320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas tudeng Vaata postitust
    Rumori ristpostitamist tõmmati koomale. Järsku leiad ka ennast edaspidi ainult Premium liiga teemas?
    Kui nii väga häirib videokokkuvõte ja väravad siis võib ka nii teha. Ei näe küll et teemaväline või muus osas mittesobiv oleks, arvestadses et konkreetse klubi mängu videokokkuvõte.

    Kommentaar


      Algselt postitas Defa Vaata postitust
      Kui nii väga häirib videokokkuvõte ja väravad siis võib ka nii teha. Ei näe küll et teemaväline või muus osas mittesobiv oleks, arvestadses et konkreetse klubi mängu videokokkuvõte.
      Kuna kõik Meistriliiga alafoorumi lugejad loevad nagunii kõiki teemasid, siis pole mõtet lihtsalt ühe ja sama sisuga posti kõikjale loopida. Rumori asjad olid ka ju teemakohased, aga lõpuks käis rahva närvidele ikka see, et igaltpoolt vaatas üks ja sama pilt vastu. Olgu siis kõik ühe puuga löödud.

      Kommentaar


        Algselt postitas tudeng Vaata postitust
        Kuna kõik Meistriliiga alafoorumi lugejad loevad nagunii kõiki teemasid, siis pole mõtet lihtsalt ühe ja sama sisuga posti kõikjale loopida. Rumori asjad olid ka ju teemakohased, aga lõpuks käis rahva närvidele ikka see, et igaltpoolt vaatas üks ja sama pilt vastu. Olgu siis kõik ühe puuga löödud.
        Hhmm, saan sinu pointist aru. Ütleks et üldistad natuke ehk, on inimesi, kes toetades ühte klubi teiste klubide alamteemasid foorumis ei taha/viitsi/jõua lugeda, s..t väide et kõik loevad kõike on ülepaisutatud. Lihtsalt sidenotena.

        Kommentaar


          Toetan ka seda mõtet, sellised videod pigem PL üldteema alla - ei viitsi teisi teemasid klõpsida, et näha vaid, et seal sama sisu. On ilmselge, et kes loeb Kalevi teemat, loeb ka üldist PL teemat. Video juurde korralik kirjeldus ka, et hiljem vajadusel otsinguga üles leiaks.
          BVB - Vaprus

          Kommentaar


            Ei, Levadia videod ikkagi Levadia teema alla. Miks? Sest kui keeig vaatab terve foorumi läbi, siis saab ta kõiki videosid vastavalt nende alafoorumile näha ja teised, nagu nt mina, kes vaatavad neid huvitavat teemat, näevad teemakohast videot. Lisaks võib see postitus tekitada arutelu teemakohases alafoorumis (praegune näide pole parim).

            Kommentaar


              Madridi Atletico eilne võit Londoni Chelsea üle mõjutas ka Tallinna Levadia euroteekonda. Võimalike vastaste arv vähenes neljalt kolmele.

              Meistrite liiga poolfinaalidega sai lõplikult selgeks, et järgmise hooaja alagrupiturniirile tiitlikaitsjale broneeritud kohta vaja ei ole, sest mõlemad finalistid, Madridi Atletico ja Madridi Real on Hispaania kõrgliiga tulemuste põhjal endale koha alagrupiturniiril taganud.

              Kommentaar


                Kui näiteks Gibralatari meistritelt lutti saaks, oleks küll päris häbi. Kuid samas seal mängivad tõenäoliselt kõik koondises mängivad kutid?

                Kommentaar


                  Samas kui edasi saaks, tähendaks see ka ju klubile rohkem raha?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas tannn Vaata postitust
                    Samas kui edasi saaks, tähendaks see ka ju klubile rohkem raha?
                    Just nii!

                    Aga jah, San Marino Meister tundub vast kõige lebom ots olevat, samas, Armeenia kui ka Gibraltari tiitlivõitja peaksid vast enam-vähem sama tugevusega olema. Arvatavasti suht tehnilised satsid.

