320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Premium liiga 2013

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma pean tunnistama, et ma ei mõista soovi verd näha. Viljandi kadumine on positiivne ja iseseisvate klubide lisandumine samuti. Pigem tunnen muret, et Transist saab uus Viljandi karvase abiga. Karvane siinkohal pole halvustavalt mõeldud.

    Kui me sportlikust printsiibist räägime ja unustame reeglid ära, tõusma ja Tammeka koha oleks pidanud saama hoopis Flora II. Mulle see rõõmu ei pakuks. Seega tunnistan, et reelig on nagu nad on ja mul on hea meel, et antud juhul Tammeka jäi püsima. Loodan, et klubi tugevneb selle tõttu ja ühel hetkel saadakse jalad nii alla, et lõppeb see mängijate äravool ära.

    Kommentaar


      Küsimus suurele ringile: " Kas 15 neegrit teevad ühele turundusjuhile ära?" Õigestivastanute vahel loosin aasta pärast välja pudeli õlut( Eesti õlut)...
      ROHE-VALGE SURMANI

      Kommentaar


        Algselt postitas Stok
        Üks muru-, teine kunstmuruväljak. Sellega kõik hea lõpeb ka. Masinaga on juurdepääs kehv, parkida ei saa, tellingtribüün, soojakud, kogu moos. Aga vähemalt kunstmuru on superhea, murule pole veel saanud.
        noo, maarjamäe kunstmuru pole ühestki otsast hea. samasugune nagu kõik teised kunstmurud tallinnas, üsna vaip ja ära kulunud. olen kuulnud, et raasikul pidi hea kunstmuru olema aga väljak jube jube väike. ainuke hea kunstmuru on ikkagi sportland arenal. muruväljak maarjamäel oli 2-3 aastat tagasi väga hea aga siis ei mänginud levadia veel mänge ka seal.
        forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

        Kommentaar


          kõige parema kohaga staadion on ikkagi hiiul. suve õhtutel loojuv päike mändide vahel või selline sibin-sabin vihm, kõige parem ja mõnusam atmosfäär.
          forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

          Kommentaar


            Algselt postitas Diftong Vaata postitust
            Küsimus suurele ringile: " Kas 15 neegrit teevad ühele turundusjuhile ära?" Õigestivastanute vahel loosin aasta pärast välja pudeli õlut( Eesti õlut)...

            Kommentaar


              Algselt postitas Even Vaata postitust
              ...olen kuulnud, et raasikul pidi hea kunstmuru olema aga väljak jube jube väike.
              Sama kate, mis Sportlandil, suurus täitsa Harju keskmine
              ROHE-VALGE SURMANI

              Kommentaar


                hea, et paar raasiku poissi kuressaares mängib

                Kommentaar


                  Algselt postitas Diftong Vaata postitust
                  Küsimus suurele ringile: " Kas 15 neegrit teevad ühele turundusjuhile ära?" Õigestivastanute vahel loosin aasta pärast välja pudeli õlut( Eesti õlut)...
                  ma eelistaks üle vaadata need 15. kuhu ja millal kohale tulla, et neid näha saaks?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas spekter Vaata postitust
                    ma eelistaks üle vaadata need 15. kuhu ja millal kohale tulla, et neid näha saaks?
                    pakuks et kui see rootslane kodumaal praegu on, siis ta võib ju laevaga ka tulla, teised tulevad niiehknaa lennukitega.

                    aga mine piilu siis mõnda Kalju treeningut vms
                    Adiós amigos

                    Kommentaar


                      Meil plaanis ka trenni kaema minna. Veel täpselt ei tea kus ja millal toimub. Lisaks leegionäridele, oleks üsna põnev teada, kes konkurentklubidest kavatseb üle karata. Nii mõnigi intrigeeriv nimi on läbi käinud..

                      Kommentaar


                        turundajatel soovitan vaadata kasvõi tänast Kapitali netist kordusena
                        Catalunya is not Spain!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                          turundajatel soovitan vaadata kasvõi tänast Kapitali netist kordusena
                          Et kaua otsima ei peaks.

                          Kommentaar


                            Veel üks oluline täiendus. Väidetavalt vahetatakse ka tehnikat/tiimi, seega peaks kvaliteet arvestatavalt kasvama.

                            Kommentaar


                              OK, telemängud kahekordistuvad.
                              Võiks ette võtta ka väikese hüppe mängijate statistikas.
                              Väravasöödud, löögid raamidesse, mööda, nurgalöögid, suluseisud jne. kõike on võimalik korralikust videosalvestusest kokku lugeda.

                              Veikkausliiga on suomalaisen jalkapalloilun miesten pääsarja ja samalla pääsarjaa hallinnoiva organisaatio.


                              Følg med på LIVE resultater for dine favorittlag og ligaer i hele verden og Eliteserien, Toppserien, Obos-ligaen og resten av norsk toppfotball.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X