320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

PL Fantasy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mul oli Vallner põhis ja automaatvahetusega on pandud tema asemel Vainu ehk 0 punkti, kui Valllner on 6 p? Peetson ei mänginud, aga teada ei vahetatud välja ja jälle 0 puntki

    Kommentaar


      Pidamata mäng lõppenud mängunädalal tekitas mingisuguseid vigu punktide arvutamisel, aga see on kõrvaldatud.
      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
      Algselt postitas taku*
      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

      Kommentaar


        Algselt postitas Talent Vaata postitust
        Kui ma nüüd teengi 2. vooruks endal koosseisu valmis, alustan mina võistkonna väärtusega 100.0, samal ajal kui need, kes tegid koosseisu 1. vooruks valmis, alustavad võib-olla võistkonna väärtusega 100.5, kuigi selgelt oli kirjas, et üldarvestus algab 2. voorust?
        Jääbki siis nii, et Kasper alustab 100.6-ga, samal ajal kui paljud teised 100.0-ga?

        Kommentaar


          Algselt postitas Talent Vaata postitust

          Jääbki siis nii, et Kasper alustab 100.6-ga, samal ajal kui paljud teised 100.0-ga?
          Ma ei saa aru mis ebaõiglust siin üritatakse genereerida. Kõik me olime paar päeva tagasi samas alguspunktis. Mitte keegi ei istunud elevandiluust troonil ega naernud, et temal on krt eelis lihtrahva ees. Ise panin ka avanädalal koosseisu suht umbropsu 5 minutiga valmis ja tagantjärele mõtlen, et oleks võinud ka taktikalisemalt läheneda (mängijate kallinemised), aga kes selles süüdi on? Õige vastus - ma ise olen

          Tundke mängust rõõmu ja ärge üritage end kannatajaks teha olukorras kus kannatajaid ei ole.

          Kommentaar


            Algselt postitas MNa Vaata postitust

            Ma ei saa aru mis ebaõiglust siin üritatakse genereerida. Kõik me olime paar päeva tagasi samas alguspunktis. Mitte keegi ei istunud elevandiluust troonil ega naernud, et temal on krt eelis lihtrahva ees. Ise panin ka avanädalal koosseisu suht umbropsu 5 minutiga valmis ja tagantjärele mõtlen, et oleks võinud ka taktikalisemalt läheneda (mängijate kallinemised), aga kes selles süüdi on? Õige vastus - ma ise olen

            Tundke mängust rõõmu ja ärge üritage end kannatajaks teha olukorras kus kannatajaid ei ole.
            No point on selles, et asi peaks olema nii tehtud nagu näiteks Premier League fantasy on ikka - kui teha, siis korralikult ja nädalaid enne hooaja algust on kõik olemas ja töötav. Uusi mängijaid muidugi lisatakse juurde ja juurde, nii kaua kuni üleminekute aken veel lahti on - nii on iga fantasy puhul olnud alati.

            Kommentaar


              Algselt postitas JuriM Vaata postitust

              No point on selles, et asi peaks olema nii tehtud nagu näiteks Premier League fantasy on ikka - kui teha, siis korralikult ja nädalaid enne hooaja algust on kõik olemas ja töötav. Uusi mängijaid muidugi lisatakse juurde ja juurde, nii kaua kuni üleminekute aken veel lahti on - nii on iga fantasy puhul olnud alati.
              See oleks muidugi ideaalne. Kindlasti tuleks mingeid jamasid ja probleeme ka sellega, aga seda teavad juba soccerneti inimesed täpsemalt. Ja milles võib surmkindel olla - tuld, tõrva ja pussnuge hakkaks soccernetile tulema selle eest, et poolik asi on üles laetud jne

              Kommentaar


                Võiks siis juba esimese mängunädala punktid ka üldarvestusse lisada, kui hilised alustajad nkn korda ei lähe.

                Kommentaar


                  Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                  Vaadates ilmaennustust, teen ma ettepaneku alustada üldist arvestust alates 19. märtsi nädalavahetusest või veel parem pärast koondise pausi.
                  Palun korraldajatel jõuda mõistuseni ja alustada normaalset turniiri siis, kui Premium Liiga ka normaalselt funktsioneerima hakkab (homne Paide - Leva ka edasi lükatud).
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Fantasy üldtabel tagasi pausile plz.

                    Kommentaar


                      Praeguse seisuga on info selline:

                      Alustame 3. voorust ning tasuta üleminekud.

                      Aga hoiame asjal silma peal. Kui 3. voor on ka olematu, siis tegeleme edasi.

                      Kommentaar


                        Alustame järgmine aasta uuesti

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Jonas Vaata postitust
                          Praeguse seisuga on info selline:

                          Alustame 3. voorust ning tasuta üleminekud.

                          Aga hoiame asjal silma peal. Kui 3. voor on ka olematu, siis tegeleme edasi.
                          See on mõistlik.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Esimesed kolm vooru üldarvestusse ei lähe.

                            Tasuta üleminekud on kuni 4. vooru alguseni.

                            Ärajäänud mängud tõstetakse ilmselt kuskile ja siis lisanduvad need voorudesse parima võimaliku loogika alusel.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Jonas Vaata postitust
                              Esimesed kolm vooru üldarvestusse ei lähe.

                              Tasuta üleminekud on kuni 4. vooru alguseni.

                              Ärajäänud mängud tõstetakse ilmselt kuskile ja siis lisanduvad need voorudesse parima võimaliku loogika alusel.
                              Kuidas see visuaalselt välja nägema hakkab? Kõikide punktid lähevad nulli?
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust

                                Kuidas see visuaalselt välja nägema hakkab? Kõikide punktid lähevad nulli?
                                Üldarvestuses on juba praegu kõik nullis. Counter läheb peale alles 4ndast voorust.

                                Sõbraliigade puhul saab igaüks ise valida, mis voorust arvestus peale hakkab.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X