320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Üpriski huvitav olukord Nahki ümber, sest reaalselt suudaks teda palgata vaid 4 klubi, kellest 2 kohe kindlasti seda ei tee ja teised kaks - Sillamäe ja Narva on kah välja öelnud, et otsest huvi ei ole. Välismaa variant tundub kah kahtlane, seega vast kõige reaalsem on siiski professionaalse karjääri lõpetamine.

    Kommentaar


      Hunt, Laurits, Pikker, Sinilaid Levadias testimisel

      Olee ole ole ole Tartu Tammeka! Olee ole ole ole Me sinised-valged!


      Kommentaar


        No Pikkeril nüüd pingile aelema küll mõtet pole minna!
        Invest In Africa

        Kommentaar


          Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
          No Pikkeril nüüd pingile aelema küll mõtet pole minna!
          Kas äkki Levadias saab rohkem pappi kui Kures?

          Kommentaar


            Nahk levadiale nii palju andnud ja vastu saab sellist sitta mis siin taga räägitakse, Normilt panete kutid siin!

            Kommentaar


              Algselt postitas jalgpalleestis Vaata postitust
              Nahk levadiale nii palju andnud ja vastu saab sellist sitta mis siin taga räägitakse, Normilt panete kutid siin!
              Aga mida ta eestlastele ja tatikatele andnud on?
              Lõpus ei tahtnud isegi söötu enam anda.
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                "Rimo Hunt sai äsja isaks ning temaga seoses otsustame me alles järgmisel aastal.

                Intervjuu Kristaliga on tehtud ikka 2011 aastanumbri sees ma saan aru?
                Hunt-Andreev ründepaar oleks ilmselt muidugi päris viljakas.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
                  Hunt-Andreev ründepaar oleks ilmselt muidugi päris viljakas.
                  Mille järgi sa seda hindad? Hunt ei ole ennast meistriliiga tasemel kunagi tõestanud. Esiliigas üks imeline hooaeg ei tähenda veel, et meistriliigas samasugune tempo jätkuks. Näiteid on küll ja küll. Esiliiga ja meistriliiga vahel on ikkagi päris suured käärid. Andrus Mitt oli omal ajal esiliigas tõsine kahur. Meistriliigas läbilööki teha ei suutnud. Andreevi võimekuses ma ei kahtle.

                  Ma ise loodan, et Hunt jätkab siiski Tallinna Kalevis. Oleks viisakas žest.
                  Last edited by Silver; 01.01.12, 21:52.

                  Kommentaar


                    Milleks teemapüstitus,kui sulle peale mängu vandikeele tunnustust lauldakse,vale klubi,kuidas mängida koos nikiitaga,fuck,tuleb klubi vahetada!
                    Invest In Africa

                    Kommentaar


                      Olgem ausad. Kui tõesti Andrejev Eestisse jääb, oleks ta Eesti mõistes täielik tipptäiendus. Tema kõrvale küll Hunti vaja pole, kuna ma usun, et TK vajab teda palju rohkem kui Leva. Leval omal ka ju noori, kellest ühest konkreetsest ootaks sel hooajal läbiimurret
                      "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                      Kommentaar



                        Podholjuzin, aga Pebre pildiga

                        Kommentaar


                          Nahk on sussid siiski varna riputanud? Ei figureeri siiani ühegi meeskonna koosseisus esimestes treeningmängudes.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
                            Nahk on sussid siiski varna riputanud? Ei figureeri siiani ühegi meeskonna koosseisus esimestes treeningmängudes.
                            Ehee, ma tean küll kus ta trenni teeb ja kus ta poeg trenni teeb

                            Kommentaar


                              Algselt postitas PraS Vaata postitust
                              Ehee, ma tean küll kus ta trenni teeb ja kus ta poeg trenni teeb
                              Aga ära ütle
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Eelmisel kevadel treenis Nahki poeg Alan Ustritski grupis Levadias. Kui Ustrtski läks Kaljusse, siis kas läks sinna ka Alan ja kas Kalju juures treenib nüüd ka Kostja? Küll on põnevad küsimused!
                                www.jalgpall.ee
                                http://www.last.fm/user/lennartk

                                Kommentaar

                                Working...
                                X