320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Väga jama et esimene mäng kodus aga siiski ma usun, et Levadia ühe rahapataka siia ära toob UEFAlt. Esimene mäng saab muidugi ilus 1-0 Levadia võit ja skoori teeb Malov.

    Kommentaar


      Hea töö Levadia! Õnnitlused poolehoidjatele! Meeldiv oli vaadata, kui organiseeritult meeskond mängis ja kuidas kõik võitlesid väljakul! Igati meeldiv suveõhtu Kadriorus.
      Flora ja Levadia omavahelises nagistamises olen küll Flora poolt, aga eurosarjades olen võimalusel alati ka Levadiat toetamas.

      Kommentaar


        Algselt postitas eika Vaata postitust
        Praeguseks on Levadia teeninud 200 000 + 3 korda 130 000 eurot ehk peaaegu 600 000 eurot, mis teeb ca 9 miljonit krooni. Kui Levadia peaks ka järgmises ringi edasi pääsema, siis kukub rahakotti kokku juba pea 40 miljonit krooni. (saan ma ikka õigesti aru asjast?)

        Ja alagrupimängudele jõudmine oleks juba ulme ja herr Levada võiks va metalliärist pensionile minna.
        no see 200 000 oli neil juba liigat võites eelarvesse kirjutatud. eks nüüd tuli lissalt boonu 130 000. imelik, jah et enam siis võidu eest boonust ei saa, mäletan, et aastaid tagasi sai ka selle eest. mingi 30 000 või nii, mis on eesti jalgpallis suur raha.

        igastahes jah, kui peaks ungarlastele ära kütma, siis on päris tore

        Kommentaar


          Algselt postitas ats-wiking Vaata postitust
          no see 200 000 oli neil juba liigat võites eelarvesse kirjutatud. eks nüüd tuli lissalt boonu 130 000. imelik, jah et enam siis võidu eest boonust ei saa, mäletan, et aastaid tagasi sai ka selle eest. mingi 30 000 või nii, mis on eesti jalgpallis suur raha.

          igastahes jah, kui peaks ungarlastele ära kütma, siis on päris tore
          võidu ja viigi eest peaks boonust saama küll, aga alles alagrupiturniirist alates.

          Kommentaar


            Algselt postitas eika Vaata postitust
            (Üle)eelmisel lehel toodi välja sellised andmed:

            UEFA Champions League 2009/2010:
            Bonus for domestic champion: 200.000 € *
            1st qualifying round: 130.000 € *
            2nd qualifying round: 130.000 € *
            3rd qualifying round: 130.000 € *
            Playoffs: 2.100.000 € *
            (* = These payments were only awarded to the clubs which quould not qualify for the UEFA Champions League group stage!)
            Group stage: 7.100.000 €

            Praeguseks on Levadia teeninud 200 000 + 3 korda 130 000 eurot ehk peaaegu 600 000 eurot, mis teeb ca 9 miljonit krooni. Kui Levadia peaks ka järgmises ringi edasi pääsema, siis kukub rahakotti kokku juba pea 40 miljonit krooni. (saan ma ikka õigesti aru asjast?)

            Ja alagrupimängudele jõudmine oleks juba ulme ja herr Levada võiks va metalliärist pensionile minna.
            Tegelikult saadakse boonust vist nende ringide eest, kus mängitakse, seega 1. kv. eest Levadia ei saanud, nagu ka Flora Euroopa liigas, kus pääseti otse teise ringi. See on natukene loogilisem variant, kuna neid klubisid, kes I ringi ei mänginud, oli enamus, vaid 2 mängupaari vist oligi seal

            Kommentaar


              praegune foorumi suhtumine debrecenisse meenutab wisla fännide suhtumist levadiasse.

