320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
    Mis te arvate palju näiteks maksab Ventspilsi ja Zürichi mängu pilet ja sealt edasi siis Europa alagrupi piletid ,kuhu nad juba on jõudnud.
    Täna just helistasin Riiga( Ventspils peab kõik mängud Riias ) , Läti fännidele ja nad ütlesid ,et fännisektorisse maksab pilet 1.- LATT !!!! Ja kõige kallimad on 7 Latti. Enamus pileteid maksab aga 2-5 latt !!!!
    Lättis pole inimestel raha, Eestis aga paljud vaatasid Brasiilia koondise 1500 krooni eest Galatasaray on parem kui Newcastle, ja hind on hea....
    Eesti-Armeenia pileti hind oli 200 Eek, kui ma ei valeta... Aga Levadia-Galatasaray on palju põnevam mäng...
    FCLT.EU
    ----------------------------------------------------------------------
    Pride of Tallinn - Levadia Football Club ™

    Kommentaar


      Algselt postitas North Vaata postitust
      Lättis pole inimestel raha, Eestis aga paljud vaatasid Brasiilia koondise 1500 krooni eest Galatasaray on parem kui Newcastle, ja hind on hea....
      Eesti-Armeenia pileti hind oli 200 Eek, kui ma ei valeta... Aga Levadia-Galatasaray on palju põnevam mäng...
      Usu mind, Eesti koondis on siin enamusele kallim kui ükski klubi maailmas ja seega ollakse nõus koondisemängu eest rohkem välja käima kui ühegi klubi vs klubi mängu eest. Seega nö mängu põnevust ei tasu üldse võrrelda kui mainid koondise mängu

      Kommentaar


        Ma ei nurise hinna üle. Selliseid mängu ju tuleb isegi üsna harva meile Eestis ette ja ühe toreda kogemuse eest maksta 200krooni või paljugi see oli, ei ole üldse mitte palju.

        Kommentaar


          Algselt postitas erxu Vaata postitust
          Ma ei nurise hinna üle. Selliseid mängu ju tuleb isegi üsna harva meile Eestis ette ja ühe toreda kogemuse eest maksta 200krooni või paljugi see oli, ei ole üldse mitte palju.
          No niimoodi mõtlevad ju ainult suured jalkafännid nagu meie siin foorumis oleme, aga kindlasti ei mõtle niimoodi tavainimesed kes just eriti tihti mängudel ei käi. Ja nüüd tuleks mõelda sellele, et kas oleks ilus, kui Levadia mängiks Galatasarayga pooltühjade tribüünide ees? Minumeelest mitte. Ma arvan, et juba selle eesmärgi puhul võiks piletihinda natukene langetada.

          Kommentaar


            200 krooni on ka juba palju? Pole võimalik.

            Kommentaar


              Algselt postitas marrrtin Vaata postitust
              200 krooni on ka juba palju? Pole võimalik.
              Paljud ei mõtle nii...
              ZIMBABWE IS A BEAUTIFUL COUNTRY...

              Kommentaar


                200 krooni ei ole palju fänni jaoks, aga suvalise möödjua jaoks küll. Aga kui me tahame rohkem rahvast statale, siis me peame nende peale ka mõtlema.

                Tegelt oleks aeg, et klubid hakkaks aru saama, et 10x100 on sama palju kui 100x10. Et tegelikult oleks ägedam müüa sajale inimesele 10-kroonine pilet kui kümnele inimesele 100-kroonine. Saaks sama piletitulu ja statale rohkem rahvast ja mõnusama atmosfääri.

                Kommentaar


                  Algselt postitas marrrtin Vaata postitust
                  200 krooni on ka juba palju? Pole võimalik.
                  peale Brasiilia mängu on küll...

                  Kommentaar


                    Galatasaray eest oleksin valmis julgelt 200 välja laduma,aga kahjuks ei saa mängule minna teistel põhjustel. Seega olge üldse õnnelikud,et saate siukest vastast näha

                    Aga printsiibis on päris kõva asi see, mida Levadia on viimastel aastatel teinud/toonud:
                    Belgradi Zvezda, Wisla, Twente, Newcastle, Galatasaray - siuksed satsid Eestisse toonud - väga väga kõva asi!
                    Kahjuks on mul mure,et ilmselt tuleb nüüd kerge mõõn, sest mängijaid müüakse ja osad lõpetavad : Andrejev,Kink, Nahk ilmselt varsti lõpetab, Lemsalu lõpetas jne. Usun, et Levadia trump on olnud kokku mänginud sats. Okei,see hooaeg on uuendusi olnud ning siiralt loodan, et hea tase püsib.
                    Tuleb lihtsalt Ivanovil,Morozovil,Tenistel ja teistel võtta suurem koorem enda peale.

                    Kommentaar


                      Kui on liiga palju, siis ei pea ju minema.
                      Mõni ostaks muidugi parema meelega selle raha eest nädalavahetusel 3 pudelit Laua Viina ja mõned Saaremaa X id. Saavad kindlasti suurema elamuse kui Gala mängult.
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Rein Vaata postitust
                        Kui on liiga palju, siis ei pea ju minema.
                        Just. Ei näe, et mängule minek kohustuslikuks tehtud oleks.
                        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                        Kommentaar


                          Väike etteheide vast oleks selle koha pealt, et lastele pole soodsamat piletit.
                          Õpilastele võiks olla otsatribüünile sott ja küljele 150.

                          Ise plaanin kohal olla!
                          Joga Bonito!!!

                          Kommentaar


                            Ennustan Levadiale suurt pakki Türgis ja see tibla Nahk võiks ennast natuke vaos hoida,see mis pärast mängu Tuleviku nõrgemasoo fanni suunas käeliigutus allapool oma põlve, pole nagu profi jalgpallurile kohane,aga saame aru tegemist on ju tiblaga.Edu!!!
                            Olen see kes olen

                            Kommentaar


                              Sorri, mitte m-igi ei saanud aru.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                                Sorri, mitte m-igi ei saanud aru.
                                Ise ei saanud ka aaru, mis Nahk tegi Tuleviku vastu? Täna või?

                                Kahjuks täna Levadia kaotas 2 punkte, see ei ole hea, aga mängijad on väga väsinud pärast Champions League... Ja juba 20 on mäng Gala vastu, koosseis täna polnud kõige tugevam.
                                Aga Tuleviku staadion on väga hea 5+, ainult kohtunik oli täna täitsa jobu
                                FCLT.EU
                                ----------------------------------------------------------------------
                                Pride of Tallinn - Levadia Football Club ™

                                Kommentaar

                                Working...
                                X