320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    post of the year

    miks sa nende lippu läksid lahti haakima? tegele omade toetamisega parem. ma ei saa seda ka aru, et mis värk selle metallivargusega on. see, et levadia suudab ennast normaalselt ülal pidada ja flora ainut sitta pilpa peal hoiab ei anna õigust mölisemiseks.
    forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

    Kommentaar


      Algselt postitas Vask Vaata postitust
      Uus pealtvaatajate rekord-3250 vaatajat
      Mis kuradi uus rekord?


      edit: meesmuiste juba tõi tõe välja
      INTER ARMA CARITAS

      Kommentaar


        Algselt postitas Even Vaata postitust
        post of the year

        miks sa nende lippu läksid lahti haakima? tegele omade toetamisega parem. ma ei saa seda ka aru, et mis värk selle metallivargusega on. see, et levadia suudab ennast normaalselt ülal pidada ja flora ainut sitta pilpa peal hoiab ei anna õigust mölisemiseks.
        1) Sellepärast, et nad ise ütlesid, et aja meid minema (nad arvasid, et ma ei julge neid minema ajama hakata vaid piirdun sõnadega ja nad on ka foorumis öelnud, et ma ei julge reaalselt midagi teha...ma loodan, et ma ei pea midagi karmimat tegema näitamaks, et ma ei ole "foorumisõdalane"...öeldi, et ainult foorumis julgen midagi teha...aga ma läksin fucking ÜKSINDA maha võtma ja öelgu veel, et ma ei julge midagi tegema minna! Olles enam-vähem seadusekuulekas kuulasin mida ütlevad turvatöötajad ja ma jätsin selle lipu mahavõtmise pooleli kuna muidu oleks staadionilt välja visatud...sorry, et lõpuni ei läinud).
        2) See oli vaheajal mitte keset mängu ja seepärast ei läinud sinna keset mängu kuna vaatasime mängu.
        3) Metallivarguse teema...sama nagu roosade rottide teema.
        4) Mida ma mölisen...ütlesin nii nagu on. See, et Levadia suudab ennast normaalselt üleval pidada ja Flora mitte...see on tingitud sellest kust ja kui palju keegi raha saab...ühel on üks inimene ja teisel on mängijate müük...lihtne. Kui Levadia peaks minema sama teed mis Flora ehk siis mängijate müügilt ennast üleval pidama (peaaegu) siis oleks Levadia sitaks nõrgem ja vaesem (Levada ei toetaks nii nagu praegu ma mõtlen siis).

        Kommentaar


          Algselt postitas ballack Vaata postitust
          1) Sellepärast, et nad ise ütlesid, et aja meid minema.
          kui keegi ütleb, et pane pea ahju, siis sa paned ka?

          Kommentaar


            Algselt postitas ballack Vaata postitust
            1) Mis kuradi tüdrukute taha me peitsime?
            2) Ma tulin ÜKSI teie juurde ja ütlesite, et ajage meid minema ja ma läksin teie lippu lahti haakima ÜKSINDA (ei olnud mingit kuradi karja mu ümber...teised tulid alles siis kui osad teist kaklema tahtsid hakata ja turvad sellepeale reageerisid). Oi jälle tahavad levadikud kakelda või? Kuradi vägivaldsed olete ma vaatan. Järjekordselt tahavad levadia poolehoidjad kakelda.
            3) Kas kurat sa ei mäleta kokkulepet koosolekutelt (EJL kokku kutsutud koosolekud), et koduklubi fännidel on oma kindel koht ja vastas fännidel oma kindel koht??? Sai kurat kokkulepitud vähemalt A. Le Coq Arena ja Kadrioru kohta!!! Kui kurat sa olid mingis narkouimas siis pole meie asi see (alkohaisusi ei tunnetanud seega narkoteema oleks variant)! Mida kurat sa seal koosolekul tegid tahaks küsida???
            4) Kui jälgitakse reegleid, et õllega tribüünile ei saa siis jälgige KÕIKI reegleid mitte valikuliselt ja seekord seda vähemalt tehti. Niigi tehti vihaseks, et absoluutselt õlut ei müüdud...no mis sa tahad...levadikute kodumäng ju...joovad veel peale rekord metallinoosi alajaamadest veel nosu täis ka äkki ja hakkavad kaklema...noh seda nad teha vist tahtsid ka...näha oli...ühel oli mask pähe veel tõmmatud, et nägu ei näeks ja mitmete käitumine oli...njah...teie usaldusväärsus ja käitumisvõime on alla igasugust arvestust nüüdsest.
            Kas sa TÕESTI arvad ei ma hakkan sinuga vaidlema? Ime mentide ja karvase lollipopid, kangelane.

