320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Narva Trans

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
    Tead on küll tublimad.Asi pole ainult tulemuses vaid selles kuidas mängitakse.On kaotusi mille järel ei ole nii tühi tunne ja lähed ära teadmisega ,et meeskond võitles ja andis parima. Lisaks sellele on Trans muutumas järjest rohkem väljasurevaks ollluseks oma vananenud ja äraaetud endiste tähtedega eesotsas. Klubis ei ole arenenud juba aastaid ,mingeid täiendusi pole ja noortest rääkimata. Ja ,kui sa pras sellest ise pole aru saanud siis oma viga.
    Nii ta on, nii ta on. See tänane mäng polnud isegi mitte mäng nende poolelt, see oli mingi 90-minutiline agoonia, et saaks ainult ruttu sealt platsilt minema, koju, naise ja laste juurde. Nii ei saa jalgpalli mängida. Ja kui PraS üritas väita, et see on Eesti klubidele tavapärane nähtus, siis julgeks küll vastu väita. Tulemus tulemuseks, kuid nii Flora kui Levadia oleks MÄNGINUD, mitte 90-minutit platsil kotte süganud.
    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

    Kommentaar


      Ärge pange Prasi liialt tähele. Alati kui keegi laidab mingit klubi, siis ütleb ta, et mis see Flora (ka Levadia, kui teda juhuslikult ei kiruta) parem on.

      Kommentaar


        Trans - Ekranas pildid:

        Kommentaar


          kordan PraSile:
          on küll tublimad !!!
          kogu mu noorus möödub foorumis

          Kommentaar


            Super värav Transi poolt esimesel minutil! (Y)

            Kommentaar


              Super mäng on rullumas
              Olen see kes olen

              Kommentaar


                3-1 30 minutiga...

                Kommentaar


                  Trans lihtsalt omab ja Flora..... mitte

                  Kommentaar


                    Nu II poolaeg Flora kontrollis täielikult ja eks väsimus tegi oma töö Transil,hea et viigiga pääsesid
                    Olen see kes olen

                    Kommentaar


                      kes on Jevgeni Petrov?
                      minge Kingissepa praami peale

                      Kommentaar


                        Miks Transi lehes (FC Flora-FC Trans mänguks) olid ainult 13 meest: 11 põhimeest ja 2 varumeest ?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas R10 Vaata postitust
                          Mul on vist kahe silma vahele jäänud , aga ega keegi ei tea, kus Transi lätlased on?
                          On näha, et pikk suvepaus on rahvast uinutanud. Abramenko sai eelmises mängus Saviaugule lõuga andmise eest punase. Mihailovski tase pole vist selline, mida talt oodati. Ei imestaks kui ta sarnaselt Vapruse tüüpidele koju tagasi saadeti. Aga võib ka vigastus olla.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Sats1 Vaata postitust
                            Miks Transi lehes (FC Flora-FC Trans mänguks) olid ainult 13 meest: 11 põhimeest ja 2 varumeest ?
                            Äkki sellepärast, et Transil on vähe mängijaid ja üks oli punasega väljas

                            Kommentaar


                              Algselt postitas v-fänn Vaata postitust
                              Äkki sellepärast, et Transil on vähe mängijaid ja üks oli punasega väljas
                              Tõnu Eapost tuuakse varuväravavahiks

                              Kommentaar


                                Algselt postitas sosku Vaata postitust
                                On näha, et pikk suvepaus on rahvast uinutanud. Abramenko sai eelmises mängus Saviaugule lõuga andmise eest punase. Mihailovski tase pole vist selline, mida talt oodati. Ei imestaks kui ta sarnaselt Vapruse tüüpidele koju tagasi saadeti. Aga võib ka vigastus olla.
                                Jah, on ja mitte vähe. Tänan info eest.
                                Nii palju, kui mina teda mängimas nägin, sai Mihailovski piisavalt hästi hakkama. Igaljuhul parem variant kui mängida kahe varumehega. Samas vb polnud tema puhul palga ja kvaliteedi suhe paigas.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X