              Kommentaar


                Algselt postitas fan of tottenham Vaata postitust
                Seni juttu lugedes hakkab tõesti paha. Sellised 'fännid', et jube. Eesti on tõesti nii suur riik, et kui keegi meil siin jälle vahelduseks kedagi Euroopast võidab siis tuleb muidugi vihata, eks. Lihtsalt Seni pärast ei oleks mu tuju täiesti nullis, kui Flora häviks... Aga pöialt hoian neile siiski ja loodetavasti saavad ka nemad siiski edasi. Olen eestlane, eesti nimi, ei oska vene keelt peaaegu üldse aga mulle meeldib Levadia rohkem kui Flora. Mis teha, jube jube. Peaks häbenema vist.
                Miks paha?
                Täiesti normaalne kui ühe klubi tõsifännile läheb korda ainult koduklubi ja heal juhul rahvuskoondis.
                Eesti olematu jalkakultuuriga riigis võib selline suhtumine kummaline tunduda aga nii ta paraku pika ja järjepideva jalgpallikultuuriga riikides tihtipeale on.
                Huvi teiste oma riigi klubide käekäigu vastu on leige, mõnede ajalooliselt rivaalklubide suhtes tihti vaenulik ja ebaedu sooviv.
                Flora välismängudel on lugematul kordadel saadud tunda vastasklubiga samas linnas pesitsevate rivaalklubide fännide õlalepatsutusi ja soovitusi oma igipõlisele vastasklubile koht kätte näidata.
                Liverpoolis ei kirjutanud näiteks ükski kohalik leht ManU CL karikast ja vastupidi.
                Vaevalt, et Ljevadija Lasnamäelt Kadriorgu allaveerenud vene umbkeelsetele vanapapidele läheb Flora korda, ega Eesti koondiski neid eriti huvita. Zenit, Spartak..., Levadia ja kõik.
                Mõned neist vaevalt teavad, kus A le Coq asub, rääkimata Florale Ja Eesti koondisele kaasaelama tulemisest.
                Kas Levadia tõsifännid suudavad kätt südamele pannes vanduda, et Flora tänane võimalik kaotus neile veidi rõõmu ei valmistaks. Levadia edasipääsemine ja Flora ebaõnnestumine oleks ju järjekordne võit Flora üle.
                Eestis võimendab olukorda loomulikult mõlema klubi rahvuslik omapära.
                Isiklikult mulle ei meeldi, et Eestit esindab jalgpalli kõrgemas seltskonnas venekeelne klubi.
                Visiitkaart, mis annab alust nii mõneski riigis ekslikult pidada Eestit venekeelseks ja osakeseks Venemaast.

                Igatahes palju õnne Levadia, edu järgmistes ringides ja tore, et Eestil punktikoeffitsenti aitate suurendada, et järgmistel hooaegadel Floral jt.-l Eesti klubidel kergemaid vastaseid oleks võimalik saada.

                Arusaamatu, miks enne kodumängu Debreceniga laupäevane ML mäng edasi lükati? Kolme päevaga peaksid Levadia mängijad taastuma küll.
                Kui mõni mängija vajab rohkem puhkust, võib ju varumeestele võimaluse anda.
                Ühe klubi euroedu karistab liigahooaja pikenemisega nii teisi klubisid. Kalendrist võiks võimalikult täpselt kinni pidada.

                Kommentaar


                  Algselt postitas nonoh Vaata postitust
                  praegune foorumi suhtumine debrecenisse meenutab wisla fännide suhtumist levadiasse.
                  Täpselt. Siin video ka esiemsest mängust ja ei tea, kas Kalmaari parimad momendid on välja jäetud või neid siis polnudki. Igaljuhul ungarlastel kodus väga sümpaatne mäng ja võimalusi oli piisavalt:

                  Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga

                  Kommentaar


                    Algselt postitas kesa Vaata postitust
                    Isiklikult mulle ei meeldi, et Eestit esindab jalgpalli kõrgemas seltskonnas venekeelne klubi.
                    Levadia ja venekeelne klubi,kust selline info tuleb? Treenerid seal eestlased,klubi asub eestis,eesti juurtega pärit mängijaid on ka piisavalt,mõned venelased on aga mis sellest?

