320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kuhu tõmmatakse piir?? Kas järgmine Kristjan Kasearu peab ka sõjaväkke minema või on Eestil lauljaid vaja??? See et praegu sportlased isegi vähem ja väga vabalt sõjaväes käivad on väga hea.

    Kommentaar


      Eesti ja välismaised jalgpalliuudised, tulemused ja statistika, pildid ning videod, meelelahutuslikud ja arvamusartiklid, foorum ja kommentaarid.

      Kommentaar


        Intervjuu kõigi Venemaa jalgpalli võtmeisikutega sina peal oleva Valeri Ovtšinnikoviga.

        Edit: Ja ma koguaeg arvasin, et Mõtsniku teema on eestimehe illusioon. Hakka või isegi arvama, et väga kõva mängumees oli.

        Kommentaar


          Algselt postitas eika Vaata postitust
          Intervjuu kõigi Venemaa jalgpalli võtmeisikutega sina peal oleva Valeri Ovtšinnikoviga.

          Edit: Ja ma koguaeg arvasin, et Mõtsniku teema on eestimehe illusioon. Hakka või isegi arvama, et väga kõva mängumees oli.
          Jah, see on üks vähestest eestimehe illusioonidest, millel on tõepõhi all.

          Kommentaar


            olgem kristlased, vabandused on esitatud

            Kommentaar


              mul väike mure homse mängu pärast.
              saag ja dmitrijev on ära jooksutatud.
              kink on ära vigastatud. sai teda kolmapäeval platsile nõutud olukorda päästma, aga see, et pallivõlur vigastatud oli, tuli alles hiljem üldiselt teatavaks. kuidas siis üldse selline olukord sai tekkida, et viggo ta mängu pani? ei julge mehed enam vigastusega ka koondise eest mängimata jätta - pärast saab meedias sellise peapesu?
              pluss veel korralik vilesaun kolmapäeval.
              huvitav, kas taits on vähemalt terveks saanud?
              samal ajal on kalevlased kõrvalt seda kõike pealt vaadates pihke kokku hõõrunud ja peenikest naeru pidanud.
              loodan, et tuleb huvitav mäng, aga ebahuvitav lõpptulemus, st levadia võit
              ise olen igatahes platsis iga ilmaga ja iga hinnaga, st ka ilma tasuta piletite ja teleülekanneteta
              kaks firmatorti, kast pepsit!

              Kommentaar


                njah, mure oli ilmselgelt asjata.
                kuigi levadia mängis põhimõtteliselt (väikese liialdusega) ilma vastaseta, mängisid nad väga ilusat mängu. puhkus oli koondises mitteosalenutele hästi mõjunud ja võeti asja kohe isuga. rõõm näha, et andrejev on hoo sisse saanud. aga miks levadia häälekad toetajad turvamehe käest õiendada said ja enne mängu lõppu välja eskorditi??? kurat, milleks neid pealtvaatajaid sinna väljakuäärde siis veel oodatakse, kui mitte omadele kaasa elama?!?
                kaks firmatorti, kast pepsit!

