320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Narva Trans

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

• Nahkpea
    replied
    Hehe, see on legendaarne lugu jah.

Leave a comment:

• urmar
    replied
    Mulle tuleb küll tuttav ette.

Leave a comment:

• Epic
    replied
    Algselt postitas Meintz Vaata postitust

Sosku, mulle ei tule tuttav ette.Keegi võiks selgitada
    http://www.ohtuleht.ee/144555

Leave a comment:

• Meintz
    replied
    Cekulajevsist on huvitatud Bukaresti Steaua.Duisburgiga on hetkel asjad lahtised.

Sosku, mulle ei tule tuttav ette.Keegi võiks selgitada

Leave a comment:

• sosku
    replied
    Kas tuleb tuttav ette?
    Lasnamäe linnaosavalitsuse elamukomisjoni esimehe asetäitja Valeri Kislitsõn rääkis, kuidas ühe ringkäigu ajal ilmnes, et üks elanik küpsetas elutoas šašlõkki. «Kujutage ette, ta grillis elutoa keskel parketil, kogu tuba oli suitsu ja tahma täis... temalt küsiti, miks ta nii teeb ja ta vastas õlgu kehitades, et on kogu aeg harjunud niimoodi tegema.»

Leave a comment:

• ericbana
    replied
    Algselt postitas budulojus Vaata postitust
    Aga Narva ei saa selle mehe eest sentigi kuna meie klubid naljalt ei tee välismaalastega pikemaid lepinguid kui vaid aasta
    Samas ei või välistada, et mees ise keeldus pikemast lepingust ning võttiski siinset liigat algusest peale mingi hüppelauana, kust edasi liikuda.

Leave a comment:

• budu
    replied
    Aga Narva ei saa selle mehe eest sentigi kuna meie klubid naljalt ei tee välismaalastega pikemaid lepinguid kui vaid aasta

Leave a comment:

• oku
    replied
    Algselt postitas midfielder Vaata postitust
    Transfermarkt.de andmeil on koguni kolm 2. bundesliga punti tema vastu huvi tundmas- küll kõik tabeli lõpus siplevad pundid. Viimane 18-s Ingolstadt, 16 kohal platseeruv Karlsruhe ning 14 tabelireal asetsev Duisburg.

http://www.transfermarkt.de/de/karls...17_seite1.html
    Hetkel on Läti delfi andmetel testimisel Duisburgis. Treeneri sõnul mitte kõige kiirem, aga hea väravavaistuga.

Leave a comment:

• urmar
    replied
    Siiamaani on kõik meie liiga toppskoorijad ostjatele kahjuks pettumust valmistanud, meenutame - Hamre, Neemelo, Zahovaiko, Andreev, Gussev, kunagi ka Gruznov, ilmselt ka Post... ma ei usu, et Cekulajevs erand on. Ootused on lihtsalt liiga suured olnud.

Muud mängijad on hästi hakkama saanud, aga väravaküttidelt on ilmselt liiga palju loodetud.

Leave a comment:

• Nahkpea
    replied
    Kui pikk Cekulajevsi leping oli?Ma mõtlesin, et Trans võiks suht hea summa teenida.
    Leping tehtigi ühe hooaja peale, seega pole sealt mingit pappi Transile tulemas.

Leave a comment:

• Meintz
    replied
    Kui pikk Cekulajevsi leping oli?Ma mõtlesin, et Trans võiks suht hea summa teenida.

Leave a comment:

• Yattara
    replied
    Lisaks tunnevad tema vastu huvi veel kaks klubi Belgiast, keda pole küll nimetatud.

Leave a comment:

• midfielder
    replied
    Lugesin Läti uudisteportaaist, et Cekiulajevs otsib klubi 2 bundesligast
    Transfermarkt.de andmeil on koguni kolm 2. bundesliga punti tema vastu huvi tundmas- küll kõik tabeli lõpus siplevad pundid. Viimane 18-s Ingolstadt, 16 kohal platseeruv Karlsruhe ning 14 tabelireal asetsev Duisburg.

http://www.transfermarkt.de/de/karls...17_seite1.html

Leave a comment:

• Kasepats-Pidur
    replied
    Algselt postitas vincent Vaata postitust
    Ja karikas on ta ju veel 6 tükki tagunud, kokku seega hooajaga 48. Kui wikit uskuda, siis näiteks käesoleva sajandi rekord on Mario Jardeli käes 55-ga. Täitsa kannatab püüda.
    Hetkel siis liigas 45 + karikas 6 = 51 ja kolm mängu minna.
    Samas need kolm viimast vastast on Levadia, Flora ja Sillamäe.

Leave a comment:

• Meintz
    replied
    Lugesin Läti uudisteportaaist, et Cekiulajevs otsib klubi 2 bundesligast

Leave a comment:

Working...
X