320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Nohik Vaata postitust
    Monele inimesle ei meeldi kui nende korval suitsetatakse. Näiteks minu tüdruk ei läheks nii ühelegi mängule kusalgi.
    Võib-olla on asi selles, et su tüdruk ei julge sinuga käia sellistes kohtades kus suitsetatakse. Kasutajanime järgi pole sul sellistesse kohtadesse muidugi asja ka ju. See on muidugi puhas spekulatsioon, sest ei tunne ma sind, ega su tüdrukut.

    Suitsuvaba Eesti nimel,
    Piksenool
    Algselt postitas alehis
    "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
    Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

    Kommentaar


      Algselt postitas Piksenool Vaata postitust
      Võib-olla on asi selles, et su tüdruk ei julge sinuga käia sellistes kohtades kus suitsetatakse. Kasutajanime järgi pole sul sellistesse kohtadesse muidugi asja ka ju. See on muidugi puhas spekulatsioon, sest ei tunne ma sind, ega su tüdrukut.

      Suitsuvaba Eesti nimel,
      Piksenool
      Ole nüüd natukne viisakam,mulle ka näiteks ei meeldiks,kui tribüünil istudes keegi mu kõrva suitsetaks,sest olegem ausad suitsu hais on väga rõve.

      Kommentaar


        Algselt postitas Katzuu Vaata postitust
        Ole nüüd natukne viisakam,mulle ka näiteks ei meeldiks,kui tribüünil istudes keegi mu kõrva suitsetaks,sest olegem ausad suitsu hais on väga rõve.
        Ma kirjutasingi, et suitsuvaba Eesti nimel. Mulle ka suitsetamine ei istu. Aga selles osas kus alkoholi ei tarbita ei tehta ju ka tavaliselt suitsu. Ja staadionil haihtub suitsuhais kiiresti õhku. Väikeste laste kõrval peaks muidugi vältima suitsetamist. Aga Nohiku pruutide pärast ei peaks küll ära keelama.
        Algselt postitas alehis
        "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
        Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

        Kommentaar


          Algselt postitas Piksenool Vaata postitust
          Võib-olla on asi selles, et su tüdruk ei julge sinuga käia sellistes kohtades kus suitsetatakse. Kasutajanime järgi pole sul sellistesse kohtadesse muidugi asja ka ju. See on muidugi puhas spekulatsioon, sest ei tunne ma sind, ega su tüdrukut.

          Suitsuvaba Eesti nimel,
          Piksenool
          Esimene normaalne postitus kasutajalt Piksenool

          Kommentaar


            Minuarust on kõik Piksenoole postitused väga kvaliteetsed.. etemad kõvasti, kui mingi "kurb" postitused, mis pole naljakad isegi.

            Aga suitsetamine on tõesti rõve tribüünil. Ma ei taha küll vinguda, aga kui ikka suur rahvas on ümber siis võiks veidi eemale minna suitsetama, ma ei kannata näiteks üldse suitsulõhna ja parimatel päevadel võin oma lõunased söögid ka välja ajada ..

            Kommentaar


              Algselt postitas erxu Vaata postitust
              Minuarust on kõik Piksenoole postitused väga kvaliteetsed.. etemad kõvasti, kui mingi "kurb" postitused, mis pole naljakad isegi.

              Aga suitsetamine on tõesti rõve tribüünil. Ma ei taha küll vinguda, aga kui ikka suur rahvas on ümber siis võiks veidi eemale minna suitsetama, ma ei kannata näiteks üldse suitsulõhna ja parimatel päevadel võin oma lõunased söögid ka välja ajada ..
              tegelikult sellel teemal olen isegi nõus sinuga, suitsetajad peaksidki olema eraldatud ning 45 minutit kannatab iga üks ilma olla, kui ei suudeta siis ma ei kujuta ette mitu pakki päevas Eesti jalkafännid tõmbavad, võite omad arvutused ise teha kui ööpäevas on 24 tundi( millest umbes 8-10 magatakse) pakis 20 suitsu ning 45 minuti sees peab mitu korda suitsetama...

