320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ballack Vaata postitust
    Kuule Rumori kui järgmine kord apteeki oma tablettidele järgi lähed siis ma võin sind aidata tõlkimisel (apteegis). Ma saan aru, et müüjad ei saa aru mida sa küsid ja sul nüüd rohud võtmata.
    ballack, mis rohtusid sa ise võtma hakkasid, et foorumis enam fullcapslock purskeid tükk aega näha pole olnud?

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      ballack, mis rohtusid sa ise võtma hakkasid, et foorumis enam fullcapslock purskeid tükk aega näha pole olnud?
      Laiskus, puhas laiskus...lausa paar klahvivajutust rohkem vaja teha ju

      Kommentaar


        Nonii, Kulinitš ka Levadial läinud. Petersoo ja Kristali jutust saab aru, et eelkõige ei olda temaga mänguliselt rahul, kihlveokahtlus vaid andis lepingu lõpetamiseks lisatõuke? Või mingid klubisisesed distsiplinaarporbleemid?
        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

        Kommentaar


          Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
          Nonii, Kulinitš ka Levadial läinud. Petersoo ja Kristali jutust saab aru, et eelkõige ei olda temaga mänguliselt rahul, kihlveokahtlus vaid andis lepingu lõpetamiseks lisatõuke? Või mingid klubisisesed distsiplinaarporbleemid?
          uusi jugosid on nii palju, et Kuli jäi liigseks

          Kommentaar


            Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
            Nonii, Kulinitš ka Levadial läinud. Petersoo ja Kristali jutust saab aru, et eelkõige ei olda temaga mänguliselt rahul, kihlveokahtlus vaid andis lepingu lõpetamiseks lisatõuke? Või mingid klubisisesed distsiplinaarporbleemid?
            Asi pole nii lihtne nagu väidavad ametlikud allikad.........

            Kommentaar


              Räägi asjast siis, mis punktitad!

              Kommentaar


                Algselt postitas Silver Vaata postitust
                Räägi asjast siis, mis punktitad!
                Selleks, et midagi rääkida, tuleb veenduda et edastatud hadith on sahiih ehk õige...

                Selleks, et ühe hadithi saaks õigeks kuulutada, peavad täidetud olema viis tingimust:

                1. iga edastajateketi liige peab olema täiesti usaldusväärne;

                2. iga edastajateketi liige peab olema täiesti usaldusväärne ka oma võimes jutustust säilitada – tal peab olema kas hea mälu või peab olema teada, et ta on kõik oma teadmised kohe need omandades üles kirjutanud, tema käsikirjad peavad olema hästi säilinud ja muutmata;

                3. edastajatekett peab olema ühendatud ehk katkematu, st kedagi ei tohi vahelt puudu olla;

                4. ei hadithis ega selle edastajateketis ei tohi olla varjatud vigu, näiteks: isegi kui kaks edastajateketi järjestikust isikut olid samaaegsed ja elanud samas piirkonnas, peab olema ajalooliselt tõestatud, et nad on kohtunud ja üks on olnud teise õpilane;

                5. hadith ei tohi sisaldada ebaregulaarsusi, ehk seal ei tohi olla midagi, mis käiks vastu mõnele teisele kindlamale hadithile.


                Kuna hetkel on vaid 1 osapoolega räägitud ja 2 osapoole arvamusest meid teavitati ametlike kanalite kaudu, siis mingi info avaldamine läheb juba sinna kus asub eesti ekspromt ja muu kuulujuttudega tegelev ajakirjandus ja meedia mitte reporteerimine ilma minuta on ajakirjanike palju - olen kõigest reporter

                Kommentaar


                  Algselt postitas Wironia Vaata postitust
                  Selleks, et midagi rääkida, tuleb veenduda et edastatud hadith on sahiih ehk õige...

                  Selleks, et ühe hadithi saaks õigeks kuulutada, peavad täidetud olema viis tingimust:

                  1. iga edastajateketi liige peab olema täiesti usaldusväärne;

                  2. iga edastajateketi liige peab olema täiesti usaldusväärne ka oma võimes jutustust säilitada – tal peab olema kas hea mälu või peab olema teada, et ta on kõik oma teadmised kohe need omandades üles kirjutanud, tema käsikirjad peavad olema hästi säilinud ja muutmata;

                  3. edastajatekett peab olema ühendatud ehk katkematu, st kedagi ei tohi vahelt puudu olla;

                  4. ei hadithis ega selle edastajateketis ei tohi olla varjatud vigu, näiteks: isegi kui kaks edastajateketi järjestikust isikut olid samaaegsed ja elanud samas piirkonnas, peab olema ajalooliselt tõestatud, et nad on kohtunud ja üks on olnud teise õpilane;

                  5. hadith ei tohi sisaldada ebaregulaarsusi, ehk seal ei tohi olla midagi, mis käiks vastu mõnele teisele kindlamale hadithile.


