320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ei tea. Ma ütleks, et kõik olid passiivsed ja hädised. Ei tooks kedagi välja.

    Kommentaar


      Sparta mängijatel on igatahes lõbus ja poseerivad hotellis koos kajakaga. Teemasse siis ka. Šmiškol sellest võõrsilmängu vastu posti lendamisest kuuldavasti ikkagi midagi peapõrutuse laadset ning homme teda igatahes väljakul ei näe.

      Kommentaar


        Serie A kogenud kohtunik täna õhtul Levadiale. Tema jaoks peaks olema kerge mäng.
        欢迎访问粉色APP导航【fenseapp.net】!本色下载app黄版下载,本色下载安装,本色秀app立即下载,本色秀直播app下载是超好玩的短视频手机APP,提供ios苹果下载/安卓下载。片源丰富,高潮迭起!
        Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
        Premium Liiga Clubs News
        Facebook
        Twitter

        Kommentaar


          Lippude rääkimist, UEFA kohustas Levadia fännid see czari lipu kes tavaliselt näitavad mängul, ära võtma. Tegelt oli steward see kes võttis ära sest fännid ei reagerinud staadioni hääle pakkumisele et isegi ära võtma.
          See on UEFA reeglite järgi.
          Minu oma kommentaar: nagu ütlesin Flora fännide kurikuulsuse lipu kohta, jalgpallistaadion ei peaks näitama poliitilised lippud või midagi sama sugune. Kui UEFA kohustab, ja EJL on UEFA osa, siis ma ei näe miks samad lipud näitatakse kodumängudes. Ainult põhjus, keegi ei viitsi või ei taha sellega tegelema.
          Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
          Premium Liiga Clubs News
          Facebook
          Twitter

          Kommentaar


            http://jalgpall.ee/premium/layout-team.php?id=11

            Aleksandr Dmitrijev tagasi Levadia ridadesse registreeritud või oligi juba enne seal?

            Kommentaar


              võib-olla sama situatsioon nagu Krugloviga, ent arvan, et kui Sa reedel Leva-Infoneti mängule tuled, siis võid täitsa vabalt Indrek Petersoo käest uurida. Indrek alati on valmis Sulle Sind huvitavatele küsimustele vastama!

              Kommentaar


                Algselt postitas Tom K Vaata postitust
                http://jalgpall.ee/premium/layout-team.php?id=11

                Aleksandr Dmitrijev tagasi Levadia ridadesse registreeritud või oligi juba enne seal?
                Ei olnud. Hooaja alguses polnud üldse, ma mäletan päris kindlasti. Kontrollisin Levadia rida mõned päevad tagasi aga polnud veel.
                Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                Premium Liiga Clubs News
                Facebook
                Twitter

                Kommentaar


                  Algselt postitas Rumori di Spogliatoio Vaata postitust
                  Ei olnud. Hooaja alguses polnud üldse, ma mäletan päris kindlasti. Kontrollisin Levadia rida mõned päevad tagasi aga polnud veel.
                  ta tekkis reedel esialgu duubli nimekirja.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas urmar Vaata postitust
                    ta tekkis reedel esialgu duubli nimekirja.
                    Ok! Aitäh!
                    Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                    Premium Liiga Clubs News
                    Facebook
                    Twitter

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Rumori di Spogliatoio Vaata postitust
                      Lippude rääkimist, UEFA kohustas Levadia fännid see czari lipu kes tavaliselt näitavad mängul, ära võtma. Tegelt oli steward see kes võttis ära sest fännid ei reagerinud staadioni hääle pakkumisele et isegi ära võtma.
                      See on UEFA reeglite järgi.
                      Minu oma kommentaar: nagu ütlesin Flora fännide kurikuulsuse lipu kohta, jalgpallistaadion ei peaks näitama poliitilised lippud või midagi sama sugune. Kui UEFA kohustab, ja EJL on UEFA osa, siis ma ei näe miks samad lipud näitatakse kodumängudes. Ainult põhjus, keegi ei viitsi või ei taha sellega tegelema.
                      Flora kurikuulus" lipp - hahahahahahahahaha. Keegi ei tee poliitikat staadionil. Kui meie või Levadia fännid poliitikat teeksime staadionil siis oleks lipud ja plagud hoopis teistsugused. Meie kasutame seda "kurikuulsat" lippu edasi ja Levadia fännid kasutavad tsaarilippu edasi ja sina ei ole mitte keegi kes meid käskima/keelama hakkab.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ballack Vaata postitust
                        Flora kurikuulus" lipp - hahahahahahahahaha. Keegi ei tee poliitikat staadionil. Kui meie või Levadia fännid poliitikat teeksime staadionil siis oleks lipud ja plagud hoopis teistsugused. Meie kasutame seda "kurikuulsat" lippu edasi ja Levadia fännid kasutavad tsaarilippu edasi ja sina ei ole mitte keegi kes meid käskima/keelama hakkab.
                        Oi laps sai solvunud et ma ei luba lippu kasutama, kui nunnu
                        Ära muretse pisikene, emme tuleb ja laseb sind lippu lehvitama kui kaua tahad.
                        Kuni UEFA pahad poisid tulevad tagasi Flora euromängule (kui...) ja võtavad selle ära. Aga samal ajal miks minna Europa mängule mängima kui nad ei luba lipu lehvitama? Olge järjekindlad, ärge Europasse mängima minna: on kõik poliitik korrektsus, ei sobi teile
                        Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                        Premium Liiga Clubs News
                        Facebook
                        Twitter

                        Kommentaar


                          Naljakas ka see, et lipud on vastupidised tähendused, aga ta tahab mõlemad staadionil...liiga naljakas.
                          Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                          Premium Liiga Clubs News
                          Facebook
                          Twitter

                          Kommentaar


                            Kelle jaoks naljakas, kelle jaoks normaalne. UEFA jaoks on edasine tee vaikselt istuv pealtvaataja, kellel on lubatud vast viis korda mängu jooksul plaksutada.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Jaan95 Vaata postitust
                              Kelle jaoks naljakas, kelle jaoks normaalne. UEFA jaoks on edasine tee vaikselt istuv pealtvaataja, kellel on lubatud vast viis korda mängu jooksul plaksutada.
                              See on liialdus. Aga nagu ütlesin, kui UEFA teile ei meeldi, siis ärge Europasse mängima minge, lihtsalt. Tuleb boycotterima tõsiselt, mitte osaliselt.
                              Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                              Premium Liiga Clubs News
                              Facebook
                              Twitter

                              Kommentaar


                                Kuule Rumori kui järgmine kord apteeki oma tablettidele järgi lähed siis ma võin sind aidata tõlkimisel (apteegis). Ma saan aru, et müüjad ei saa aru mida sa küsid ja sul nüüd rohud võtmata.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X