320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viljandi JK Tulevik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Liiga ilus!
    INTER ARMA CARITAS

    Kommentaar


      Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
      Aga kas esiliigat hakkab mängima siis nö selle aasta põhimeeskond?
      Minu meelest oleks mõtekam lasta parem noortel viljandlastel esiliigas palli toksida ning muidu mehed pensinile saata.
      Paljud Tulevik II mängijad lõpetasid see aasta kooli või teevad seda järgmine kevad ja siis nad ei saa enam Tuleviku eest mängida kui nad mujale edasi õppima lähevad. Muidugi kõik mitte.

      Kommentaar


        RoMaRio, see nagu klubi (loe: mesiniku) enda otsustada, aga arvata on et nii lähebki. vaevalt, et pohlak tänavusest koosseisust kellelegi midagi muud kui kontoritööd pakub ja need, kel võtjaid jooksevad laiali. ilmselt kukub kaljussegi midagi, kuigi arvata võib, et tvmk, tammeka, kure ja kalev on poiste seas popimad.

        Kommentaar


          Algselt postitas jorss Vaata postitust
          RoMaRio, see nagu klubi (loe: mesiniku) enda otsustada, aga arvata on et nii lähebki. vaevalt, et pohlak tänavusest koosseisust kellelegi midagi muud kui kontoritööd pakub ja need, kel võtjaid jooksevad laiali. ilmselt kukub kaljussegi midagi, kuigi arvata võib, et tvmk, tammeka, kure ja kalev on poiste seas popimad.
          kure küll pop pole ;D
          ei paku head mängu , ja selline vanainimeste jalka.
          platsil tahaks ikka näha nooremaid , tehnilisemaid ja emotsinaalsemaid mängijaid.

          Kommentaar


            Algselt postitas meelis989 Vaata postitust
            kure küll pop pole ;D
            ei paku head mängu , ja selline vanainimeste jalka.
            platsil tahaks ikka näha nooremaid , tehnilisemaid ja emotsinaalsemaid mängijaid.
            Maitse asi! Mulle küll Kure mäng meeldib. Tehnilisele ja emotsionaalsele jalgpallile eelistan mina näiteks jalgpalli, kus on võitlus ja töötahe.

            Kommentaar


              Algselt postitas meelis989 Vaata postitust
              kure küll pop pole ;D
              ei paku head mängu , ja selline vanainimeste jalka.
              platsil tahaks ikka näha nooremaid , tehnilisemaid ja emotsinaalsemaid mängijaid.
              Kuule vana! Ära lahmi! Meil on meeskonnas palju noori + Sörvest peale tulemas. Meil on tehnilisi mängijaid (ehe näide Kaljuste). Meil on emotsionaalseid mängijaid (Alonen, Kulikov, Kaljuste, Raamat). See, et Jüri Jevdokimov saarlastest halvasti arvab, ei tähenda veel seda, et me mängida ei oska.

              Kommentaar


                Algselt postitas 17 Vaata postitust
                See, et Jüri Jevdokimov saarlastest halvasti arvab, ei tähenda veel seda, et me mängida ei oska.
                Kust seda võtad: D?

                Kommentaar


                  Algselt postitas buub Vaata postitust
                  Kust seda võtad: D?
                  Tuttavatelt kuulsin..

                  Kommentaar


                    Algselt postitas 17 Vaata postitust
                    Kuule vana! Ära lahmi! Meil on meeskonnas palju noori + Sörvest peale tulemas. Meil on tehnilisi mängijaid (ehe näide Kaljuste). Meil on emotsionaalseid mängijaid (Alonen, Kulikov, Kaljuste, Raamat). See, et Jüri Jevdokimov saarlastest halvasti arvab, ei tähenda veel seda, et me mängida ei oska.
                    ei , ei. ma ei räägi et te mängida ei oska. ja ma ei tunne ka teise mängijaid .
                    aga meeskond - kui mängimas olen näinud , siis on rohkem selline aeglane ja kaitsest lähtuv mäng pole publiku jaoks .

                    Kommentaar


                      Vastavalt juhendile (klubi I ja II võistkond ei saa ühes liigas mängida) langeb sel aastal Esiliiga 7. kohaga lõpetanud JK Tulevik II Viljandi tulevaks hooajaks II liigasse. Milline klubi täidab tekkinud vaba koha, selgub pärast Esiliiga üleminekumänge.
                      Nii et Lootusel on lootust!

                      Kommentaar


                        Tsitaat:
                        Algselt postitas marcello



                        Tsitaat:
                        Algselt postitas kaitz


                        5:0 floralt SAUN

                        Kaugele Tulevik muidu jõudis karikasarjas? Selle asemel,et siin irvitada,mine nuta kodus,sest järgmine aasta olete esiliigas praeguste tulemuste põhjal.


                        Tsitaat:
                        algselt postitas kaitz

                        seda ei juhtu ka kõige hullemal juhul selles olen ma 100%kindel,aga vaata et Kalev 2 liigasse kuku Sarapiga on see suht kindel ja ime et ta veel platsi kõrvalt eemaltatud ei ole
                        Ma lihtsalt pidin selle siia postitama
                        INTER ARMA CARITAS

                        Kommentaar


                          Eilne Tulevikuga juhtunu annab võimaluse kõikidele kuradi debiilikutele kahjurõõmu tunda.Päris tülgastav oli seda platsi kõrval olles näha ja kuulda.

                          Kommentaar


                            kui sellest juba juttu tuli, siis siinkohal veel 1 tsitaat:

                            Algselt postitas Art1 Vaata postitust
                            Tulevik ei lange meistriliigast välja.Nii,et lõpetage see rumal jutt.
                            teoreetiliselt geograafia tõmbub nüüd veidi koomale, aga
                            meistriliigas peaks nüüd natuke harvemaks muutuma juhtumid, kus meeskonnad ei jõua oma "kodumängule"

                            dzinat
                            Dzintar K.
                            GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                            GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                            (Seinfeld, The Pitch)

                            Kommentaar


                              hea meel et karviku klubid langevad MList välja aga muidu on tegelt väga kahju et viljandi kadus MList, pikkade traditsioonidega klubi kes on kasvatnud palju häid mängijaid - džinat ja ragnar klavan, aivar lillevere, urmas kirs, vennad soansid, kaimar saag, tõnu vanakesa, tarmo petrov jne jne kindlasti veel palju häid mängijaid.....loodan et saadakse nüüd jalad alla ning uusi noori on peale tulemas. edu uueks hooajaks!

                              Kommentaar


                                Sul eestimees peab küll mingi Viljandi taust olema, kui sa mäletad vendasid Soanseid või Tarmo Petrovit.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X