320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Midagi seal oli jah jätkus miskit ka parklas . Keegi täpsustaks mille peale Pareiko nii vihaseks sai ?

    Kommentaar


      Üks pealtvaataja hakkas mänguajal Pareikole viisakust õpetama.Pareiko läks ja ütles,mis ta sellisest jobust arvab.

      Kommentaar


        Pareiko paremad päevad on selgelt möödas.

        Kommentaar


          Tõeliselt rabav avastus 38-aastase mängija kohta.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Tehke see avastus Pehrssonile selgeks!

            Kommentaar


              Algselt postitas Jaan95 Vaata postitust
              Tehke see avastus Pehrssonile selgeks!
              Mine tee ise. Kindlasti võtab su eksperthinnangut arvesse. Tähtis onu oled ikka ju.

              Kommentaar


                Mind pani mängus mõtlema, et miks lastakse Rähnal niimoodi õhivõitlusesse minna? Ta läheb õhuvõitlusesse nii,et küünarnukk ettesirutatud rangluu kohal kus siis diagonaali liikudes tahab tihti ründaja pead küljelt. Koondise mängus sai selle eest kohe kollase ja selline teguviis tegelt väärib isegi punast. Ma saan aru,et annad omale nn hoogu juurde ja siis küünarnukk tõuseb aeg ajalt, kuid kui koguaeg niimoodi nagu Rähn sinna läheb siis paneb see mõtlema küll.

                Kohtunikud iseenesest küll kuidas ta tegutseb, kuid seda absull ära ei karistata. Eelmisel aastal ma saan aru, kuid miks nüüd ?

                Kommentaar


                  Levadias mitte läbi löönud soomlane Aallikko on Levadiast lahkunud ning siirdunud Norra tugevuselt 3. liigasse Notoddenisse.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                    Levadias mitte läbi löönud soomlane Aallikko on Levadiast lahkunud ning siirdunud Norra tugevuselt 3. liigasse Notoddenisse.
                    Aitäh, pilt ka leitud ja lisatud!
                    Juuso Laitinen andis intervjuu: 'mul polegi väga nõrku külgi'
                    Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                    Premium Liiga Clubs News
                    Facebook
                    Twitter

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Rumori di Spogliatoio Vaata postitust
                      Juuso Laitinen andis intervjuu: 'mul polegi väga nõrku külgi'
                      Jõle veider steitment leegionärilt, kes äsja Paide vastu püstihädas oli. Et nõrku külgi pole, olen ühtlaselt nõrk või?

                      Kommentaar


                        Kurat, kuidas mulle kohati siinse liiga infosulg ikka ei meeldi. Esiteks oleks muidugi elementaarne, et kui mõni mängija on vigastatud, siis klubi saadab ise pressiteate välja, aga ka ajakirjanikel on võimalus pärast mängu seda uurida, mitte minna traditsioonilise "võta mäng kokku" küsimusega peale, millel on tihtilugu väga üheülbaline ja etteaimatav vastus. Ehk, mis seis on Lutsu ja Raudsepaga? Kaua väljas? Eile puudus ka Pecha ning miks Saag peaaegu täielikult Kristali valikust on välja jäänud? Oleks ju normaalne kui sellistele küsimustele saaks vastuse, mitte ei peaks ise ennustama.

                        Aga eile vägev thriller Sillamäel, mis Kaljule ja Florale tulemuse poolest väga meeldis. Kui Laitinen laupäeval Kimbaloulat ära ei vigasta, siis seda duelli ootan huviga.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                          Ehk, mis seis on Lutsu ja Raudsepaga? Kaua väljas?
                          Raudsepa puhul Kristal kukkus keerutama, muie näol. Luts "peaks varsti tagasi olema". Midagi rohkemat sealt ei õnnestunud kätte saada eile. Ju ei ole siis midagi väga hullu kummalgi.

                          Ja see Laitinen, no ma ei tea. Ta on seni püstihädas olnud nii Pauri kui ka Ilvesega, nüüd siis mõistagi ka Ratnikoviga. Tõsi, lõpupoole nagu kogus ennast natuke, aga siiski. Tsenderdused on ka allapoole igasugust arvestust, nii et kaitses väga hakkama ei saa, aga see-eest rünnakul kehv, kui klassikuid tsiteerida.
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            Kristal: "Tuleb oma mehed kinni võtta. Kui sa lased aga kõigepealt ära joosta ja siis teed niisuguse hüppe, mida paremates kung-fu filmideski ei tehta, siis on kaitses individuaalsel tasandil probleeme."
                            Kes kung-fu'd tegi?

                            Miks Saag viimane mäng ei saanud peale? Vigastus või taktikaline käik?
                            "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas vincent Vaata postitust
                              Ja see Laitinen, no ma ei tea. Ta on seni püstihädas olnud nii Pauri kui ka Ilvesega, nüüd siis mõistagi ka Ratnikoviga. Tõsi, lõpupoole nagu kogus ennast natuke, aga siiski. Tsenderdused on ka allapoole igasugust arvestust, nii et kaitses väga hakkama ei saa, aga see-eest rünnakul kehv, kui klassikuid tsiteerida.
                              Tegelikult tekib üldse küsimus, et kui head need leegionärid Pecha ja Laitinen trennis peavad olema, et nad lepingud on teeninud, sest mängudes nad on küll pigem alla keskmise esinenud.

                              Kommentaar


                                Saag sai eile mängu küll ju, paar minutit tegi vahetusest. Pingil on ta kogu aeg olemas olnud, mis vigastust seal ikka olla saab.

                                Pecha ja Laitineniga on pigem see, et keda sa üldse veel paned sinna? Paremale äärele oleks vaid Ojamaa võtta ja valgevenelane oli vahepeal katki, nii et keskele ei olnudki muid valikuid. Ehk et Levadia kaitseliin on lihtsalt õhuke, nagu juba enne hooaja algustki näha oli. Seda muidugi ei osanud päris arvata, et nad seal kordamööda kõik nii hoogsalt kõrbevad nagu seni. Ainult Pikk on tasemel olnud ja noh Rahmanau ka enamvähem, nii palju kui ta mänginud on.
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X