320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Ramm Vaata postitust
    :
    No siin ongi klubi tegemata töö,eks Prins andis aru ja hakkas kellegi varba peale lööma...
    See ongi Prinsi ENDA tegemata töö.

    Kommentaar


      Algselt postitas budulojus Vaata postitust
      Sillamäe Kalev saab siis endale vähemalt asjaliku peatreeneri.Hetkel muud klubi küll ei näe kus Prins jätkata võiks
      Ma ei ütleks ,et Prins väga asjalik peatreener oleks. Mitte ,et halb aga vähemalt Eesti esikolmikusse või isegi esiviisikusse ma teda ei arvaks. Nii ,et loogiliselt on tema koht kusagil esiliigas. Pushtovi saabumisega aga hakkavad klubis veelgi süvenema teatud tendentsid.
      Prints vana mängijana ei kujunenud selliseks isiksuseks nagu Tramo Rüütli.
      FCF Forever

      Kommentaar


        Hmm, rootsi kunn, äkki valgustaksid meid mis teatud tendentsid puštovi saabumine kaasa toob ? Oleks väga huvitatud ning kes on Tramo Rüütli ?

        Kommentaar


          Algselt postitas tartanjan96 Vaata postitust
          Oleks väga huvitatud ning kes on Tramo Rüütli ?
          Tarmo Rüütli kuri kaksivend dooh!

          Kommentaar


            Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
            Ma ei ütleks ,et Prins väga asjalik peatreener oleks. Mitte ,et halb aga vähemalt Eesti esikolmikusse või isegi esiviisikusse ma teda ei arvaks. Nii ,et loogiliselt on tema koht kusagil esiliigas. Pushtovi saabumisega aga hakkavad klubis veelgi süvenema teatud tendentsid.
            Prints vana mängijana ei kujunenud selliseks isiksuseks nagu Tramo Rüütli.
            See, et Tarmo mingi isiksus on ei tahenda, et ta nuud Prinsist parem peatreener oleks.

            Kommentaar


              Algselt postitas Nohik Vaata postitust
              See, et Tarmo mingi isiksus on ei tahenda, et ta nuud Prinsist parem peatreener oleks.
              rüütli oli prinsile kogu satsi ette valmistanud ning ta lihtsalt vabastas prinsile pingi peal koha.
              forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

              Kommentaar


                Jäägu igaühele oma arvamus aga minu arvamus on see ,et Prins on rohkem väljaku ääres lõugav abitreener. Eks tal ole oma stiil ,kuidas mehi juhendada aga sellist karjumist mina juhendamiseks ei pea..
                Pushtoviga kaasneb kindlasti meeskonna suurem venestamine ehk siis eesti keelsest keskonnast enam mängijaid juurde ei otsita .
                Ei maksa seda kullana võtta ,kuna tegemist on minu isikliku arvamusega nagu ma juba eelnevalt ka mainisin.
                FCF Forever

                Kommentaar


                  Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                  Jäägu igaühele oma arvamus aga minu arvamus on see ,et Prins on rohkem väljaku ääres lõugav abitreener. Eks tal ole oma stiil ,kuidas mehi juhendada aga sellist karjumist mina juhendamiseks ei pea..
                  Pushtoviga kaasneb kindlasti meeskonna suurem venestamine ehk siis eesti keelsest keskonnast enam mängijaid juurde ei otsita .
                  Ei maksa seda kullana võtta ,kuna tegemist on minu isikliku arvamusega nagu ma juba eelnevalt ka mainisin.
                  Pakun,et järgmisel hooajal on Levadial juba uus mees ametis
                  Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                  Ott Järvela

                  Kommentaar


                    Mille alusel te siin Prinsi maha teete? Olgem ausad, tegelikult te ju ei tea tema treeningmeetoditest ja taktika panemise oskustest kuigi palju.
                    See, et Prins on meediaga suheldes selline tagasihoidlik on ei tee teda kindlasti halvemaks "isiksuseks" kui Rüütli. Pigem jättis Rüütli sellise imeliku mulje kui kogu mängu jooksul ei tekkinud tal kordagi soovi oma mängijatele mingeid instruktsioone jagada. Kas tõesti oli alati kõik nii korras platsil?

