320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    vaadake parem hiljem Debrceni mängu võõrsil Diosgyori vastu. samuti neil võõrsilmäng
    Catalunya is not Spain!

    Kommentaar


      Tuleks meeleldi Levadia mängule kaasaelama ja oleks seal kui tõeline fänn, aga mis ma teha saan kui ma ei valda nii hästi vene-keelt.

      Kommentaar


        Enamik räägib ju eesti keelt ja aina rohkem hüüdeid on eesti keelsed.

        Kommentaar


          Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
          küsimus ei ole montaažis vaid video toimetaja valikus antud juhul. levadia fänna näidati vaid 2 korda lühidalt ja see oli ka mingi vana foto.
          Pidasin rohkem seda silmas, et ka reaalselt oli seis selline ja seda lihtsal põhjusel - häälekaid Levadia fänne pole lihtsalt veel kuigi palju.
          BVB - Vaprus

          Kommentaar


            Andero Pebre on Paidesse laenule antud ja täna juba sa skooris Tammeka vastu
            tubli, saab ML kogemust

            Kommentaar


              Algselt postitas elx Vaata postitust
              Pidasin rohkem seda silmas, et ka reaalselt oli seis selline ja seda lihtsal põhjusel - häälekaid Levadia fänne pole lihtsalt veel kuigi palju.
              pane sinna juurde veel asukoht kust filmiti. sealt poleks õnnestunudki Levadia fänne filmida...

              Kommentaar


                Levadia kolmapäevane vastane Debrecen sai uue hooaja avamängus 0:1 kaotuse eelmise hooaja 12 satsilt Diosgyorilt.

                Kui silmas pidada kolme päeva eest peetud mängu Kalmaris ja mõne päeva pärast taas pikema reisi ette võtmist Tallinna poole (samas Levadia saab rahulikult ühes paigas mänguks valmistuda), on madjarite valmidus ehk mõnevõrra nõrgem.

                Lisaks tänase liigakaotuse valguses ei tundugi eriti ebareaalne mitmetes sõnavõttudes esinenud hinnang, et tegemist nõrgema satsiga kui Wisla.
                Wij komen terug met de cup in de hands

                Kommentaar


                  Ei tea kas Ungarist fänne ka tuleb?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas erxu Vaata postitust
                    Tuleks meeleldi Levadia mängule kaasaelama ja oleks seal kui tõeline fänn, aga mis ma teha saan kui ma ei valda nii hästi vene-keelt.
                    Mis mõttes "nii hästi"? Ega sa eksamile ei lähe.
                    Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas erxu Vaata postitust
                      Tuleks meeleldi Levadia mängule kaasaelama ja oleks seal kui tõeline fänn, aga mis ma teha saan kui ma ei valda nii hästi vene-keelt.
                      Me räägime hästi eesti keelt ja meil on palju eesti keelseid hüüdeid...
                      Ja LE-VA-DI-JA hüüdmiseks pole vaja valdada vene keelt
                      FCLT.EU
                      ----------------------------------------------------------------------
                      Pride of Tallinn - Levadia Football Club ™

                      Kommentaar


                        FC Levadia '99 omad võitsid Soomes Kokkola Cupi alistades finaalis FC Barcelona kasvandikud 2:1

                        Siin väike videolõik mängust:

                        Kommentaar


                          Tublid poisid!

                          Kommentaar


                            Meistri- ja Esiliiga..
                            Noorte jaoks on oma koht.
                            BVB - Vaprus

                            Kommentaar


                              Mis kanalid näitavad järgmiseid Levadia euromänge?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Nohik Vaata postitust
                                Mis kanalid näitavad järgmiseid Levadia euromänge?
                                hetkel mitte keski. vähemasti liveonsat.com väidab sedasi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X