                  Kuna hetkel on vaid 1 osapoolega räägitud ja 2 osapoole arvamusest meid teavitati ametlike kanalite kaudu, siis mingi info avaldamine läheb juba sinna kus asub eesti ekspromt ja muu ajakirjandus mitte reporteerimine ilma minuta on ajakirjanike palju - olen kõigest reporter
                  Uued poisid Levas on moslemid ja Aleksandrile see ei meeldinud, seda tahad öelda vä?

                  Kommentaar


                    Tahan öelda, et ei sooviks näha et rahvas hakkaks inimest zb rediseks tembeldada. Nagu öeldakse tõendid stuudiosse Seega spekuleerimist ei sooviks näha ka, et kes kui palju mis põhjustel jne

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Wironia Vaata postitust
                      Tahan öelda, et ei sooviks näha et rahvas hakkaks inimest zb rediseks tembeldada. Nagu öeldakse tõendid stuudiosse Seega spekuleerimist ei sooviks näha ka, et kes kui palju mis põhjustel jne
                      Ümbernurga vihjeid loopides seda küll ei saavuta. Tuleks otse välja rääkida nii nagu asjad on

                      Kommentaar


                        Kes teab see teab teema jälle.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Felipe Vaata postitust
                          Kes teab see teab teema jälle.
                          Ei ole päris nii.... Lihtsalt mina olen veits nendest kuulujuttudest, sellest kollasest kastmest veits väsinud... Hästi palju vastukaja tekitas EE materjal, kuid sisuliselt oli see üsna tühi ja minu arvates mitte midagi ütlev.... Meile lubatud TOP-10, seda jaanipäevaks, ent käes on juulikuu lõpp ja tähtajad nihutatud septembrisse, seda põhjusel, et prokuratuur või mingi muu uurimisorgan pole veel avalikustamiseks valmis vms, et töö käib..... Me juba jõudsime tembeldada mingite skype vestluste alusel 2 inimest, kas on siis ka kolmanda nn ohvri verd vaja? Milleks? Kui on tõendeid, siis on tõendeid ja nõuame kõigile siis kõige karmimat karistust.... 19.augustil kohus kuulutab otsuse Gruznovi ja Tarassenkovi asjas välja....

                          Mul endal on küsimusi, mis ilmselt jäävad vastusteta ning mul on väga kibe..... Seepärast ma lihtsalt naudin jalgpalli ja soovitan kõigile unustada need ManU'd ja muud Barca'd ära - kuni meie mängijate vastutus on hetkel väga väike - ehk no krt 70 inimest kohal - keegi ei näe ju midagi - siis publiku numbri kasvuga on lootust, et asi läheb nii nagu peab minema ning meie kallid profid ei müü kasutatud 10a bemmari hinnaga mänge.....

                          Tulge staadionile! Seal on tõesti põnev!

                          Kommentaar


                            Aga äkki see kollane kaste meelitabki staadionile? Getter Jaani on minu arust päris kollane (ilma rassismita) ja Tema meelitas mingi aasta ju rekordi kohale? Ehk peksku keelt nii palju kui torust tuleb. Oma viga, et seostada saab. Tuleviku Artjunin annab ehk teada kui tuleviku Jahhimovits pakub mängu ära anda.

                            Kommentaar


                              Kollane kaste = mingid mõttetud artiklid, mis on loodud vaid klikkide pärast.... Getter Jaani pigem oli meelelahutja - lihtsalt pop laulja

                              Kommentaar


                                Jah, muidugi võib kohtutoimikutes äärmiselt küsitavas kontekstis sisalduvaid nimesid tembeldada ka "kollaseks kastmeks". Samuti nimetada samade toimikute põhjal kirjutatud või nendele viitavaid artikleid sisutühjadeks ja mittemidagiütlevateks. Misasi on täpsemalt viimases Delfi artiklis mõttetu? See, et Kulinitš minema saadetakse? See, et temaga seoses olid kahtlused? Viimane variant ei ole ju õhust võetud ja ajakirjaniku töö ongi see välja kirjutada. Samas kuni pole ametlikku süüdistust, saabki seda teha ainult sellisel kujul, nagu praegu on tehtud. Teema on piisavalt tõsine, et mitte hakata ajama mingit udu klikikogumisest. Ebameeldivatel teemadel kirjutamine ei ole kollane kaste ega klikkide korjamine.

                                Ja kui on omalt poolt olemas mingi selge selgitus, miks mehed omavahel niisugust juttu ajasid, siis paluks see ka välja käia, mitte rääkida siin lollusi spekuleerimisest ja "mingitest skype vestlustest" ja kellegi alusetult süüdi tembeldamisest. See, et uurimine võtab aega, on meie riigis paraku täiesti tavapärane ega tähenda, et tõendeid lõppkokkuvõttes poleks või need vett ei peaks. Ühtepidi ei taha spekuleerimist ja tõendamata väiteid, aga teistpidi tahaks näha võimalikult kiiret otsust - no kumb variant on siis?
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X