320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Narva Trans

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • kitty72
    replied
    Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
    Sinu jutust järeldub, et Ratnikov oligi mõeldud ühe-aasta projektina?

    Aga ega Transil midagi kergemaks küll ei lähe. Ida-Virumaa kontekstis on Sillamäe vist mängijatele juba atraktiivsem valik kui kauaaegne lipulaev Trans.
    Taibukas oled
    Oligi " ühe-aasta projekt "
    Kui too inglane meile ei tule võiks ju Ratnikov meile tulla
    ta häää treener ju

    Leave a comment:


  • Nahkpea
    replied
    Algselt postitas kitty72 Vaata postitust
    Samas Burdakov lahkus ju keset hooaega Transist Soome.Siis oli mingi aeg töötu. Ja nüüd tagasi Transis
    Osad mängijad on juba lepinguid pikendanud ja osad mõtlevad veel
    Sinu jutust järeldub, et Ratnikov oligi mõeldud ühe-aasta projektina?

    Aga ega Transil midagi kergemaks küll ei lähe. Ida-Virumaa kontekstis on Sillamäe vist mängijatele juba atraktiivsem valik kui kauaaegne lipulaev Trans.

    Leave a comment:


  • kitty72
    replied
    Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
    Mnjah, tundub, et Burdakov ei olnud ikkagi väga rahul Ratnikovi tööga. Minuarust võttis Trans selle koosseisuga maksimumi, mis võtta andis.

    No ja nüüd muidugi lahkuvad ka Ratnikovi pojad tõenäoliselt, Tarassenkovi seostatakse Sillamäega. Ühesõnaga, Bondarenkol küll kerge olema ei saa.
    Samas Bondarenko lahkus ju keset hooaega Transist Soome.Siis oli mingi aeg töötu. Ja nüüd tagasi Transis
    Osad mängijad on juba lepinguid pikendanud ja osad mõtlevad veel

    Leave a comment:


  • Nahkpea
    replied
    Mnjah, tundub, et Burdakov ei olnud ikkagi väga rahul Ratnikovi tööga. Minuarust võttis Trans selle koosseisuga maksimumi, mis võtta andis.

    No ja nüüd muidugi lahkuvad ka Ratnikovi pojad tõenäoliselt, Tarassenkovi seostatakse Sillamäega. Ühesõnaga, Bondarenkol küll kerge olema ei saa.

    Leave a comment:


  • kitty72
    replied
    Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
    Kuhu Ratnikov siis läheb?
    Ta on vaba agent ja on kõikidele pakkumistele avatud.

    Leave a comment:


  • Nahkpea
    replied
    Kuhu Ratnikov siis läheb?

    Leave a comment:


  • kitty72
    replied
    Ratnikovi asemel jätkab Bondarenko

    Leave a comment:


  • jorss
    replied
    Algselt postitas van der Sarjas Vaata postitust
    Praegu karikamängus FCF koduka järgi mängib keegi Taar Transi eest: Mis nipiga? Kuskil nimekirjas teda ei leia ....
    laupäeva hommik, ilmselt näpukas. 7 peaks tarassenkov olema. levadial kah keegi saalerma koosseisus.

    Leave a comment:


  • van der Sarjas
    replied
    Praegu karikamängus FCF koduka järgi mängib keegi Taar Transi eest: Mis nipiga? Kuskil nimekirjas teda ei leia ....

    Leave a comment:


  • mjaasa
    replied
    Tra mida te norite siin kõik. Paistab, et Flora fännid on maru rahvuskangelased. Ja Shermann, ise oled sa tibla.

    Edit: No kui iroonia, siis pole midagi teha.

    Leave a comment:


  • Shermann
    replied
    Algselt postitas IndrekL Vaata postitust
    Täiesti jube. Sillamäel on kõik need kanepiga alustanud herosõltlased ka onju, Shermann?
    Tegelikult oli minu postitus natukene iroonilise alatooniga.

    Heroiinisõltlaste kohta ma ei oska midagi öelda.

    Leave a comment:


  • IndrekL
    replied
    Täiesti jube. Sillamäel on kõik need kanepiga alustanud herosõltlased ka onju, Shermann?

    Leave a comment:


  • Shermann
    replied
    Algselt postitas kitty72 Vaata postitust
    HATE ,kas sa oled mu sabarakk?igale mu postitusele vastad kenasti.Ma olen Eestlane ja mul on sygavalt savi mis rahvusest toetaja,m2ngija klubil on! Sulle peab selle p2he taguma,et aru saaksid v?MUL ON YKSTASK6IK ,KAS SA OLED VENE,VALGEVENE,SAKSA,EESTI,AAFRIKA,UKRAINA,LEEDU,K OREA RAHVUSEST p6hiline,et oleks p6nev jalgpall ja sh toetajad.
    Kui sa elad Sillamäel siis sa ei saa eestlane olla. Seal elavad ainult tiblad.

    Leave a comment:


  • HaTe
    replied
    Jah kitty. ma olen susse sügavalt armunud ja ma lausa jälitan sind,niiet ega ei maksa sillamäel väljas käia enam,eriti veel nüüd kui ööd pimedad ja tänavad on libedad

    Leave a comment:


  • kitty72
    replied
    HATE ,kas sa oled mu sabarakk?igale mu postitusele vastad kenasti.Ma olen Eestlane ja mul on sygavalt savi mis rahvusest toetaja,m2ngija klubil on! Sulle peab selle p2he taguma,et aru saaksid v?MUL ON YKSTASK6IK ,KAS SA OLED VENE,VALGEVENE,SAKSA,EESTI,AAFRIKA,UKRAINA,LEEDU,K OREA RAHVUSEST p6hiline,et oleks p6nev jalgpall ja sh toetajad.

    Leave a comment:

Working...
X