320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas käbi Vaata postitust
    Mis King tegi?
    solvavad väljendid

    Kommentaar


      Särkide järgi võib eeldada, et Liivakut, Agyirit ja Abdallahi näeb ka hooajal Levadia särki kandmas. Esmamulje põhjal tundub täitsa põnev kooslus.

      Kommentaar


        Oot, kes seal Levadias see peatreener siis on? Vassiljev või Savic?
        Giggs will tear you appart.

        Kommentaar


          Algselt postitas krissucool Vaata postitust
          Oot, kes seal Levadias see peatreener siis on? Vassiljev või Savic?
          Ise väidavad, et mõlemad aga tegelikult Savic.
          Vassiljev on ju analüütik.
          FC Flora

          Kommentaar


            Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
            Ise väidavad, et mõlemad aga tegelikult Savic.
            Vassiljev on ju analüütik.
            Kuskil mingit artiklit ka sellest keegi kirjutanud on? Mina mäletasin et eelmine hooaja lõpp oli justkui Vassiljev ja nüüd järsku Järvela oma artiklis mainis et Savic. Ju ma siis midagi väga kahe silma vahele jätnud.
            Giggs will tear you appart.

            Kommentaar


              Algselt postitas krissucool Vaata postitust
              Kuskil mingit artiklit ka sellest keegi kirjutanud on? Mina mäletasin et eelmine hooaja lõpp oli justkui Vassiljev ja nüüd järsku Järvela oma artiklis mainis et Savic. Ju ma siis midagi väga kahe silma vahele jätnud.
              Nad ise on selliselt veidi ähmaselt seda kirjeldanud. Hetkel kahjuks pole aega artiklit otsida aga eelmisel hooajal Soccernetis nagu oli midagi. Aga kui vaadata kuidas mängudel toimetatakse ning ise olen ka paaril korral sattunud trenni nägema, siis ütleks et Savic ikka rohkem peatreener.
              Suures plaanis muidugi vahet ei ole kui süsteem nende jaoks toimib. Hetkel tundub, et päris päris põnev kooslus on kokku saanud.
              Eks näis kui tõsiseks Anieri vigastus osutub. Temast oleks kuradi kahju kui jälle pikalt ermal peaks olema.
              FC Flora

              Kommentaar


                Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                Nad ise on selliselt veidi ähmaselt seda kirjeldanud. Hetkel kahjuks pole aega artiklit otsida aga eelmisel hooajal Soccernetis nagu oli midagi. Aga kui vaadata kuidas mängudel toimetatakse ning ise olen ka paaril korral sattunud trenni nägema, siis ütleks et Savic ikka rohkem peatreener.
                Suures plaanis muidugi vahet ei ole kui süsteem nende jaoks toimib. Hetkel tundub, et päris päris põnev kooslus on kokku saanud.
                Eks näis kui tõsiseks Anieri vigastus osutub. Temast oleks kuradi kahju kui jälle pikalt ermal peaks olema.
                Jeap, seda küll.

                Lihtsalt tundub nagu asi mida meie staarajakirjanikud võiksid Eesti liiga huvilistele seletada. Mina sain just mingist ühest lausest artiklis teada et Levadial justkui uus peatreener ja kiire googlega ei leidnud muud kui et mees Augustis abitreeneriks Levaadiasse toodi.
                Giggs will tear you appart.

                Kommentaar


                  Algselt postitas krissucool Vaata postitust
                  Jeap, seda küll.

                  Lihtsalt tundub nagu asi mida meie staarajakirjanikud võiksid Eesti liiga huvilistele seletada. Mina sain just mingist ühest lausest artiklis teada et Levadial justkui uus peatreener ja kiire googlega ei leidnud muud kui et mees Augustis abitreeneriks Levaadiasse toodi.
                  Savicil on UEFA A, Vova-Vasjal on UEFA PRO.
                  A kategooriaga eliitliiga tiimi juhendada ei saa, erandina tohib vist siis kui oled PROd omandamas.
                  Seega paberite järgi vóib Savic olla abitreener vói esindaja, peatreener aga mitte. Floras ja Kaljus vist olid säärased olukorrad 5-8 aastat tagasi.
                  Levadia juhtkonna väitel Savic on peatreener. Vova-Vasja on abitreeneri rollis olnud.

                  Kommentaar


                    Soccerneti podcastis "pikk ette" on ajakirjanikud üsna selgelt väljendanud arusaama, et praktiliselt on Savic peatreener

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Vask Vaata postitust
                      Soccerneti podcastis "pikk ette" on ajakirjanikud üsna selgelt väljendanud arusaama, et praktiliselt on Savic peatreener
                      Kas mitte Betsafe podcastis Kink seda ei kinnitanud?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Vask Vaata postitust
                        Soccerneti podcastis "pikk ette" on ajakirjanikud üsna selgelt väljendanud arusaama, et praktiliselt on Savic peatreener
                        Algselt postitas risto Vaata postitust
                        Kas mitte Betsafe podcastis Kink seda ei kinnitanud?
                        Mu arust käis ka Tussisööjatest see nimi läbi.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas urmar Vaata postitust
                          solvavad väljendid
                          Kusjuures mängijana seda väga ei mäletaks, aga Kingil tundub suht lühike süütenöör olevat. Betsafe podcastis ka tulistab üsna tugevalt. Kuigi paljud mõtted tal on seal head olnud, siis vaikselt tekib minu jaoks siiski kuvand inimesest, kelle mentaliteet on "kõik teised on süüdi".
                          reisisell.ee

                          Kommentaar


                            Tal oli ka mängijana sellega probleeme, kui tribüünilt talle asjakohaseid "komplimente" hüüti. Tuli nii mõnigi kord ütlejaga dialoogi pidama ja lubas selle käigus nii mõndagi huvitavat korda saata. Selles suhtes on kõik korras, et midagi pole muutunud.

                            Kommentaar


                              Treeneripingil punase saamine pole küll väga kena, ning sellisel tööotsal peab aduma, et nii enam lahmida ei saa.

                              Vähemalt on tegemist kellegiga, kes julgeb välja öelda oma kriitilise arvamuse eesti jalgpalli kohta (nii enda klubi, koondis, kohtunikud). Ega kedagi teist vist eestis polegi ju, kes nii avalikult kritiseerib EJL jne?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vanafänn Vaata postitust
                                Treeneripingil punase saamine pole küll väga kena, ning sellisel tööotsal peab aduma, et nii enam lahmida ei saa.

                                Vähemalt on tegemist kellegiga, kes julgeb välja öelda oma kriitilise arvamuse eesti jalgpalli kohta (nii enda klubi, koondis, kohtunikud). Ega kedagi teist vist eestis polegi ju, kes nii avalikult kritiseerib EJL jne?
                                Kriitikal ja kriitikal on vahe. See mida Kink teinud on lahmimise moodi. Kriitika ei tohi piirduda üksnes sellega, et kõik on peded vaid mina olen D'Artagnan. Paraku Tarmo pole sellest staadiumist kaugemale jõudnud. Ok, inimestele meeldib show, seega liigitame ta klounide hulka, mida ta reedel TT mängu ajal ka näitaski.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X