              Sorry OT, aga midagi lampi teemasse ka siis, ma arvan, et Neemelo siirdub peale seda hooaega tagasi välismaale, enam-vähem cv olemas pluss praegu hea hooaeg, kui euro mängudes ta ei põru siis taas piiri taha minek.

              Kommentaar


                Kalju - Levadia mängul tegi Levada rahulikult piipu tribkal ja keegi midagi ei öelnud.

                Kommentaar


                  No tubakas on narko asi ju, ja on arusaadav et kedagi sõltuvus on nii kange et ei saa kannatada 45 minutit ilma seda. Aga miks keegi kes pole siutsetaja peab hingata seda paska ja siis pärast mängu nautida enda oma riidete tubakahaisu.

                  Niimoodi saab õigustada ükskõik mida, "mul on kehv kõht ja ma lasen kogu aeg peeru, keegile ei meeldi - see on fännide sektor, ja mul on suva"

                  Kommentaar


                    Aga miks keegi kes pole siutsetaja peab hingata seda paska ja siis pärast mängu nautida enda oma riidete tubakahaisu.
                    No on ka vaks vahet, kas ronid mittesuitsetajale nina alla või astud peaaegu tühjal staadionil lihtsalt mõni samm eemale ja suitsetad seal.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                      No on ka vaks vahet, kas ronid mittesuitsetajale nina alla või astud peaaegu tühjal staadionil lihtsalt mõni samm eemale ja suitsetad seal.

                      Just, just.
                      Mulle ei meeldi koledad tüdrukud. Tulevikus paluks nad staadionile saabudes juhatada kohe tualetti ja lukustada sinna. Välja lasta sealt 10 minutit peale lõpuvile kõlamist.
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Õhtuleht – uudised, arvamused ja meelelahutus, lisaks sport, galeriid ja videod.Sõnumid otse elust, veebis, mobiilis ja paberil!


                        Miks mulle tundub et Prinsi jutu näol on tegemist vaid vabandustega mängule mitte põhimehi vedada, a la mehed saavad liiga palju mänge.
                        No kurat ütle siis juba enne hooaega välja et Balti liiga ei koti meid ja keskendume tõsiselt vaid kodustele võistlustele ja euromängudele. Kuigi euromängudeks tuleks valmistuda just pigem läbi lahingute Balti liigas, kus meeskonnad on selgelt tugevamad kui kodused konkurendid.
                        Loogiline et vigaseid mehi pole mõtekas mängitada, aga selle "vaid" 22. mehe registeermisel on ikka mõte ka, vähemalt ei teki võimalust, kus platsil sibivad vaid esiliiga pallurid.

                        Kommentaar


                          iga aasta on levaadiaga sama probleem

                          Kommentaar


                            Sügisel algavast uuest turniirist võiks siis need meeskonnad üldse osavõtust loobuda, kelle mängijad koormustele vastu ei pea? Oleks ausam. Väga hea lüke on tehtud, et vaid põhimeeskonda regatud mängijad võivad osaleda.

                            Kui see turniir muidugi ikka üldse jätkub.

                            Kommentaar


                              Siis võiks formaati seda võrra muuta et osa võtavad ainult oma meistriliiga keskmikud.. või miks ka mitte 4 viimast meeskonda.

                              See tooks raudselt rohkem publikut, kuna flora ja levadia pole kunagi eriti inimesi staadionile saanud, siis pigem arvan kui tulevik või kalju mängib või kui rakvere peaks tõusma ML siis usun et poleks probleemi publiku saamisega ka.
                              Just my opinion

                              Kommentaar


                                Osa peaksid võtma need, kes saavad selle koha ja tahavad seal mängida. Muud poleks vaja muuta. Ja sügisel läheb kindlasti lahti uus turniir.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X