320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kusagile mujale ei osanud seda infot üles panna - endise Levadia mängija Nikita Andrejevi värav Venemaa teise divisjoni kesktsoonis septembrikuu viie parema hulgas:
    Все для ставок на Вторую лигу Дивизион А по футболу 2023/24 ⚽️ прогнозы экспертов ❱ лучшие коэффициенты ❱ расписание игр ❱ турнирная таблица Второй лиги А.

    Kommentaar


      keegi oskab mingit loogilist põhjendust ka tuua, miks viimaste väheste ilusate ilmade ajal publik Kadrioru päikseliselt tribüünilt sinna kõleda varjualuse trimka alla aetakse? Selle pressijutu võib korraldustiim endale sisse istuda, pressist pole haisugi seal.

      Kommentaar


        Algselt postitas Rzn. Vaata postitust
        keegi oskab mingit loogilist põhjendust ka tuua, miks viimaste väheste ilusate ilmade ajal publik Kadrioru päikseliselt tribüünilt sinna kõleda varjualuse trimka alla aetakse? Selle pressijutu võib korraldustiim endale sisse istuda, pressist pole haisugi seal.
        Sest Levadiat ei huvita pealtvaatajad ning pealtvaatajaid ei huvita Levadia. Aga eks selle eesmärgiks on, et rahvas oleks ühes kohas ning saaks kokku hoida turvatöötajate pealt.

        Kommentaar


          Tundub, et lisaks Kaljule on küsimus õhus ka Levadias, kes järgmiseks peatreeneriks saab. Euroopas täielik põrumine, meistritiitlita, karikast väljas materjaliga, mis oli viimaste aastate parim, nagu ka Kristal ise tunnistas.

          Kommentaar


            Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
            Tundub, et lisaks Kaljule on küsimus õhus ka Levadias, kes järgmiseks peatreeneriks saab. Euroopas täielik põrumine, meistritiitlita, karikast väljas materjaliga, mis oli viimaste aastate parim, nagu ka Kristal ise tunnistas.
            Rüütli Tarts.

            Kommentaar


              «Kohtunikud peaksid väravavahialas kaitsma väravavahti, mitte ründajat. Igal pool, kus ma mänginud olen, käivad asjad nii. Eestis millegipärast sellist joont ei järgita,» kommenteeris pettunud Sergei Pareiko laupäeval toimunud Levadia ja Flora mängu. 43. mänguminutil Flora poolkaitsja Andre Frolovi suunas tehtud löögiliigutuse eest saadud punane kaart lõpetas Pareiko klubikarjääri. Legendi viimane esitus sai kurva lõpu ja Flora teenis Levadia üle 2:0 võidu.


              Artikli lõppu saaks?

              Kommentaar


                Levadia 2016 algab ka nüüd, sest uus treener on juba valitud! (EKSLUSIIVNE)

                Kommentaar


                  Oleks võinud lasta siiski Kristallil rahulikult hooaeg lõpetada, aga nüüd siis suureneb vabade treenerite klubi: Rüütli (juba pigem ajalukku kuuluv), Prins, Kristal, Zelinski (pole küll peatreener, vaid lihtsalt vaba treener).

                  Kommentaar


                    Algselt postitas optiums Vaata postitust
                    Oleks võinud lasta siiski Kristallil rahulikult hooaeg lõpetada, aga nüüd siis suureneb vabade treenerite klubi: Rüütli (juba pigem ajalukku kuuluv), Prins, Kristal, Zelinski (pole küll peatreener, vaid lihtsalt vaba treener).
                    Mul on kahju Markole, kokkuvõtes süümpatne inimene ja osav treener, aga ta ise teab et see on jalgpall: kui tulemused pole, treener maksab. Pärast UCL välja langemine, tiitel oli kohustulik ja isegi sellega ei tea kui oleks jätkanud ametis.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Angelo Nerazzurro Vaata postitust
                      Mul on kahju Markole, kokkuvõtes süümpatne inimene ja osav treener, aga ta ise teab et see on jalgpall: kui tulemused pole, treener maksab. Pärast UCL välja langemine, tiitel oli kohustulik ja isegi sellega ei tea kui oleks jätkanud ametis.
                      Nojah, vaadates Flora ja Levadia koosseise, siis oli ebaõnnestumine ikka kapitaalne. Ajal kui Florast lahkusid Logua ja Jääger ning uuesti sai viga Prosa ja ka Alliku, sel ajal või varem tulid Levadiaśse lisaks Kink, Artjunin, Subbotin.

                      See, et sellele järgnes Flora võiduseeria kõigi vastu, see on lihtsalt hämmastav!

                      Kommentaar


                        Nojah, selge see, et Levadia esialgu seda ei kinnita, aga kui info peaks valeks osutuma, siis võiksid lõplikult reakommijaks hakata, sest need pidevad kohtunikesüüdistamise ämbrid on tüütavad.

                        PS: olen kuulnud, et Levada on õhtustanud paljudega, sealhulgas Francev ja ka oops Pohlak.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas optiums Vaata postitust
                          Nojah, selge see, et Levadia esialgu seda ei kinnita, aga kui info peaks valeks osutuma, siis võiksid lõplikult reakommijaks hakata, sest need pidevad kohtunikesüüdistamise ämbrid on tüütavad.

                          PS: olen kuulnud, et Levada on õhtustanud paljudega, sealhulgas Francev ja ka oops Pohlak.
                          Ära muretse, ei ole.
                          Kritiika kohtuniku vastu on normaalne, normaalses jalgpalliriigis. Aga kui mainid Pohlak, siis pole midagi normaalne siin vist...
                          Viktor juba ammu on oma sõdakirves maha pannud.

                          Kommentaar


                            Kas Zelinski sai koos Kristaliga kinga?
                            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                              Kas Zelinski sai koos Kristaliga kinga?
                              Ma poleks uneski julgenud Ratnikovi nime välja pakkuda. Ma olekski eeldanud, et Zelinski saab Kristali varjust oma võimaluse.
                              "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                              Kommentaar


                                Ratnikovi nähti lihtsalt koos Levadaga ja tehti kohe kaugeleulatuvad järeldused.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X