                    Kui oleks kõik eestlased ainult siis mis liiga tase meil oleks?
                    Ma ei kujuta ette Paide meeskonda,kes võitleks esikoha eest või Kuressaare oma,mis tase see oleks-naerväärne tase!

                    Võrdle inglismaa liigat,võta näiteks tippmeeskonna list välja ja vaata palju sa kohalikke leiad Arsenali,ManU,Chelsea rindkonnas jne jne..mingi 2-3 kohalikku on ,ülejäänud kõik võõrmaalased,kuid ikka peetakse neid inglismaa klubideks.

                    Mõttetu teema mille üle vaielda..mott..

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Ramm Vaata postitust
                      Levadia ja venekeelne klubi,kust selline info tuleb? Treenerid seal eestlased,klubi asub eestis,eesti juurtega pärit mängijaid on ka piisavalt,mõned venelased on aga mis sellest?
                      ilmselt tuleneb see sellest, et töökeel klubis on vene keel. seda on ise ka Prins tunnistanud, kuna nii olevat lihtsam... inglise klubide puhul näiteks on töökeel ikka inglise keel.

                      mina samas nüüd Levadiat ei pea väga vene klubiks, pigem segaklubiks.
                      Eilses koosseisus oli väravas Eesti nimega rahvuselt eestlane ja endine koondislane Kaalma. kaitses ka üks rahvuselt eestlane - Teniste, lisaks 2 Eesti koondist esindanud pallurit (Šišov ja Morozov). Poolkaitses üks eestlane ja rahvuskoondise mängija - Puri. Ok, Nahk on ka Eesti nimi, aga see pikk teema. Ründes mai lõpus Eesti koondise eest debüüdi teinud Gussev ja vehtusest tuli koondise legend Zelinski.
                      Võta nüüd kinni kas on ikka nii väga vene klubi, arvestades veel ka, et peatreener ja abitreener on eestlased (mõlemad kunagi palju Eesti koondist esindanud) ja klubi rajaja ja president on ukrainlane...

                      Kommentaar


                        Ega mängijaid põhimeeskonda rahvuse järgi valita vaid oskuste. Need eestlased kes põhitiimis on need on ka taseme poolest silma jäänud, Puri nt.
                        LFC

                        Kommentaar


                          Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                          ilmselt tuleneb see sellest, et töökeel klubis on vene keel. seda on ise ka Prins tunnistanud, kuna nii olevat lihtsam... inglise klubide puhul näiteks on töökeel ikka inglise keel.
                          Venelastega vist jah kuid vaevalt, et Prins räägib Kaalma'ga vene keeles

                          Kui inglismaal oskaks treener eesti keelt siis seletaks Mart Poom samamoodi

                          Kommentaar


                            Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                            inglise klubide puhul näiteks on töökeel ikka inglise keel.
                            Eesti ja inglise keelt samadel tingimustel võrrelda on muidugi täiesti tobe, kuid sellest saad sa tõenäoliselt isegi aru.

                            Samuti eeldan ma, et Teituri, Arno ja Pasi ajal ei olnud Flora töökeel eesti keel. Vastik klubi kohe, onju, kesa?
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Ramm Vaata postitust
                              Venelastega vist jah kuid vaevalt, et Prins räägib Kaalma'ga vene keeles
                              omavahel rääkides vast ikka jah eesti keeles, ent treeninguid juhendatakse vene keeles (kuna eestlased saavad vene keelest aru, venelased aga eesti keelest mitte ja seetõttu pidi nii praktilisem asi olema). samas ikka jah omavahel suhtlevad eestlased ikka jah eesti keeles. sama asi selle Poomi näitega.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Martin Vaata postitust
                                Eesti ja inglise keelt samadel tingimustel võrrelda on muidugi täiesti tobe, kuid sellest saad sa tõenäoliselt isegi aru.
                                no ma loodan Martin, et sa ei tahtnud mulle ära panna, kuna see oli vastus Rammi postitusele ikkagi

                                Kommentaar

                                Working...
                                X