320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ballack
    viimane sinu lause: kui sa ei tea neid siis ära räägi.

    muidu: kas kotter on meie kodustatud lätlane kes kohtunikuks pandud?
    ega ei tea jahh..lihtsalt ebameeldiv oli neid vaadata ja kuulata...seda ytles ka härra koondise peatreener
    b-day

    Kommentaar


      Ussoltsev meenutas mulle mõnda IV liiga väravavahti ... välimuselt, mänguoskuses ma ei kahtlegi, et ML tase.
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        No mis võitu saab loota kui lastakse endale lüüa KOLM väravat. Esimene poolaeg oli ikka täielik katastroof. Eks see kaitseliin oli ka selline nagu ta oli: Hurt keskel, kus pole ilmselgelt tema koht, Koogas veel roheline ja sellest tulenevalt palju vigu. Hakola esimene poolaeg oli ka lihtsalt kohutav.

        Samas, mängu lõpus nagu sellist kaotajatunnet polnudki tänu sellele, et kaheväravalisest kaotusseisust välja tuldi. Enne mängu isegi ei tahtnud mõelda sellisele stsenaariumile. Natuke kahju, et Levadiale nüüd jälle eelis anti.

        Egas midagi, võitleme edasi.
        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

        Kommentaar


          Kokkuvõte asjast
          Esimene poolaeg: Flora peataolek kaitses ja Transi täiuslik võimaluste realiseerimine. TVMK treener vist ütles, et Gruznov on ainuke vend, kes oskab Meistriligas peaga mängida ja ta kinnitas mehe sõnu. Kahjuks Tüüp lõi ikka päris raskest olukorrast ideaalselt posti kõrvale.

          Teine poolaeg: Flora füüsis ja pasi taktika (pikk pall kesktormajale). Transil oli 2 varumeest ja mitte just kõige nooremad ja vastupidavamad vennad väljakul.
          Kahju muidugi, et florakad sama head šansside äralööjad pole nagu narvakad, muidu oleks ikka võit koju jäänud.

          Mul on vist kahe silma vahele jäänud , aga ega keegi ei tea, kus Transi lätlased on?

          Kommentaar


            Algselt postitas R10 Vaata postitust
            Kokkuvõte asjast
            Esimene poolaeg: Flora peataolek kaitses ja Transi täiuslik võimaluste realiseerimine. TVMK treener vist ütles, et Gruznov on ainuke vend, kes oskab Meistriligas peaga mängida ja ta kinnitas mehe sõnu. Kahjuks Tüüp lõi ikka päris raskest olukorrast ideaalselt posti kõrvale.

            Teine poolaeg: Flora füüsis ja pasi taktika (pikk pall kesktormajale). Transil oli 2 varumeest ja mitte just kõige nooremad ja vastupidavamad vennad väljakul.
            Kahju muidugi, et florakad sama head šansside äralööjad pole nagu narvakad, muidu oleks ikka võit koju jäänud.

            Mul on vist kahe silma vahele jäänud , aga ega keegi ei tea, kus Transi lätlased on?
            duublis vist :S

            Kommentaar


              Fotod: FC Tallinna Flora vs JK Narva Trans

              Kommentaar


                Ema, ma olen telekas!!! -----> http://www.flickr.com/photos/-cather...7606002316654/
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  Oot, kas Senaator siis ei saanud staadionikeeldu või ma ajan inimesi sassi?
                  Joga Bonito!!!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas daywalker Vaata postitust
                    Oot, kas Senaator siis ei saanud staadionikeeldu või ma ajan inimesi sassi?
                    Tingimisi tähendab, et reaalselt ei saanud.
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Flora vs Trans minupoolsed pildid
                      Nõmme Uskumatud!!!

                      Kommentaar


                        pildikvaliteet on sul ikka super (Y)

                        ja miskipärast on need "uued fännid" minumeelest väga vinged.

                        Kommentaar


                          Juba järgmisel nädalal on Rootsis mäng.

                          Kellel, kas ja kuidas plaanis minna?
                          tulevik on tunni aja pärast

                          Kommentaar


                            You guys are gonna beat us hard! We suck att the moment hopefully or idiot coach gets replaced before the game against you! We havent been this bad in 10years!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Rein Vaata postitust
                              cardiff city forever

                              Kommentaar


                                Algselt postitas gianluca Vaata postitust
                                Juba järgmisel nädalal on Rootsis mäng.

                                Kellel, kas ja kuidas plaanis minna?
                                Eks ilmselt tuleb laevaga minna 16.07-18.07
                                Aff ja Kunn on ka kindlad minejad.

                                Kesa, mis hotelli sa välja valisid?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X