320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viljandi JK Tulevik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    rahulikumalt urmar ja rein. kui te ei tea milles asi, siis oodake kuni liit ükskord ametliku pressika saadab. huvitav ainult miks sellest juba enne kordusmängu teada ei antud?

    Kommentaar


      Mul pole absoluutselt selle vastu midagi, et kalev meistrikasse tõusis. Väga tore, et nii läks. Kahjuks arvan, et aasta aja pärast olete tagasi esiliigas. Praegune koosseis ei vea teil kahjuks meistrikas välja. Peaksite täiendusi muretsema omale. Paari aasta pärast ehk on tulemas ka oma süsteemis midagi. Varem kindlasti mitte.
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        Jalgpalliliit tühistas Kalevi ja Tuleviku mängude tulemused
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          Armand Naris?

          Kommentaar


            Krt Lelov ikka täis jobu ikka
            Olen see kes olen

            Kommentaar


              Algselt postitas Rein Vaata postitust
              Mul pole absoluutselt selle vastu midagi, et kalev meistrikasse tõusis. Väga tore, et nii läks. Kahjuks arvan, et aasta aja pärast olete tagasi esiliigas. Praegune koosseis ei vea teil kahjuks meistrikas välja. Peaksite täiendusi muretsema omale. Paari aasta pärast ehk on tulemas ka oma süsteemis midagi. Varem kindlasti mitte.

              Kui palju sa uskusid, et Kalev Tulevikule ära teeb ja sedagi, et ta üldse üleminekumängudele läheb? Eks järgmine aasta näeme kas veab välja või mitte. Novembrikuus järgmise aasta prognoose on suht mõtetu teha.
              On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
              I don’t care what you think of me!
              Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

              Kommentaar


                Algselt postitas Kebab Vaata postitust
                Kui palju sa uskusid, et Kalev Tulevikule ära teeb ja segai, et ta üldse üleminekumängudele läheb? Eks järgmine aasta näeme kas veab välja või mitte. Novembrikuus järgmise aasta prognoose on suht mõtetu teha.
                Eriti ei uskunud, aga lootsin küll.
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  Kolige Tuleviku teemast oma kaleviga kuhugile mujale.Kiitke ja laitke teda seal.

                  Kommentaar


                    Valus pauk. Kaastunne. Siiras...

                    Kommentaar


                      Tänud Maagile JK Tulevik tagasi MEISTRILIIGAS
                      Olen see kes olen

                      Kommentaar


                        Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                        Krt Lelov ikka täis jobu ikka
                        Siiski maksaks süüdistada hoopis Ustritskit, kes nenda asjadega tegeleb.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                          Tänud Maagile JK Tulevik tagasi MEISTRILIIGAS
                          vat siis.. ja ei mingit "pauku",
                          ma oleks pidanud varem taipama, et Tartu klubide uhendamine/kellegi likvideerumine on kasulik ka hoopis kellelegi kolmandale
                          GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                          GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                          (Seinfeld, The Pitch)

                          Kommentaar


                            Väga tore ju, väike väljasõit Viljandisse saab toimuma seega ka tuleval suvel

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Juveman Vaata postitust
                              Väga tore ju, väike väljasõit Viljandisse saab toimuma seega ka tuleval suvel
                              Noh oleneb kuidas mängukalender on, võimalik ju ka kaks väljasõitu.

                              Kommentaar


                                ML mängud tulevast hooajast õnneks laupäeval nüüd!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X