                    Kommentaar


                      Tarmo tagasi Levadiaase! Mulle pole kunagi meeldinud Kristal ja ütleme nii, et juttude järgi ei meenutata teda ka Tartus parima sõnaga. See on nüüd küll ühe ta endise mängija jutt, aga väidetavalt süüdistab kaotustes ainult mängijaid ja kehva mängu järel tapab meeskonna liidreid. Endal süüd ei näe kunagi.

                      Eelmisel hooajal saadud meistritiitel kogu oma viimaste minutite väravatega polnud veenev ja täna tundub, et saab selle liigitada "õnne" kategooriasse.

                      Kommentaar


                        Eelmise aasta tiitlis mängis üht oluliseimat osa ju ikkagi Rimo. Kui ta oleks sellel hooajal ka rivis oleks arvatavasti sama seis hetkel mis eelmisel hooajal.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Felipe Vaata postitust
                          Eelmise aasta tiitlis mängis üht oluliseimat osa ju ikkagi Rimo. Kui ta oleks sellel hooajal ka rivis oleks arvatavasti sama seis hetkel mis eelmisel hooajal.
                          Jah, just Rimo neid viimaste minutite väravaid lõigi. Aga meeskonna võidud ei olnud eelmine aasta veenvad ja see aasta ilma Rimota pole ka neid mitteveenvaid. Pm ei suuda Rättelit, Teeverit ja Ivanovi omav meeskond lüüa väravaid hetkel ja mina viskan selle kivi treeneri kapsaaeda.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas realking Vaata postitust
                            Jah, just Rimo neid viimaste minutite väravaid lõigi. Aga meeskonna võidud ei olnud eelmine aasta veenvad ja see aasta ilma Rimota pole ka neid mitteveenvaid. Pm ei suuda Rättelit, Teeverit ja Ivanovi omav meeskond lüüa väravaid hetkel ja mina viskan selle kivi treeneri kapsaaeda.
                            Ma eilset mängu ei näinud, küll aga kodumängu Transiga ja noh seal ma ei tea, kas Kristal peaks tulema platsile Rättelile näiteks õpetama, millal on õige hetk lüüa ja millal sööta, või siis ise värava alt palle sisse lükkama, kui mehed seda ei suuda? Võimalusi tekitati justkui piisavalt, aga kui ära ei lahendata, siis kuidas see treeneri süü on... Sellele meeskonna sisekliima osale muidugi ei hakka vastu vaidlema, sest pole juures viibinud.
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Algselt postitas vincent Vaata postitust
                              Ma eilset mängu ei näinud, küll aga kodumängu Transiga ja noh seal ma ei tea, kas Kristal peaks tulema platsile Rättelile näiteks õpetama, millal on õige hetk lüüa ja millal sööta, või siis ise värava alt palle sisse lükkama, kui mehed seda ei suuda? Võimalusi tekitati justkui piisavalt, aga kui ära ei lahendata, siis kuidas see treeneri süü on... Sellele meeskonna sisekliima osale muidugi ei hakka vastu vaidlema, sest pole juures viibinud.
                              Treeneri asi ongi leida üles psühholoogiline nõks, kuidas mängijalt väravaesine blokk maha võtta.
                              I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                              Kommentaar


                                Ma olen siinkohal vincentiga nõus. Olles näinud lõviosa (ühte vist ainult pole) Levadia selle hooaja mängudest, siis ma julgeks öelda, et Kristalil on tuline õigus oma ründajate peale pahane olla. Tegelikult mängusüsteem on ju töötanud samamoodi nagu ka eelmisel aastal. Kristal armastab lihtsat ja sirgjoonelist mängu, aga kui Rättel ja co ees need pallid lihtsalt orbiidile pommitavad, siis...

                                Ütleme nii, et Hundi, Kruglovi ja Dmitrijevi lahkumine on jätnud Levadia meeskonda kvalitatiivselt siiski suure augu. Võib-olla just Hunt on märksõna, kelle puudumine praegu kõige valusamalt lööb. Momente ju luuakse ja kõik nagu töötab, aga ei realiseerita. Rättel peaks arvestades tema potentsiaali siin liigas end kehtestama, aga nagu on mitmed treenerid rääkinud, on ta suhteliselt tujukas mängija ja ma pole kindel, kas sealt üldse midagi erakordset tulla saab.
                                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                                Kommentaar

                                Working...
                                X