320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
    Alarikh, vaatasin teise teema all , et oled mitut korda nimetanud Flora fänne "kaktusteks." Tekkis lihtsalt huvi, et millest selline väljend? Ei ole tänapäeva slängiga eriti kursis.
    No mina mäletan seda veel Lantana ajast. Võimalik et oli kasutusel ka varem, sest kui hakkas kujunema Pohlaku poolt rakendatud "Flora süsteemi" monopol Eesti jalgpallile oligi nii et parimate iseseisvate klubide (Norma, Tevalte, Lantana, Sadam) toetajäid oli vähem kui neid kes toetasid need klubid põhimõtteliselt ainult sellepärast et vihkasid Pohlaku omavoli Eesti jalgpallis ja järelikult Florat. Tol ajal paljud irvitasid Flora mängustiili üle (nn. löö-jookse strateegia) ja nii sündisidki hüüdnimed nagu näiteks "puujalad", "kaktused" jne. Praegu palju on muutunud, aga nagu näha on, "kaktus" jäi ellu.

    Kommentaar


      Ma olen ilmselt väheinformeeritud, aga hüüdnime "kaktus" olen kuulnud/näinud vaid foorumis sinu klahvikombinatsiooni läbi. Kui elus see "kaktus" ikkagi on?
      I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

      Kommentaar


        Algselt postitas dareth Vaata postitust
        Ma olen ilmselt väheinformeeritud, aga hüüdnime "kaktus" olen kuulnud/näinud vaid foorumis sinu klahvikombinatsiooni läbi. Kui elus see "kaktus" ikkagi on?
        No ikka on. Siin foorumis ainult eriti ei kasutata. Nii ametlikult nagu Roosad Pantrid ei kasutata. Levadia fännid kasutavad päris palju.

        Kommentaar


          kaktustest, isegi Rootsi Kunn isiklikult tunnistab, et sedasi võiks mängijaid kutsuda:P

          selline post ka siis http://foorum.soccernet.ee/showpost....5&postcount=43

          ja sellega on lõplikult ümber lükaud väide nagu ainult Alarikh väljendit "kaktused" kasutaks.
          BVB - Vaprus

          Kommentaar


            selge, tänud viidete eest
            I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

            Kommentaar


              Täna ERRi spordiportaalis intervjuu kolmikute Puridega!

              algus siis ERRi spordiportaalis kell 15:00 Viimane aeg küsimused teele panna

              Kommentaar


                Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                Täna ERRi spordiportaalis intervjuu kolmikute Puridega!

                algus siis ERRi spordiportaalis kell 15:00 Viimane aeg küsimused teele panna

                http://sport.err.ee/index.php?0598149
                Juba algas...
                FCLT.EU
                ----------------------------------------------------------------------
                Pride of Tallinn - Levadia Football Club ™

                Kommentaar


                  Hommik!

                  Jäädvustan ajaloohuvlistele. Hetkel kui Vitali Leitan lõi tõenäoliselt käimasoleva liigahooaja ühe ilusaima värava , sain mina sõnumi, et piiks-piiks "ma läksin laevale"
                  Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
                  "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

                  Kommentaar


                    Homme on väga tähtis derby, näitame kaktustele, kus on nende koht
                    FCLT.EU
                    ----------------------------------------------------------------------
                    Pride of Tallinn - Levadia Football Club ™

                    Kommentaar


                      Algselt postitas North Vaata postitust
                      Homme on väga tähtis derby, näitame kaktustele, kus on nende koht
                      Eks meie koht on seal kus hooaja lõpuks tabelis oleme

                      Kommentaar


                        ehk kuskil nii 3-5 koht?

                        Kommentaar


                          Ei ole suurim Flora fänn aga enne Transi võiks küll koha kindlustada.

                          Kommentaar


                            Päris hea seis, ei tea kas Flora järgi jõuab
                            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                            Kommentaar


                              Mnjaa, Levadiale pole eestis ikka vastast..51 järjestikune kaotuseta mäng siis..
                              Ela ja tunne, et elad
                              see on kõige lihtsam
                              filosoofia, mis toimib
                              sule silmad ära vaata
                              tagasi, hinga sügavalt ja
                              hüppa üle iseenda varju
                              tule koos minuga.

                              Kommentaar


                                Neemelo oli täna täitsa vunts, töötas pallile ilusti vastu, sai kõrged pallid kätte, lõpuks muidugi väsis aga muidu tundub et maha kanda meest veel ei saa.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X