            Kommentaar


              Algselt postitas ballack Vaata postitust
              1)Kuradi vägivaldsed olete ma vaatan.
              Algselt postitas ballack Vaata postitust
              (nad arvasid, et ma ei julge neid minema ajama hakata vaid piirdun sõnadega ja nad on ka foorumis öelnud, et ma ei julge reaalselt midagi teha).
              lipu ära võtmine oleks nad minema ajanud ?
              INTER ARMA CARITAS

              Kommentaar


                Ole kursis viimaste uudistega otse FCI Levadia ametlikult veebisaidilt. Tutvu meeskonna, klubi, eelseisvate mängude ja piletite saadavusega meie kodulehel.


                Ivanov Kreekasse

                Kommentaar


                  Pole varem Levadia fännide kui inimeste kohta midagi halvasti arvanud. Aga eile suutsite ikka sajaga tõestada, et ma siiski peaksin halvasti arvama. Näitasite oma tõelist palet taaskord. Palju õnne, viisakusest pole te küll mitte midagi kuulnud. aga noh, seda ongi teilt palju tahetud nagunii Kui selle eest, et me kahekesi tulime FLORA FÄNNIDE POOLELE mängu vaatama (me isegi ei rääkinud teiega ega öelnud ühtegi asja teie kohta), hakatakse litsideks ja prostituutideks sõimama, siis peab küll mingi ajupuue küljes olema aitäh.
                  FC Lelle! FC Flora! FC Barcelona!

                  Kommentaar


                    mul tekkib selline küsimus et kas eesti liiga mängudel on kunagi olnud üle 1000 pealtvaataja ja seal pole kahe klubi fännide vahel mingit teemat tekkinud?
                    www.netsoccer2.com

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Eleri Vaata postitust
                      siis peab küll mingi ajupuue küljes olema aitäh.
                      Nad ongi ju ajupuudega, levadia-Flora mängul karjuvad rossija-rossija...
                      Miks te seda karjusite? Tahtsite et rossija teile appi tuleb?
                      Üks jopski oli vist suusatamast tulnud

                      Miks väikestele tattidele oli rossija lipp näo peale soditud?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas rainer44 Vaata postitust
                        mul tekkib selline küsimus et kas eesti liiga mängudel on kunagi olnud üle 1000 pealtvaataja ja seal pole kahe klubi fännide vahel mingit teemat tekkinud?
                        Minu mäletamist mööda oli see 1070 pealtvaatajaga mäng küll rahulik



                        .
                        "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                        www.facebook.com/jkkalju

                        Kommentaar


                          Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                          Alarikh, ehk räägid siiski lähemalt?

                          Tribkal koos mazziga vaatasime, et mis krt, et esimesel poolajal on väiksel tribüünil Levadia fännid, teisel poolajal Flora omad. What?
                          Ma lihtsan toon mitu fakti.
                          1) Mängu korraldaja, ehk Levadia ei saanud mitte ühtegi taotlust vms kaktuste käest selle kohta kus nad tahavad seista, seega neil puudus üks kindlaksmääratud koht väiksel tribüünil.
                          2) Meie poisid saabusid sinna esimesena panid asjad-bannerid paika ja me tgelesime seal oma asjadega nagu tavaliselt
                          3) On arusaadav et meie riigis mõned allaarenenud tüdrukud & Co ei tea et mujal jalkamaailmas need idiootid kes otsustavad et seismine vastasfännide eest oma värvides + oma jama lauldes on lahe, kas saavad õppetükki vastasfännidest, või kiiremas korras saavad kinga turvadelt provotseerimise eest. Marko hüsteerikast et "see on meie koht mille kohta otsustati koosolekus" ma ei räägigi.

                          Kokkuvõttes, analoogia igapäevases elus oleks selline: avalikus kohas mingi tüdruk tuleb provotseerima siis kaitsele tuleb tema kutt, kes teab et möliseda võib suht edukalt, sest kui talle kohe näidetakse koht kätte, igalpool on mente / turvasid kes ei saagi aru mis on kogu jama põhjus ja just provokatsioonile vastav inimene saab karmilt karistada.

                          Selline jutt.

                          Kommentaar


                            vene lipud äkki selle pärast, et eestis elab kaks peamist rahvust - eestlased ja venelased ning võib olla seostavad vene rahvusest inimesed, et nende nö esindusklubi eesti klubijalgpallis on levadia. samas võib olla teevad nad seda lihtsalt kellegi närvi ajamiseks.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Jonnipunn Vaata postitust
                              vene lipud äkki selle pärast, et eestis elab kaks peamist rahvust - eestlased ja venelased ning võib olla seostavad vene rahvusest inimesed, et nende nö esindusklubi eesti klubijalgpallis on levadia. samas võib olla teevad nad seda lihtsalt kellegi närvi ajamiseks.
                              mismõttes nagu? nii sita vabandusega ei oleks üldse pidanud lagedale tulema.
                              i don t like u u don t like me

                              Kommentaar


                                võtan sõnad tagasi, kuna ajupuue nagunii takistab osadel asjadest arusaamist aga ilusat õhtut ja järgmisel mängul kohtume erilised tervitused härra Provokatsioonile.
                                FC Lelle! FC Flora! FC Barcelona!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X