320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    minu arvutused näiteavad, et FC Levadia on juba meister! Kui ma ei eksi palju õnne, tore hooaeg oli, järgmist ootaks võimsamat, eriti euro osas.

    Kommentaar


      Algselt postitas vasiliki Vaata postitust
      minu arvutused näiteavad, et FC Levadia on juba meister! Kui ma ei eksi palju õnne, tore hooaeg oli, järgmist ootaks võimsamat, eriti euro osas.
      Ühte punkti siiski peaks veel vaja olema.
      FC Flora

      Kommentaar


        Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
        Ühte punkti siiski peaks veel vaja olema.
        mingi üliteoreetiline võimalus sillamäel on vist,et võrdsete punktide juures meistriks tulla, aga reaalselt võib levadia 5 viimast mängu kaotada ja on ikka meister.

        Kommentaar


          Levadia ei võtnud tiitli kindlustamise matšile kaasa Sander Puri, kellel oli suur roll tiitli saamises.Häbi neil olgu!

          Kommentaar


            Eks ta kaasa ikka võeti, ainult koosseisus pole.

            Kommentaar


              Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
              Eks ta kaasa ikka võeti, ainult koosseisus pole.
              Nojah seda tahtsingi öelda, mees kes on neid aidanud palju jäetakse koosseisust ka siis välja kui on tiitli suhtes viimane mäng.

              Kommentaar


                Algselt postitas salajane33 Vaata postitust
                Levadia ei võtnud tiitli kindlustamise matšile kaasa Sander Puri, kellel oli suur roll tiitli saamises.Häbi neil olgu!
                Sandril on hetkel teised asjad päevakorras. Kes teab, see teab!

                Kommentaar


                  Aitähh suurepärasele meeskonnale !

                  Kommentaar


                    Palju õnne tiitlivõitjatele Nõmme Kalju poolt!!!
                    Järgmine nädal siis on au teie rekord kaotusteta seeria lõpetada meil:P (soovime vähemalt seda).

                    Kommentaar


                      Aitähhhhhhhhh, Levadia pallurid, Tartukad külalislahkuse eest, bussijuht kannatuse eest.

                      Ausalt, see oli ilus. Okei, keegi meist oli nats liiga "aktiivne", aga üldiselt, oli väga meeldiv olla Tartus.

                      Tänud igaühele kes külastas mängu - kes oli miega, kes oli meie vastu..... au ja kiitus ka Levadia fännide ainukese hääää penaltilööjale

                      Jessss, me oleme jälle meistrid!!!!

                      Veeel üks õlu - ja magama!

                      Kommentaar


                        Kas nägin õigesti,et teiega olis Tartus Maardu Ultras Group?
                        :O
                        sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

                        Kommentaar


                          Ubi Hrvata da Siptar nema Brata!

                          Levaaadia Maardu!!! Ultrad olid koos)

                          С победой, епт) Мы чемпионы, а они...))

                          Kommentaar


                            täpselt õige aeg pea mulla alt välja võtta, feim on laes
                            I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                            Kommentaar


                              seljuhul hakkavad probleemid pihta jälle levadiaga
                              sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

                              Kommentaar


                                Nüüd sooviks veel seda, et Levadia mängiks teisipäeval Balti Liigas parimate mängijatega ja liiguks edasi järgmisesse ringi. Kuna järgmine ring on alles aprillis, ei tahaks jälle kuulda, et peatreener annab Balti Liiga mängudes põhimeestele puhkust

                                Kommentaar

                                Working...
                                X