320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • atleticomadrid
    replied
    Massive boost meeskonnale ja loodetavasti avab uuesti tiitliheitluse, mis kolmapäevase näopeksu tulemusel kõva hoobi sai.
    Tiitel on auasi ja siinkohal võttis Levadia küll õige magusa revanši.

    Leave a comment:


  • $$$
    replied
    Mida värav WOWOWOW

    Leave a comment:


  • kaala
    replied
    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Siinkohal võtan küll hetke ja kiidan Kangurit, Taeli ja kogu Soccerneti selle piilukaamera video eest. Väga vinge töö ja keep going for real!
    +1

    See oli üks parimaid (lisaks Betsafe podcastile) asju Eesti jalgpallis viimaste aastate jooksul

    link kah: https://www.youtube.com/watch?v=5TtR4ZnxYPE

    Leave a comment:


  • Nasfal
    replied
    Siinkohal võtan küll hetke ja kiidan Kangurit, Taeli ja kogu Soccerneti selle piilukaamera video eest. Väga vinge töö ja keep going for real!

    Leave a comment:


  • oysters
    replied
    Mingi hetk kahtlemata ka Legion võtab esinelikult punkte - korduvalt väga lähedal olnud.

    Leave a comment:


  • Kevv92
    replied
    Ka sellega nõus, aga Paide ju kaotab, kaotas ka Flora Tulevikule punkte jne. Päris huvitav hooaeg on käimas.

    Leave a comment:


  • Vask
    replied
    Levadia on küll otsestele konkurentidele kaotanud, aga sellise koosseisuga ma oleks üllatunud, kui nad mõne punkti tabeli teise poole satsidele kaotaksid.

    Leave a comment:


  • Kevv92
    replied
    Jep, olen nõus, et leval kaitses kärisenud ja üle 10 mängu üks anomaalia mäng sisse tuleb, aga samas ollakse Paidest 4 ees, kellel näitaja ka Florast tunduvalt parem, lihtsalt punkte kaotavad x kohtades. Levadia kaotanud ainult top 3 satsidele, sealt ilmselt tuleb ka vahe Paidega hooaja lõpus. Ja no kui Flora siin Tulevikul või kellelgi veel 3 laseb lüüa, siis neil ka ikka tuleb mitmeid eksimusi sisse. Põnev igatahes. Ja mis üleval toodud statistikasse puutub, siis praegu isegi Floral raske näiteks 17 või 19 värava peale jääda hooajal, seda ei juhtu.

    Leave a comment:


  • Solskjær
    replied
    Algselt postitas Kevv92 Vaata postitust
    Levadia esimene poolaeg kohutav, peavad taaskord järeldused tegema, mida teevad ka. Kuid ma ei saa aru sellest vingumisest, et aa Levadia laseb palju väravaid ja Flora selgelt parim sats selles osas Eestis.

    Lihtne statistika hetkel.

    Flora 8 mänguga 8 väravat ehk 1.0 mängus.
    Levadial 12 mänguga 16e ehk 1.3 mängus.
    Paidel 12 mänguga 8 ehk 0.75 mängus
    Kaljul 12 mänguga 11 ehk 0.91mängus.

    Isegi Kaljul ja Paidel see näitaja parem. Ja Floral 4 mängu vähem ning kindel see, et nelja mänguga mõne lasevad ka.

    Statistika ei kipu alati klappima väljakul nähtuga. Levadia kaitseliin on läbikäiguhoov.

    Floral on hetkel vormikõver ülespoole ja hetkevormiga ei saaks nad Euroopas hakkama. Flora saab minna, ja ilmselt lähebki, ainult tugevamaks. Levadia puhul ma nii kindel ei ole. Nad lihtsalt ongi kaitses väga kehvad.

    Tiitleid võidetakse kaitsega. Levadial on kolmandik hooajast mängitud. Sellise tempoga lastakse endale hooaja lõpuks 40+ väravat lüüa.

    Tiitlivõitjate lastud väravad viimase 10 aasta jooksul:
    2020 - 17 väravat (29 mänguga)
    2019 - 21 väravat
    2018 - 32 väravat
    2017 - 28 väravat
    2016 - 33 väravat
    2015 - 24 väravat
    2014 - 19 väravat
    2013 - 24 väravat
    2012 - 17 väravat
    2011 - 24 väravat

    Leave a comment:


  • Kevv92
    replied
    Levadia esimene poolaeg kohutav, peavad taaskord järeldused tegema, mida teevad ka. Kuid ma ei saa aru sellest vingumisest, et aa Levadia laseb palju väravaid ja Flora selgelt parim sats selles osas Eestis.

    Lihtne statistika hetkel.

    Flora 8 mänguga 8 väravat ehk 1.0 mängus.
    Levadial 12 mänguga 16e ehk 1.3 mängus.
    Paidel 12 mänguga 8 ehk 0.75 mängus
    Kaljul 12 mänguga 11 ehk 0.91mängus.

    Isegi Kaljul ja Paidel see näitaja parem. Ja Floral 4 mängu vähem ning kindel see, et nelja mänguga mõne lasevad ka.

    Leave a comment:


  • atleticomadrid
    replied
    Algselt postitas ltltl Vaata postitust
    Millisele Sergeile siin head paranemist sooviti?
    Keegi fänn.

    Leave a comment:


  • ltltl
    replied
    Millisele Sergeile siin head paranemist sooviti?

    Leave a comment:


  • MRH
    replied
    Kas Savic inglist ei räägi? Või Süvari? Suht puine vene keel kummaltki poolt just ETV2 pealt.

    Leave a comment:


  • fcfloraforever
    replied
    🤫🤫🤫☎️📞☎️

    Leave a comment:


  • Nasfal
    replied
    Nagu eriti kurb on see, et ma tahaks Levadiat kaitsta ja Florat rünnata, aga no kui nii sitalt mängitakse, siis pean isegi mina käed üles tõstma ja ütlema, et Flora väärib 100% antud võitu.

    Lepistu kolmese kaitseliiniga madalal ja Antonov äärekaitses jne lõpetage ära see asi on eos juba täielik farss...

    Leave a comment:

Working...
X