuksid taolised testimised kui mängija on teise iseseisva klubiga seotud, mis sest et ilma lepinguta.
      Škinjov käis vist Saksamaal, äkki on seal praegugi? Mis olukord see siis on?

      Kommentaar


        Algselt postitas urmar Vaata postitust
        Škinjov käis vist Saksamaal, äkki on seal praegugi? Mis olukord see siis on?
        Nojah, kuigi ei ole minu hinnangul ka päris võrreldav olukord.

        Kommentaar


          Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
          Nojah, kuigi ei ole minu hinnangul ka päris võrreldav olukord.
          Nojah, Trans ei ole kohe kindlasti sakslastega kuidagigi seotud, kuigi päris välistada seda muidugi ei saa, lihtsalt ei tea sellest midagi. Tahtsin lihtsalt öelda, et see tänane Nõmme mängimine ei näidanud samuti midagi. Oleks Flora näiteks Pechteri Tammekast kutsunud, küllap oleks seegi läinud.

          Kommentaar


            Tegelikult teebki Nõmm Flora duubliga igapäevaselt trenni, ilmselt selle tõttu, et peakski ta elama ja koolis käima Tallinnas.
            Algselt postitas Blue Moon
            Kingi löögid on nagu Kaagvere kooli kasvandikud – allumatud, kontrollimatud ja seiklushimulised.

            Kommentaar


              Muuseas homme 15.04. on kunagise Viljandi "Tuleviku" jalgpallimeeskonna 87-s sünnipäev.
              Kuigi jalgpalli veeretati Viljandi Spordiselts Tulevikus vähesel määral al. 1913 kuni 1916 a., siis just 15.04.1928 pani Helmuth Saar aluse Viljandi "Tulevik" jalgpallimeeskonnale, mis mängis jagpalli madalamates liigades kuni okupatsioonini.

              Esimeses võistluses oli vastaseks tugevam, Eesti meistrivõistlustel osalev, Võhma "Leola".
              Tulevik võitis 2:0
              1932 a-st osaleti Eesti meistrivõistluste Kesk-Eesti ringkonnas.
              1939 a-l mängis Viljandi Tulevik A-klassi, tänapäeva mõistes Esiliiga, Kesk-Eesti ringkonnas.

              Kommentaar


                Täitsa perses. Roomer Tarajev.

                Mäletan hetki ~2a tagasi, kui mees vilistas Viljandis mänge. Tema 2 viimast mängu mis ta Viljandis vilistas said pahameelt nii mängijatelt kui ka tribüünilt. Siis oli mingi 1,5 aastane paus sees ja mees ei vilistanud Viljandis ühtegi mängu. Ei usu, et see juhus oli.
                Nüüd Narva vastu tuli mees tagasi Viljandisse. Ja no vile oli sama mis eelmine kord. Ei tea mis tal Viljandi vastu on..

                Kommentaar


                  Algselt postitas xrip55 Vaata postitust
                  Täitsa perses. Roomer Tarajev.

                  Mäletan hetki ~2a tagasi, kui mees vilistas Viljandis mänge. Tema 2 viimast mängu mis ta Viljandis vilistas said pahameelt nii mängijatelt kui ka tribüünilt. Siis oli mingi 1,5 aastane paus sees ja mees ei vilistanud Viljandis ühtegi mängu. Ei usu, et see juhus oli.
                  Nüüd Narva vastu tuli mees tagasi Viljandisse. Ja no vile oli sama mis eelmine kord. Ei tea mis tal Viljandi vastu on..
                  Mulgitüdruk andis talle raske elu vist
                  Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                  Premium Liiga Clubs News
                  Facebook
                  Twitter

                  Kommentaar


                    Tamm vs Tallinna Paide 5-0. Levadia ootab Joonast

                    Tegelt oleks huvitav teada, kus ta pärast järgmist üleminekuakent mängib. Mega hea on ta ikka seal ees.
                    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                    Kommentaar


                      Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                      Levadia ootab Joonast
                      Tegelt oleks huvitav teada, kus ta pärast järgmist üleminekuakent mängib. Mega hea on ta ikka seal ees.
                      Siin ainult 2 tõsiseltvõetavat varianti ongi. Esimene juba nimetati, teine on Kalju. Flora on vähetõenäoline, arvestades seda, et kunagi ei mindud sealt klubist just sõpradena lahku.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas sosku Vaata postitust
                        Siin ainult 2 tõsiseltvõetavat varianti ongi. Esimene juba nimetati, teine on Kalju. Flora on vähetõenäoline, arvestades seda, et kunagi ei mindud sealt klubist just sõpradena lahku.
                        Arvan, et Infonet tahab ka sõna sekka öelda. Vähemalt suvel pigem nemad kui Kalju, eeldusel, et Kalju jätkab tiitlikursil ja kaotamine ei saa harjumuseks.

                        Aga loodan, et Tamm teeb selle hooaja Viljandis lõpuni Oleks sümpaatne.

                        Kommentaar


                          Tamme kaotus oleks Viljandile ikka paras hoop,sest tema on selle meeskonna hing,aga Post pigem enda hale vari ikkagi!
                          Samas usun,et Tamm on ise nii aus oma koduklubi vastu,et siirdub vaid välismaale!


                          Aga praegune Viljandi Tulevik kui ma õigesti mäletan on endine Liverpooli nime kandnud võistkonna järglane? Kas eelmise tulevikuga neid reaalselt ka midagi ühendab?
                          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                          Ott Järvela

                          Kommentaar


                            Ma usun, et kui Saag ja Joonas meeskonnad ära vahetaks siis väga oluliselt Viljandi ei kaotaks. Samas on Saag ja Tamm psüühiliselt sarnased mängijad. Nad vajavad treenerit kes neid usaldab ja selleläbi ka enesekindlus tõuseb. Saagil on ilmselgelt väga halvad ajad hetkel.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas budu Vaata postitust
                              Tamme kaotus oleks Viljandile ikka paras hoop,sest tema on selle meeskonna hing,aga Post pigem enda hale vari ikkagi!
                              Budu, lolli jutu ajamise vastane parim retsept on käia kohapeal mänge vaatamas. Puusalt tulistatakse reeglina endale jalga.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
                                Budu, lolli jutu ajamise vastane parim retsept on käia kohapeal mänge vaatamas. Puusalt tulistatakse reeglina endale jalga.
                                Nu kahjuks ei ole ma Eestis, ma lihtsalt olen siin läinud kommenteerijate ohvriks,kes on Posti tegutsemist maha teinud!
                                Samas mul heameel,et Tulevik on väga konkurentsivõimeline!
                                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                                Ott Järvela

                                Kommentaar

                                Working...
                                X