320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Narva Trans

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

• elx
    replied
    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Kas ma olen ainus, kelle arust vana logo on ilusam (loe: omapärasem ja vähem kole)? See uus tundub odav. Väga ei meeldi selliste "klassikaliste" jalgpallide pildid logodel.
    Ei ole ainuke, see imepisike kiri seal peal on sobimatu, lisaks on õnnestunud kuidagi tabada 80ndate tunnetust. Vähemalt mulle tundub nagu logo oleks sellest ajast pärit, mis iseenesest pole paha.
    Mulle endale meeldib nende see logo - https://en.wikipedia.org/wiki/JK_Nar...:Ntransold.png

Leave a comment:

• salajane33
    replied
    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Näitab kui sisutühi on kohalik liiga kui meestel pole mitte millegi muu üle diskuteerida kui Narva Transi logo üle, et kui omanäoline ja odav see on.
    Leeds Utd?

Leave a comment:

• Nasfal
    replied
    Näitab kui sisutühi on kohalik liiga kui meestel pole mitte millegi muu üle diskuteerida kui Narva Transi logo üle, et kui omanäoline ja odav see on.

Leave a comment:

• Tofoa
    replied
    Kas ma olen ainus, kelle arust vana logo on ilusam (loe: omapärasem ja vähem kole)? See uus tundub odav. Väga ei meeldi selliste "klassikaliste" jalgpallide pildid logodel.

Leave a comment:

• seepolnudlahe
    replied
    Taustal on ka vimpel vana logoga

Leave a comment:

• purgeenius
    replied
    Vana logo ju särgil!

Leave a comment:

• Kasper
    replied
    Võimalikud euromängud meelitavad järjest vanu ja tuttavaid ässasid tagasi. Transi koosseis on praegu juba päris kõva.

Leave a comment:

• Shparkz
    replied

Leave a comment:

• Tofoa
    replied
    Olen ilusamaid logosid näinud.

Leave a comment:

• dareth
    replied
    ja ® siis oli seal, kus tavaliselt lammas on

Leave a comment:

• 2mSööt3mMööda
    replied
    palju teksti, vähe pilte

Leave a comment:

• dareth
    replied
    Ma oleks oodanud tugevamat heraldilist sümbolit. Keskel olev kuudilaadne toode on imepisike ja keskse sümbolina toimimise asemel (miks muidu pannakse see keskele?) tekitab pigem küsimusi.

See värvilahenduse tähelepanek on huvitav.

Leave a comment:

• Hyrax
    replied
    Kui natuke norida, siis Transi uus logo vene lipu värvides.

Muidu on täitsa ok, Tammekaga sama stiili

EDIT: oleks olnud natuke loogilisem kui oleks linna värvide kasuks otsustatud. Tundub, et tehti narva linna logo järgi
    http://www.narva.ee/ee/linnakodaniku...va/sumboolika/

Leave a comment:

• dareth
    replied
    Huvitav, et kaubamärkide andmebaasis midagi selle kohta ei ole. Äkki on netist varastatud vektor, oma jama peale joonistatud ja unustatud ® ära kustatada...

Leave a comment:

• Shparkz
    replied
    Esimene logo Eesti jalgpallis millel on ka registreeritud kaubamärgi sümbol küljes?

Leave a comment:

Working...
X