                Kommentaar


                  Algselt postitas billy t Vaata postitust
                  njah, mure oli ilmselgelt asjata.
                  kuigi levadia mängis põhimõtteliselt (väikese liialdusega) ilma vastaseta, mängisid nad väga ilusat mängu. puhkus oli koondises mitteosalenutele hästi mõjunud ja võeti asja kohe isuga. rõõm näha, et andrejev on hoo sisse saanud. aga miks levadia häälekad toetajad turvamehe käest õiendada said ja enne mängu lõppu välja eskorditi??? kurat, milleks neid pealtvaatajaid sinna väljakuäärde siis veel oodatakse, kui mitte omadele kaasa elama?!?
                  tegu oli Levadia kodumänguga, ju siis oli see kooskõlastatud.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas billy t Vaata postitust
                    njah, mure oli ilmselgelt asjata.
                    kuigi levadia mängis põhimõtteliselt (väikese liialdusega) ilma vastaseta, mängisid nad väga ilusat mängu. puhkus oli koondises mitteosalenutele hästi mõjunud ja võeti asja kohe isuga. rõõm näha, et andrejev on hoo sisse saanud. aga miks levadia häälekad toetajad turvamehe käest õiendada said ja enne mängu lõppu välja eskorditi??? kurat, milleks neid pealtvaatajaid sinna väljakuäärde siis veel oodatakse, kui mitte omadele kaasa elama?!?
                    Kadrioru staadionil on see ikka täiesti haige värk. Kui oled natukenegi napsutanud ja teed häält siis lendad kohe välja kah. Täielik nõuka aja värk seal. Istu vagusi ja plaksuta kui tahad.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas viki77 Vaata postitust
                      Kadrioru staadionil on see ikka täiesti haige värk. Kui oled natukenegi napsutanud ja teed häält siis lendad kohe välja kah. Täielik nõuka aja värk seal. Istu vagusi ja plaksuta kui tahad.
                      täiesti normaalne ju - nimetada purjus inimese räuskamist fännamiseks.. no andke andeks
                      BVB - Vaprus

                      Kommentaar


                        Algselt postitas viki77 Vaata postitust
                        Kadrioru staadionil on see ikka täiesti haige värk. Kui oled natukenegi napsutanud ja teed häält siis lendad kohe välja kah. Täielik nõuka aja värk seal. Istu vagusi ja plaksuta kui tahad.

                        ma poel seda küll täheldanud. Pigem ei tehta selliste vennikestega midagi. Olen tähele pannud, et igal mängul on mõni purjus vennike kes räuskab ja kisab venekeelseid roppuseid (ise ta kindlasti nii ei arva). Pole näinud, et nad välja oleks visatud.
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          kas Nikita ei teinudki Kalevi vastu hattrick'i või on EJL jälle midagi sassi ajand oma ametlikes protokollides.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Amadeus Vaata postitust
                            kas Nikita ei teinudki Kalevi vastu hattrick'i või on EJL jälle midagi sassi ajand oma ametlikes protokollides.
                            eks tuleb siis Zelinskile 1 koll juurde panna ja Andrejevilt ära võtta, kui faktid seda näitavad.

                            Kommentaar


                              eile viljandis jälle levadialt hea mäng. oleks üks poolaeg veel olnud, oleksid võib-olla kõik mehed (va tuleviku omad) jala valgeks saanud lemsalult taas värav - lahe! ja sanja rügas keskel taas tööd teha nii et lust vaadata - see poiss jõuab veel kaugele. takil parimad teravad tsenderdused väravale. ainult et taki, miks sa palle järjekindlalt viljandi järve saatsid? - see oli sinust üpris kiuslik maksilt ka väga hea mäng. aga cepauskas võiks vähem ründesse sekkuda - sellest head nahka ei tule.
                              tingimused olid muidugi nagu nad olid. hea, et levadial oli vähemalt buss ootevalmis, kuhu vaheajaks sooja minna - tuleviku omadel ei olnud sedagi. ja põit pidid levadia poisid kah sealsamas bussi varjus võsa alla tühjendama - tuleviku omadel jällegi ei olnud sedagi varianti.
                              huvitav, miks purid ei mänginud? ega laen ju enne hooaja lõppu ära lõpe? või oli neil keelatud oma koduklubi vastu mängida? vigastust ju mõlemal korraga ometigi ei ole?
                              kaks firmatorti, kast pepsit!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                                ma poel seda küll täheldanud. Pigem ei tehta selliste vennikestega midagi. Olen tähele pannud, et igal mängul on mõni purjus vennike kes räuskab ja kisab venekeelseid roppuseid (ise ta kindlasti nii ei arva). Pole näinud, et nad välja oleks visatud.
                                Ühte sellist kaasaelajat on isegi neljanda liiga mängul jnähtud. Mängib EBS-is, Viki ütleb nime

                                Kommentaar

                                Working...
                                X