320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

PL Fantasy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Kokku mängijaid 1101 minu koht #945. Võtab ilusti esimese nädala kokku. Edu! Kellegi ebaõnn on kellegi õnn! :-)
    On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
    I don’t care what you think of me!
    Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

    Kommentaar


      #62
      Ei saa hästi aru Sido punktidest:

      Pärnu JK Vaprus - Nõmme Kalju FC 2:6 (1:3)43. Martin Vunk, 62. Rasmus Peetson - 2. ov. Toomas Pent, 10. Andrei Sidorenkov, 35. Igor Subbotin, 61. ov. Rauno ...



      Lõi teise värava (6 p), andis kolmandale söödu (3 p), mängis 90 min (2p), imesid 2 väravat (-1 p).

      Määrasin ta ka kapteniks, antud on 14p. Peaks olema 20p.
      I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

      Kommentaar


        #63
        Tõesti, vaatasin endal ka üle, Sidole on jäänud sööt Fantasys märkimata.

        Kommentaar


          #64
          Kui möödalöödud penalti eest võetakse punkte maha. Samamoodi võiks ju väravavaht tõrjumise eest punkte saada. Praegu reeglites seda ei ole.
          On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
          I don’t care what you think of me!
          Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

          Kommentaar


            #65
            Andmed olid uuendamata. Nüüd peaks korras olema.
            Algselt postitas dareth Vaata postitust
            Ei saa hästi aru Sido punktidest:

            Pärnu JK Vaprus - Nõmme Kalju FC 2:6 (1:3)43. Martin Vunk, 62. Rasmus Peetson - 2. ov. Toomas Pent, 10. Andrei Sidorenkov, 35. Igor Subbotin, 61. ov. Rauno ...



            Lõi teise värava (6 p), andis kolmandale söödu (3 p), mängis 90 min (2p), imesid 2 väravat (-1 p).

            Määrasin ta ka kapteniks, antud on 14p. Peaks olema 20p.

            Kommentaar


              #66
              paraku jalgpalliliit ei pea statistikat tõrjete osas. Seega ei saanud seda ka reeglitesse panna.
              Algselt postitas Kebab Vaata postitust
              Kui möödalöödud penalti eest võetakse punkte maha. Samamoodi võiks ju väravavaht tõrjumise eest punkte saada. Praegu reeglites seda ei ole.

              Kommentaar


                #67
                Algselt postitas wiiner Vaata postitust
                paraku jalgpalliliit ei pea statistikat tõrjete osas. Seega ei saanud seda ka reeglitesse panna.
                InStat ei saa siinkohal appi tulla? Meenub, et varasemalt on vähemalt mõnel puhul Soccerneti lugudes nende numbreid kasutatud.

                Kommentaar


                  #68
                  Osaleda ei tohi Premium liiga mängijad ja jalkaliidu töötajad. Minu teada madalamate liigade kohtunikud ei tohiks kumbki olla, nii et võib küll osaleda.
                  Algselt postitas Stok
                  Palju neid penalteid ikka tõrjutakse, lisage käsitsi juurde? Aga küsimus ka, kuna ise ei mängi ja manuaali ei viitsi läbi lugeda: kas madalamate liigade kohtunikud võivad osaleda?

                  Kommentaar


                    #69
                    Paar mõtet veel:

                    Nõustun, et penaltitõrjed võiks sees kuidagi olla, sest vastasel juhul kuna me tavatõrjeid ei loe (oo kui palju oleks Nõmm nende eest veel punne juurde saanud), siis võiks vähemalt pennutõrjegi olla, sest muidu üle 6p vv ei saagi saada

                    Teiseks, kas varsti saab teiste mängijate võistkondi ka näha - vaevalt keegi maha teeb ning annaks palju põnevust juurde, et kelle eest keegi punkte sai.

                    Ei meenu praegu reeglitest, kas korra aasta jooksul on wild-cardi võimalus ka?

                    Lisaks selline küsimus, et kui ma 3 nädalat transferit ei tee, kas siis on mul 3 vahetust võimalus teha korraga või tuleb millalgi limiit ette ka, üle mille transferite kogumine ei lähe?

                    Tänud ette juba kõigi vastuste eest

                    Kommentaar


                      #70
                      Algselt postitas wiiner Vaata postitust
                      Andmed olid uuendamata. Nüüd peaks korras olema.
                      Lilanderil näitab 0 p.
                      Täismäng 2 p, -5 väravat -2 p, väravasööt 3 p ehk kokku 3 p.
                      Premium liiga, A. Le Coq Premium liiga, Eesti jalgpall, Eesti Meistriliiga, Jalgall, Estonian first divisjon football, Estonian football, estonian highest divisjon, PL
                      I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                      Kommentaar


                        #71
                        VV võiks ikkagi ka möödalöödud pennu eest punkte saada, sest eks tema oligi põhjuseks, et mööda löödi. Kui teda polnuks, siis oleks tõenäoliselt sisse löödud, kuigi mine tea.

                        Kommentaar


                          #72
                          Algselt postitas danner Vaata postitust

                          Lisaks selline küsimus, et kui ma 3 nädalat transferit ei tee, kas siis on mul 3 vahetust võimalus teha korraga või tuleb millalgi limiit ette ka, üle mille transferite kogumine ei lähe?

                          Tänud ette juba kõigi vastuste eest
                          Reeglites see on kirjas: "Kui sa ei kasuta oma tasuta üleminekut, siis järgneval mängunädalal saad teha 2 tasuta üleminekut. Kunagi ei saa teha rohkem kui 2 tasuta üleminekut."

                          Kommentaar


                            #73
                            Ma ise ei mängi, kuid mulle meeldib, et inimesed on kuidagi rohkem huvitatud, et kes on vigane ja kes käis enne mängu ööklubis. Nagu päris
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              #74
                              Algselt postitas Martin Vaata postitust
                              Ma ise ei mängi, kuid mulle meeldib, et inimesed on kuidagi rohkem huvitatud, et kes on vigane ja kes käis enne mängu ööklubis. Nagu päris

                              Just nii on. Kuna kasutusel on ka kahe mängija piirang ühe võistkonna kohta, siis sunnib see kursis hoidma kõikide PL võistkondade tegemisega.

                              Kommentaar


                                #75
                                Algselt postitas Erko Vaata postitust
                                Just nii on. Kuna kasutusel on ka kahe mängija piirang ühe võistkonna kohta, siis sunnib see kursis hoidma kõikide PL võistkondade tegemisega.

                                Esimesel nädalal võiks saada teha 2 tasuta vahetust, sest tõepoolest ei olnud kuskilt infot saada, kes kaartidega välja ja kes vigastatud. :-( Nüüd päris palju jama mul sellest, sain jackpoti halvas mõttes. hetkel olen päris tagaotsas ja 1 vahetuse piiranguga pole ka võimalust niipea välja rabeleda.

                                Pärnu tundub hetkel selline autsaider, et ei suuda sealt endale küll kedagi valida. Seega hoian kursis ennast 9 klubiga.
                                On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                                I don’t care what you think of me!
                                Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                                Kommentaar

                                Working...
                                X