320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eile oli Maag tammekaga mäng. Ma olin pallipoiss. Arvan, et Kaalma on küllaltki koba
    Algselt postitas Maekas
    Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

    Kommentaar


      Väravad: 11., 13., 19. Kink

      Kink päris hoogu läinud.
      Algselt postitas budulojus
      kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

      Kommentaar


        vapruse praegune hoog meenutab karikamängu Soccerneti ja Levadia vahel

        Kommentaar


          kas tõesti kingilt 10 mintsaga 4 kolli?
          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
          Ott Järvela

          Kommentaar


            Oskab siis keegi väravate kohta kah midagi rääkida? Mida see Kink seal siis tegi. 10 minutiga neli väravat.. Päris rets.

            Kommentaar


              küll mitte otseselt teemasse, kuid kas soccerneti lehel on kuskil selle hooaja statistika üll' kah?

              Kommentaar


                Algselt postitas Silver Vaata postitust
                Oskab siis keegi väravate kohta kah midagi rääkida? Mida see Kink seal siis tegi. 10 minutiga neli väravat.. Päris rets.
                ülevaade Vapruse kodulehel
                Rise and rise again until lambs become lions!

                Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                Kommentaar


                  Täna oli siis väidetavalt 1500 inimest Kadrioru staadionil karikapoolfinaali vaatamas.
                  Algselt postitas budulojus
                  kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ALECOQQ Vaata postitust
                    Täna oli siis väidetavalt 1500 inimest Kadrioru staadionil karikapoolfinaali vaatamas.
                    see vist selle hooaja konkurentsitu rekord? kus need pealtvaatajad liiga mangude ajal on? krt isegi kogu vooru mangude peale ei tule niipalju pealtvaatajaid kokku. motlemisainet kui palju. voi oli mingi uritus selle raames?
                    Catalunya is not Spain!

                    Kommentaar


                      Ma astusin küll vaid viieks minutiks staadionile ja ilmselt oli Veber selleks ajaks 1000 pealtvaatajat ära peitnud.

                      Kommentaar


                        Vikerraadios öeldi, et mängul on oma kolm-nelisada pealtvaatajat. Kes seda Veberit teab, äkki oligi tema käsi mängus. Aga ikkagi ilus nummer kelkimiseks.

                        Kommentaar


                          1500 on juba korralik arv. Ehk umbkaudu 1/4 osa staadionist.
                          Kellegil pilte/videot ka on mängust?
                          -Ja kui ma tõsiselt ei eksi, siis oli Kadrioru staadion viimati liigamängul puupüsti täis, kui kunagised Tallinna Dünamo ja Kalev mängisid.

                          Ps. Kas on kindel et 1500 pealtvaatajat oli?

                          Kommentaar


                            1/3 on 1500 pigem.
                            Algselt postitas budulojus
                            kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                            Kommentaar


                              Mina staadionil olnuna pakuks maksimaalseks publiku arvuks 800. Rohkem seal küll vaatajaid polnud.
                              Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Beaf Vaata postitust
                                -Ja kui ma tõsiselt ei eksi, siis oli Kadrioru staadion viimati liigamängul puupüsti täis, kui kunagised Tallinna Dünamo ja Kalev mängisid.
                                Eksid ikka päris tõsiselt, vähemalt 1 kord oli ta ka hiljem päris täis, siis, kui 2002 viimases voorus mängisid Levadia ja Flora 0:0 ning Flora meistriks tuli. Tol korral oli tegemist veel Maardu Levadiaga, kes hetkel III liigas mängib.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X