320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Narva Trans

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • kitty72
    replied
    Oh ei pole sugugi igav ja aina l6busamax l2heb see on Teie arvamus

    Leave a comment:


  • kesa
    replied
    Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
    Üksi igav ei hakka?
    Minu jaoks on Trans samaväärne mõne Leningradi või Pihkva kohaliku liiga kamandaga, kes mingi traagilise ajalooirve tõttu on sattunud mängima eesti liigasse. Kurb paratamatus.
    Sama ka Sillamäe.

    Leave a comment:


  • Gallacher
    replied
    Algselt postitas kitty72 Vaata postitust
    Niipalju,kui on erinevaid inimesi maamunal,on ka erinevaid suhtumisi-arvamusi.minu jaoks on trans igati sympaatne klubi ja k2in tihti nende kodum2ngudel.igati sympaatne klubi MINU JAOKS
    Üksi igav ei hakka?
    Minu jaoks on Trans samaväärne mõne Leningradi või Pihkva kohaliku liiga kamandaga, kes mingi traagilise ajalooirve tõttu on sattunud mängima eesti liigasse. Kurb paratamatus.

    Leave a comment:


  • kitty72
    replied
    Algselt postitas Alarikh Vaata postitust
    Siin foorumis on kuidagi ohtlik selliseid asju kirjutada
    hmm kes v mis mind ohustab?

    Leave a comment:


  • Alarikh
    replied
    Algselt postitas kitty72 Vaata postitust
    Ja eriti 6nnelik olex,kui Levadia ja Silla j2rel v6taks medali Trans pidup2ev ida-virumaal
    Siin foorumis on kuidagi ohtlik selliseid asju kirjutada

    Leave a comment:


  • kitty72
    replied
    Niipalju,kui on erinevaid inimesi maamunal,on ka erinevaid suhtumisi-arvamusi.minu jaoks on trans igati sympaatne klubi ja k2in tihti nende kodum2ngudel.igati sympaatne klubi MINU JAOKS

    Leave a comment:


  • zip
    replied
    Algselt postitas budulojus Vaata postitust
    Miks ollakse Narva suhtes nii negatiivsed,kas selle pärast ,et saarlased jalgpalli mängida ei oska?
    See lause pole loogiline, möh?

    Leave a comment:


  • budu
    replied
    Miks ollakse Narva suhtes nii negatiivsed,kas selle pärast ,et saarlased jalgpalli mängida ei oska?

    Leave a comment:


  • Shermann
    replied
    Pronksimeeskonnale kohane publikuarv.

    Leave a comment:


  • Gay Fish
    replied
    NARVA TRANSAD AHJU

    Leave a comment:


  • kitty72
    replied
    Transile medal kindlasti.las ametnikud uurivad neid v2idetavaid kihlvedusid,seni on nad meistriliigas h2sti n2idanud.Mis kihlvedudesse puutub,pole m6tet midagi v2ita kui asit6endeid pole.me v6ime ju foorumis mustata teineteist,aga tulemused n2itavad enamat

    Leave a comment:


  • Tofoa
    replied
    Algselt postitas zip Vaata postitust
    Transile küll medalit pole vaja, need lähevad ju Eurosarjas kohe kaotama (kuna kihlveokontoris on enda kaotusele panustatud.)
    duubeldan!

    Leave a comment:


  • nurmalna
    replied
    Algselt postitas zip Vaata postitust
    Transile küll medalit pole vaja, need lähevad ju Eurosarjas kohe kaotama (kuna kihlveokontoris on enda kaotusele panustatud.)
    Algselt postitas zip Vaata postitust
    Valga võiks tulla siis kui nad oma kodumängud Valgas mängiksid, muidu asenduks üks Tallinna mansa teise Tallinna meeskonnaga (juhul kui Kalev välja kukub.)
    Palju Õnne =)

    Leave a comment:


  • zip
    replied
    Transile küll medalit pole vaja, need lähevad ju Eurosarjas kohe kaotama (kuna kihlveokontoris on enda kaotusele panustatud.)

    Leave a comment:


  • kitty72
    replied
    Ex inimesed r6hutavad alati negatiivsemad poolt.minu jaoks oli t2nane v2ravaterohke m2ng S2RA SILMADESSE Ja eriti 6nnelik olex,kui Levadia ja Silla j2rel v6taks medali Trans pidup2ev ida-virumaal

    Leave a comment:

Working...
X