320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ööö Vaata postitust
    sina ju peaksid hõiskama oma pseudoga hetkel,või olred nii sitt vend ,et nüüd on kaputt!Äkki peaks pseuudot vahetama!
    Härra Tõnis Mägi, äkki see hoopis Daniil Ratnikovi auks võetud? Või Eduardi ?

    Kommentaar


      Ja Pareiko saadeti mingite krüsamteenioega täna minema.Suht lahjana tundus se hüvastijätmine hretkel aga noh eks nii see meie elu on hetkel.Aga nagu nats sümboolne.Estonia air ja Pareiko "the END!

      Kommentaar


        Ja ma ei saa aru, kui sa ei tee TÕNIS MÄE,kes n minu väga hea tutav ja minu vahet siis sa oled nagu suht kohtlane või mis?

        Kommentaar


          No lõpeta ära, Tõnis!
          1.jpg
          Kõik me teame et sina oled sina....

          Kommentaar


            No kurat miks sa siis kisud siia kommidesse T. Mäge,kes juhtumisi ongi minu hea tutav.Eesti on nii sitaks väike,et sa pead tihti vastutma mida sülg sühu toob või mis?

            Kommentaar


              Nädalavahetus jätab kommentaariumile oma jälje

              Kommentaar


                Algselt postitas ööö Vaata postitust
                Aga õhtuleht,delfi ja teised tublid ajakirjanikud.Nats võiks nagu mõelda,et üks tubli eestistumas itaalia-eesti jalgpalli ajakirjanik on teist nagu 2-3 päevajagu ees oma uudistega.
                +5 ....

                Kommentaar


                  Algselt postitas ööö Vaata postitust
                  No kurat miks sa siis kisud siia kommidesse T. Mäge,kes juhtumisi ongi minu hea tutav.Eesti on nii sitaks väike,et sa pead tihti vastutma mida sülg sühu toob või mis?

                  Klassikuid tsiteerides: uuuu jaaa ma leian su heidi ma leian

                  Aga ma nägin Teid hr TM eile Kadriorus.......

                  Kommentaar


                    Hr. pseudo Ratnikov on seekord eksiteele sattunud, mis viib rappa. Lisaks võiksid siiski paluda erakorralist nimevahetust.

                    Kommentaar


                      Ratnikovi intervjuu järgi ootab Levadiat suur noorenduskuur.

                      Kommentaar


                        infokildude kohaselt jäämas: Luts (kui välismaale ei lähe), Laitinen, Teever (kui karjääri ei lõpeta), Kruglov (onu V lemmik), Pikker, Artjunin, Subbotin, Peetson, Mutso, Antonov,Marin, Ojamaa (Hindrek), Pikk... Lisaks Tamme ja Saarts

                        Samas peale Roosnupu pole duublist kedagi võtta..... Aga ta oli juba ka esinduse eest platsil käimas....

                        Ah jaa - Ioan "Julm" Jakovlev

                        Kommentaar


                          Algselt postitas urmar Vaata postitust
                          Hr. pseudo Ratnikov on seekord eksiteele sattunud, mis viib rappa. Lisaks võiksid siiski paluda erakorralist nimevahetust.
                          Urmar džän, kusjuures ei ole

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust
                            infokildude kohaselt jäämas: Luts (kui välismaale ei lähe), Laitinen, Teever (kui karjääri ei lõpeta), Kruglov (onu V lemmik), Pikker, Artjunin, Subbotin, Peetson, Mutso, Antonov,Marin, Ojamaa (Hindrek), Pikk... Lisaks Tamme ja Saarts

                            Samas peale Roosnupu pole duublist kedagi võtta..... Aga ta oli juba ka esinduse eest platsil käimas....

                            Ah jaa - Ioan "Julm" Jakovlev
                            Vaatasin nimekirja, Raudsepp ka lahkumas või unustasid tema ära.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas urmar Vaata postitust
                              Vaatasin nimekirja, Raudsepp ka lahkumas või unustasid tema ära.
                              Ajateenistus...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Angelo Nerazzurro Vaata postitust
                                Ajateenistus...
                                eksid, siis peaks Antonov ka puuduma nimekirjast.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X