320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Narva Trans

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

• dareth
    replied
    Jalkaliit on süüdi, et pole neile treeningtingimusi loonud. No tere hommikust, täielik naljanumber.

Leave a comment:

• -RoMaRiO-
    replied
    Algselt postitas mazz Vaata postitust
    http://www.soccernet.ee/burdakov-suu...-jalgpalliliit

Suht uskumatu, kuidas süüdi on absoluutselt kõik peale iseenda. Ja nende mängude pealt, mida näinud olen, jääb mõistetamatuks, miks just väravavahist patuoinas tehtud. Pigem on Malkov päästnud meeskonda hullemast.
    Täpselt minu mõte! Ei imestaks kui Burdakov ei olegi olnud varasemate pettuste taga, ta lihtsalt ongi nii sinisilmne rumaluke olnud.

Leave a comment:

• mazz
    replied
    http://www.soccernet.ee/burdakov-suu...-jalgpalliliit

Suht uskumatu, kuidas süüdi on absoluutselt kõik peale iseenda. Ja nende mängude pealt, mida näinud olen, jääb mõistetamatuks, miks just väravavahist patuoinas tehtud. Pigem on Malkov päästnud meeskonda hullemast.

Leave a comment:

• raulitos
    replied
    Tegelikult ei ole Narva olukord väga hull. Ollakse küll viimased aga seoses tehismuru puudumisega on edasi lükatud mängud eeldatavate tagumise otsa meeskondadega keda Trans peaks ülidselt võitma.Flora, Kalju ja Levadiaga on neil ju alati probleeme olnud.

Leave a comment:

• ericbana
    replied
    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
    Kas Jagudin taas etteotsa pandud või vaid piltide pealt tundub nii?
    Sellel mängul oli Jagudin jah. Sergei Prihhodko pidavat kuskil võistkonnast eemal viibima; koolitusel vms. Aga noh,arvata võib, et ega ta ei naase ka enam. Vähemalt nii sain mina aru Järvela jutust kui ma köögis võileiba tehes seda poole kõrvaga kuulsin.

Leave a comment:

• -RoMaRiO-
    replied
    Kas Jagudin taas etteotsa pandud või vaid piltide pealt tundub nii?

Leave a comment:

• Kasepats-Pidur
    replied
    On see Narva meeskond mis ta on, aga ikkagi suuruselt kolmas linn Eestis ja vähemalt eelmise hooajani korralik sparringpartner meie tulevikulootustele Viljandis jms mansadele.

Leave a comment:

• Marek_T
    replied
    Trans on nähtus omaette. See, millise koosseisuga ja milliste mängudega (ja "mängudega") on püsitud aastaid tabeli ülemises otsas, on pehmelt öeldes miraakel. On ka viimane aeg neil peeglisse vaadata. Ennustasin neile hooaja alguses neljandat kohta, aga olin ilmselgelt liiga optimistlik vanakeste suhtes. Värskendused ei ole toonud neile loodetud efekti ja treener on viisakalt öeldes omadega võsas.

Ei oleks midagi selle vastu, kui Sillamäe jääks kandma Ida-Viru jalgpallitraditsioone järgmisel aastal ja 2013.aasta hooajal näeksime Meistriliigas nende asemel veel üht kodukeeles rääkivat mansafti. Olgu selleks siis Pärnu või Rakvere, mul savi. Aga Trans esindab hetkel mõnes mõttes paljutki seda, mis on Meistriliigas valesti. Loodame, et metsasanitarid teevad oma töö. Järgmised kaks mängu on Floraga ja viimatimainitute habrast seisu arvestades ei julge sealt küll mingit tulemust huupi pakkuda. Aga fakt on, et kui 12.mail, 22.mail ja 16.juunil mängudelt kolme punktiga riietusruumi ei tulda, võib selle meeskonna suht rahulikult Esiliigasse saata.

Leave a comment:

• rallikas
    replied
    Sillamäe ja Rakvere on Virumaa paremad pojad.

Leave a comment:

• Raivo19
    replied
    Ida poolt tuleb ka arendada ja populariseerida. Või tahad peale Rakveret ära lõigata koduse vuti?

Leave a comment:

• ROOTSI KUNN
    replied
    Soovitus meie jalkaliidule . Loodan siiralt ,et Trans välja kukub.. Lõpetage selle kradi Narva Transi poputamine ja raha laristamine staadioni ehituseks ning tehkem selle asemel korralik altköetav kunstmuru Tartusse või Pärnusse ja toome Meistriliigasse Transi asemel Pärnu Vapruse . Ja kui te sellest aru ei saa ja jätkate idiootsustega ja pumpate sinna pappi edasi siis mina küll ei näe põhjust ,miks ma elupõlise liigafännina pean edasi uskuma ,et meie jalkaliidu suur eemärk on koduse liiga arendamine ja populariseerimine .

Leave a comment:

• football2u
    replied
    Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
    Kas Transil olid juba hooaja avamisel "spartaki" särgid esitleda?
    Ei, kuid kenad on need küll. Mulle meeldivad

Leave a comment:

• Kaspy
    replied
    Kas Transil olid juba hooaja avamisel "spartaki" särgid esitleda?

Leave a comment:

• Tom K
    replied
    Ja ega lähitulevikus midagi head ka ei paista, järgmine mäng on Sportland Arenal Kalju vastu ning Kuplovs-Oginskis punasega väljas... ehk siis näeme 39 aastast Kittot Kalju eduriviga rinda pistmas...

Leave a comment:

• jkj
    replied
    Ja ma ei saa aru miks nad Jagunit treeneriks ei tee, ta ikka mitmeid kordi tõestanud, et suudab tööd teha Narvaga. Kas ta tõesti suuda treeneripabereid teha?

Leave a comment:

Working...
X