320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Nuutu Vaata postitust
    Õige taku! Me oleks pidanud laskma endeid peksta. Nagu sinagi ju, kui keegi virutab, siis ootad ju ikka, et ta veel lööks, ilma et ise midagi vastu teeksid Nagu sul naisega nt?
    Pole absoluutselt vahet kui palju kedagi on. Normaalne käitumine on mitte lasta end häirida igast pirisejast. Keeratagu selg ja könnitagu minema.

    Kommentaar


      Algselt postitas taku* Vaata postitust
      mina ei tea, mina ei olnud mängul.

      See võtab need sajad kommentaarid väga hästi kokku

      bubbles, bubbles, bubbles
      Rise and rise again until lambs become lions!

      Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

      Kommentaar


        Algselt postitas yheksa Vaata postitust
        Pole absoluutselt vahet kui palju kedagi on. Normaalne käitumine on mitte lasta end häirida igast pirisejast. Keeratagu selg ja könnitagu minema.
        see on tegelikult kahe otsaga asi - see käitumine on hea kuni midagi pole juhtunud, kuid pahatihti on see käitumine juba eestlasel veres ja selle järgi käitutakse ka siis, kui kellelegi abi vaja osutada. omaette teema on muidugi see, kui keegi ise käib muhku norimas ja saab mida otsis st. kas siis tasub "õiglust jagama" minna?

        ps. ma ei rääkinud praegu sellest konkreetsest juhtumist vaid üldises plaanis, sest mind polnud seal ja ma pole veel kusagil kuulnud/lugenud teise osapoole arvamust.
        BVB - Vaprus

        Kommentaar


          ... ma kahjuks/õnneks seda kaklust ei näinud ehkki mängul/staadionil olin(jäime seda pürotehnilist imet vaatama) aga seda ma ütlen et omadele appi (ka siis kui nad vähemuses oleks olnud) oleksin kindlasti läinud. Nagu ma arusain siis kutsusid venkud ju ka n.ö. abiväge ja sel juhul oleks mõne hetke jooksul olnud jõudude vahekord võibolla vastupidine - oleks peale Seni veel paar meest haiglasse pekstud või hullemat - ja mis siis - kas oleks siinsetel moraalijüngritel jälle midagi "huvitavat ja eetilist" kommida a la et olite ise süüdi, paras teile jne jne. või istuge üldse kodus ja vaadake telerist jalkat siis ei toimu ka konflikte... Seda eestlaslikku peaga liivaalla pugemist ja peksasaamise korral teise näopoole ettekeeramist on meil liiga palju...meenub koheselt ka esimene EST vs RUS sõpruskohtumine kui rongkäigus statkale läksime(meenutan et meid oli siis vist 200..300 eesti toetajat) ja Vabaduse platsil mingi 5..7 tibla meile kallale tuli, suure lipu ära varastas ja paarile meie omale muhu pähe lõid...ja mida siis meie tegime..pistsime igas ilmakaares plehku..no tramaeivõi see on ju huumor. Kus on meie ühtekuuluvustunne ja õlgõla tunne? Ja igaljuhul usun selles intsidendis oma pikaajalisi kaasfänne (Kunn, Vosem) oma versiooni esitlemisel kui mingeid mõttetuid moraalilugevaid sopaajakirjanikke nii et ma ei imesta üldse et venelased ise nokkima tulid nähes ka ise paari suht nokastanud tibla seal statkal ringi kakerdamas ning tüli norimas... usun juba ka selle pärast et kui ise peaks kunagi hätta sattuma siis äkki aidatakse ka mind.

          P.S. Õige on muidugi ka see et sellised ballacku taolised foorumi-ärplejad ning "kõvad mehed" oma väljaütlemistes on äärmiselt madalad - kõva lööja mees küll - juba oma natuurilt - my ass....
          RummaBastards!

          Kommentaar


            Kipun Jansa ja Pedroga nõus olema. On olukordi, kus tuleb omade eest seista! Asi läks veidi võibolla üle piiri aga katsu sa seda piiri pidada kui omadele kallale minnakse.
            On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
            I don’t care what you think of me!
            Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

            Kommentaar


              ära hädalda, teema on ennast ammendanud

              Kommentaar


                Algselt postitas ballack
                jansa, kus ma mängisin "kõvat meest"? ma kutsusin üles levadia fänne ohjeldama oma "fänne". kuidas ma oleks pidanud teisiti kirjutama siis? paku omapoolne lahendus sellele.

                kui sa mind tunneksid siis sa ei kirjutaks igast vale minu kohta nagu praegu.
                ..kui sul oleks olemas võime ennast kõrvalt vaadata ja oma käitumist analüüsida siis võiks sinuga isegi keskustellu astuda . Kahjuks sinul sellised isikuomadused puuduvad ja sestap ei hakka ma kunagi sinu- ja sinusuguste foorumikangelastega dialooge pidama - milleks end närvi ajada ning peaga vastu puud joosta. Ja see eelnenu ei ole teps mitte antud Levadia intsidendi vaid ka paljude eelnevate sinu postituste ja väljaütlemiste kokkuvõtteks. Aamen.
                RummaBastards!

                Kommentaar


                  Oskab keegi kommenteerida miks Prinsi ajal Kink vahetusmeheks on langenud?
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    ebaõnn ebaõnn ebaõnn
                    no kuidas on võimalik nii palju kindlaid väravavõimalusi niimoodi mitte ära realiseerida?!?
                    mis küll toimus Leitani peas 90-ndal minutil?
                    närvid täitsa narmendavad
                    kostja, kalli jt pommlöökidest oli suur puudus - tavaliselt ei jõua neid ära lugeda, täna mitte ühtegi
                    kalju peab teeverist küll kõvasti kinni hoidma - kullatükk neil ja väravavaht ka täna pidevalt õiges kohas. teised kalju mängijad millegi positiivsega silma ei torganud
                    aga põnev oli, igatahes parem, kui mängida lasnamäe ajaxiga tulemusele 11-0

                    kas kohtunikega on nii, et üldiselt ongi selline veider inimtüüp, kes selle ameti valib või muutuvad nad jobudeks seda praktiseerides?
                    kaks firmatorti, kast pepsit!

                    Kommentaar


                      ei põnev mäng oli igatahes...tänud Levadiale!! Kohtume järgmine kord siis Hiiul!
                      no ilmselt!! peab meeldima!!

                      Kommentaar


                        meie kohalike kohtunike tase annab ikka kohe kõvasti soovida....aga peame vist leppima sellega mis meil olemas on
                        just retain that....
                        .............evrything u see is hallucination....
                        ...so be prepared.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mephisto Vaata postitust
                          ei põnev mäng oli igatahes...tänud Levadiale!! Kohtume järgmine kord siis Hiiul!
                          tänud ka teile, silm lausa puhkas vastastribüünil
                          kaks firmatorti, kast pepsit!

                          Kommentaar


                            loodame et tulevikus tuleb veel palju taolisi ning ka paremaid mänge...nii mängu kui ka pealtvaatajate poolelt
                            just retain that....
                            .............evrything u see is hallucination....
                            ...so be prepared.

                            Kommentaar


                              Levadia vs Kalju pildid
                              Nõmme Uskumatud!!!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Ivarios Vaata postitust
                                loodame et tulevikus tuleb veel palju taolisi ning ka paremaid mänge...nii mängu kui ka pealtvaatajate poolelt
                                Ootame Levadiat, siis Hiiule!
                                www.jkkalju.ee
                                www.facebook.com/jkkalju

                                Kommentaar

                                Working...
                                X