                    Ärge unustage ka seda, et Rüütli peatreeneri oleku ajal olid rahalised võimalused ikkagi palju paremad. Enne hooaega käidi välismaal laagris meeskonnavaimu tugevdamas, head preemiad(praegust olukorda ei tea), tugevam meeskond jne. Kõige selle puudumine on ju selgelt viimaseid hooaegasid mõjutanud.

                    Rootsi Kunn, palun nimeta need viis eestlasest treenerit, kes potensiaalselt on Igorist paremad?

                    Minu poolt Prinsile igatahes tänud tehtud töö eest ja loodetavasti tuleb meediasse antud käigust ka midagi täpsustavat.
                    Joga Bonito!!!

                    Kommentaar


                      Mulle isiklikult Rüütli ei meeldi, ei pea teda mingiks suureks geeniuseks. Tema taktikalisi valikuid sai näha kui ta oli Flora peatreener, pidev eksperiment koosseisuga ja meeste nagu malenuppude ümber tõstmine erinevates mängudes. Võttis ikka kukalt sügama küll.

                      Ja lõpuks kajastus see hooaja lõppedes kui Flora jäi medalita.

                      Prins pole samuti kindlasti mingi geenius (kes üldse on?), aga kuidagi stabiilsem ja riskivabam on küll oma valikutes.

                      Edit: Mis puutub väljaku ääres karjumisse või vaikimisse, siis see pole kummalgi juhul ühegi treeneri paremuse mõõdupuuks.
                      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                      Kommentaar


                        Mitu aastat on olnud Prins peatreener?

                        Ma arvan (vähemalt enda kohta ütlen nii) et on väga vara teha mingeid suuri järeldusi Prinsi juhendamise oskustest sest ta lihtsalt ei ole veel piisavalt kaua treener olnud. Kui ta nüüd lähiaastatel leiab endale uue tööotsa ning seal siis paar aastat on juhendanud...siis juba saab täiesti arvestatavel tasemel hinnata, kui hea treener ta on

                        Täpselt samal põhjusel ei saa Prinsi võrrelda ka Tarmo Rüütliga. Või noh.. kui tahate võrrelda siis võtame Rüütli tulemused ja need on juba päris head!!!

                        OK, mu jutu point pole üldse mitte Prinsi maha teha, vastupidi, loodan väga, et eestlastel üks hea treener juures. Aga väidan, et vara on veel öelda, kas ta on hea

                        Loodan, et keegi nüüd haiget ei saanud

                        Kommentaar


                          Algselt postitas daywalker Vaata postitust
                          Pigem jättis Rüütli sellise imeliku mulje kui kogu mängu jooksul ei tekkinud tal kordagi soovi oma mängijatele mingeid instruktsioone jagada. Kas tõesti oli alati kõik nii korras platsil?
                          Juba noortele treeneritele õpetatakse, et enamus tööst tuleb teha treeningutel ja mängude aeg tuleb vaid natuke täpsustada. Nii ka ei saa, et trennis teed 2 sööduharjutust ja taktikat hakkad alles mängu ajal karjuma. Kõik tuleb enne ära teha ja oma töö vilju mängupäeval nautida. See muidugi ei tähenda, et terve mäng tuleb istuda naeratusega pingil, kui tappa saadakse, aga siis on juba hilja drastilisi muudatusi teha.
                          “We all feel that hunger in football. With Cruyff, it was different. He deepened and changed the hunger so you became conscious of why you are getting better.”

                          Kommentaar


                            Et siis varsti tandem Rüütli - Prins koondisega vilju noppimas
                            299195

                            Kommentaar


                              Levadia vajab lisaaega, et saada jagu (KUI saab) Tallinna Kalevist?!
                              Noo tere здразте!

                              Kommentaar


                                Puštovilt tõotab kena debüüt olema

                                Kui Levadia täna kaotab, kas pärast esimest mängu ootab juba vallandamine?

                                Levadia kümnekesi kah, oi kui tore oleks kui Kalev võidaks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X